2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Eşin çok sanslı
Bende yazın kestirdim saçlarımı. Saç rengim de şu renk diyebileceğim bir renk degil. Kaşım hiç alınmadı çünkü ince azıcık kalin olsaydı keske. Bıyık senede iki kere alıyorum eşimin yüzünü aldıktan sonra kalan bantla o garibim de özenir hep. Valla bende şanslıyım kuzum hasta olduğumda gördüm. Saçlarımi bile kurutup taradı. Saatlerce masaj yaptı kafama baş ağrım geçsin diye

NIPT Testi diye geçiyor. Kalıtsal bi durum yoksa ya da yaş faktörü ayrıntılısına gerek yok genel olanı yaptırabilirsin

Tsh saha önemli bi parametre canım diğerleri dengelenir korkacak bişey yok yeni gördüm kusura bakma dünden beri bakamadım

Bende öyle 70 kiloyla hamile kaldım 66 ya düşüp 68 e çıktım normal dediler. Bende bikaç gün önce sormuştum Bi de ideal kiloyla kalmadığımızdan oluyor sanırım dediğin gibi fazlalıklar vardı

Kızlar bebiş toplanıyor demiştim sol tarafta bakın nasıl belli oluyor Allah'ım çok güzel bişey bu his çok özlenir kombinim için kusura bakmayin bunu sizinle paylaşmam lazımdı
Yaa maşallah nasıl da belli gerçekten Hep görüyoruz videolarda ama yaşamak nasıl bir duygu bekliyorum bende heyecanla

NIPT Testi diye geçiyor. Kalıtsal bi durum yoksa ya da yaş faktörü ayrıntılısına gerek yok genel olanı yaptırabilirsin
Teşekkür ederim
Doktor iki tane var birinin adını söyledi bunu öneriyorum adı da Neys gibi bişeydi diğeri nıpt di
Kafam karıştı bu defa gittiğimde kesinleştirdim yaparız

Ne güzel yaa Eş seçimi kesinlikle şans. Sen şanslı olan kısımdasın. Evlenene kadar şirin görünüp, evlendikten sonra içindeki canavarı salan o kadar çok örnek var ki!

Ben kullandim canim 5 günlük falandı başladığımda ama benim oglumda aşırı gazlı ve süt alerjili bi bebekti cokta etkili oldu diyemeyecegim o yüzden ama alerjisi ciddi boyutta degildi şükür ki 2 ay falan diyet yaptım 6. Ayda ek gıdayla gaz sorunu haric düzeldi

Ay kızlar ne şanslısınız 18 yaşında ilk beyazım vardı 33 yaşındayım saçlar bembeyaz benimde baba tarafında yok ama ben anne tarafına çekmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…