2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ama o program aşırı kaliteliydi, o olsa ben de izletirdim. Şimdikiler o kalitede değil maalesef.
Ben pek hatırlamıyorum kuzum annem anlatırdı sayı saymayı falan öğrenmişim sanırım ordan. Diğer kardeşim doğunca yayından kaldırılmış o izlememiş o yüzden. Bayağı icerlemisti yayindan kaldırılmasına

Valla ben bi kaç gün geçince ufak ufak başladım emziğe sallama kısmı ana kucağında öne arkaya (doğru yöntem o biliyorsun) ilk zamanlar kucakta pış pış 1 1.5 ay gibi ayağa geçtim diye hatırlıyorum asla pişman değilim

İnş senin de anne tarafına benzer, çok rahatlık valla, kuaförlerin sevmediği bir tipin oluyor ama olsun.

İnş senin de anne tarafına benzer, çok rahatlık valla, kuaförlerin sevmediği bir tipin oluyor ama olsun.
Esimin saçlarında beyazları vardı boyuyoruz her ay işin garip tarafı tanıştığımızda o beni küçük ben onu büyük sanmistim. Flört etmeye başladıktan 2 ay sonra öğrendik ki o benden iki yaş küçükmüş. Amannnn zengin oluruz diye güldük geçtik

Evet yaa o kadar da olmasın, orta seviye hareketli. Benim kızım hiperaktif olduğu için ilaç kullanmak zorunda kalıyoruz, çünkü baska türlü oturup ders dinleyemiyor.

Çok net hatırlıyorum her şeyiyle ve bittiğinde ben de çok üzülmüştüm.

Oooo aramızda küçük eş trendine uyanlar var

Oooo aramızda küçük eş trendine uyanlar var
Daha komiği sehir dışına çıkacaktım iş icin pasaportum gelecekti o zaman nisanliyiz eşimle. Eşim de dedi ki bizimkiler evde onlara gelsin. Annene soyledin di mi büyük oldugumu şimdi pasaporta bakıp sasirmasinlar dedim. Yazık kayinvalidem de eşimden 2-3 yaş küçük saniyormuş beni o da şaşırmış bayaği.

Normalde boyuyordum Eylül de boyadım en son hamile kalırsam boyayamam diye, geçen haftasonu bana bı geldiler boya siparişi verdim ama elim de gitmiyor bir türlü beklesin bakalım ne zamana kadar bekliycek emin olmam lazım o boyanın tamamen zararsız olduğundan ama emin olamıyorum size de bi atayım birazdan bakın gören duyan var mıydı önceden bu boyayı

Eklentiler

• IMG_20240209_234449.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 80
Nisan'da 31 yaşıma gircem genetik bu beyazlar 18 yaşımdan beri beyazlar hayatimda

Kuzum boyayı atmamissin ama saçlarını görmüş olduk. Boyanın bilinen bir zararı yok formaldehit var mı iceriginde diye bir bak istersen

Kuzum boyayı atmamissin ama saçlarını görmüş olduk. Boyanın bilinen bir zararı yok formaldehit var mı iceriginde diye bir bak istersen
Bu canım boya emin olamıyorum biraz araştırdım amonyak yok diye aldım ama..

Eklentiler

• IMG_20240209_235748.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_20240209_235744.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240209_235717.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240209_235711.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 61
Bende bilinen bir zararı yok diye biliyorum. Biz eşimde green therapy nin 3 numarasını kullanıyoruz bayağı memnunuz. Hiç kokmadığı için saçını da ben boyuyorum.
Benimkinde de beyazlar var ama boyattırmıyor, saç traşını ben yapıyorum çoğu zaman. Biz seninle kuaförcülük oynuyoruz

Benimkinde de beyazlar var ama boyattırmıyor, saç traşını ben yapıyorum çoğu zaman. Biz seninle kuaförcülük oynuyoruz
Bende her şey var. Saçı çok sık esimin pandemide kestim mecburen. Ama yanak agdasini yaparım düzenli olarak, saçını boyarım, ense traşını yaparım. Yemin ediyorum kendime bu kadar bakmıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…