2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım iyi dayanıyorsun valla. Ben normalde çok evhamlı değilim ama kanamayı gördüğüm anda hazırlanır giderdim
Basindan beri surekli sancim oluyo
Cok evham yapmak istemiyorum
Hamilelik konusunda baya tecrübeliyim
Ama hic boyle kanamali bi hamilelik gecirmemistim
Dün asiri uzuldum görünce
Ama bir daha olmadı

Kızlar detaylı ultrasondan ciktim daha net ve güzel görüntüler olacağını düşünüp heyecanlanmıştım ama çok net değil görüntüler 🥲
Bebişim iyi çok şükür gelisimi, boyu, kilosu ve diğer organları. Sadece böbreklerden birinde renal kist varmış canım sıkıldi önce ama doktor tehlikeli bir şey olmadığını doğumdan sonra büyük ihtimal geçeceğini söyledi 🙏😔
Çok şükür canım
Daha öncede duymustum
Hic bi problem olmadı bebekte dogduktan sonra
İns saglicakla kucağına alirsin bebisini💕

Kızlar alışveriş nasıl gidiyor neler aldınız.Ben babyjön indirme girmiş küvet setini aldım,ateş ölçer aldım.gümüş kapak ve göğüs pedi,biberon ve emzik aldım bir tane 😁

EdaUl EdaUl ćanm dişin nasl oldu bnim dün ikindiden beri diş etlerim aşağısı komple şiş dayanılmaz bir ağrı var antibiyotik de biti ama hiç fayda etmedi bna çok canım acıyor 😥varsa yaptın farklı bir yöntem bnada soylermisn
Aynı canım yarın doktora gitcem bende her yemek yediğimde üzerine bir saat diş ağrısı çekiyorum 😒

Soranlar bakın cinsiyet çubuğu bu arada azerbeycanda üretiliyormuş
Screenshot_2024-02-12-13-19-17-720_com.miui.gallery.jpg

Kızlar alışveriş nasıl gidiyor neler aldınız.Ben babyjön indirme girmiş küvet setini aldım,ateş ölçer aldım.gümüş kapak ve göğüs pedi,biberon ve emzik aldım bir tane 😁
Dün e bebek tekstilde indirim vardı zıbın hastane çıkışı tulumlar falan aldim bende 😍 oyle guzel seyler vardi ki 🥹 bi kac bisey eksik kaldi birde emzik sampuan tarak vs alırım 🥰

Hayirli olsun hepsi❤️
Guzel gunlerde saglicakla kullanin ins
Ben hic bisey almadım😂
7. Ayda ins

Hayırlısıyla sağlıkla kullanmak nasip olsun 🩵
Benim tekstil ve bebek bakım kısmı kaldı sadece. Bütün eksiklerimi tamamladım 🫠

Kızlar detaylı ultrasondan ciktim daha net ve güzel görüntüler olacağını düşünüp heyecanlanmıştım ama çok net değil görüntüler 🥲
Bebişim iyi çok şükür gelisimi, boyu, kilosu ve diğer organları. Sadece böbreklerden birinde renal kist varmış canım sıkıldi önce ama doktor tehlikeli bir şey olmadığını doğumdan sonra büyük ihtimal geçeceğini söyledi 🙏😔
Çok şükür canım sağlıkla gelsin yavruşun🌸 benim doktorum da bir ay sonra gidebilirsin dedi randevu aldım seninki gibi tam 19+3 e geliyor erken değildir umarım 🙈

Islak mendil, kuvet seti, köpüklü file aldim bir de cumartesi gunu uni baby'nin ürünleri indirimdeydi 4 tane de deterjan ve şampuan aldim. Geçen hafta başladım almaya ama kargolar biraz yavaş geliyor hepsi gelsin burda paylaşmak için sabırsızlanıyorum 😍🌸 hiç elim gitmiyordu bir şey almaya bile korkuyor insan, ama bir kere de alınca alasın geliyor bence başlamayan varsa bir tane de olsa bir şey almalı insana iyi hissettiriyor psikolojik olarak ❤️

Çok şükür canım sağlıkla gelsin yavruşun🌸 benim doktorum da bir ay sonra gidebilirsin dedi randevu aldım seninki gibi tam 19+3 e geliyor erken değildir umarım 🙈
Sağolasın 🙏🙏Yok yok her şeyi görünüyor canım. Ölçümlerde hiç sıkıntı çıkmadı bizim. Bende doktorun dediği tarihte gittim. Sadece sonuçları kendi doktoruma da gösterecektim o da hastaymış rapor aldım almış önümüzdeki hafta göstereceğim bebeği

X