2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Normalde 12-8 11-7 civarıdır benim tansiyonumda
Ama gebelikte 9-5 10-6 falan çıkıyor sınır değeri varmı bilmiyorum 11leri hiç görmedim canım hep düşük

Son düzenleme:
Kızım 4 Temmuz doğumlu Yengeç.
Herşey yolunda giderse 39dan önce sezaryen olmayı düşünmüyorum hatta 40ı beklemek çok isterim de doğum bu sürprizlerle gelişiyor Yengeçte kalırım gibi şimdilik
Doğurmak istemediğim tek bir tarih var evrene mesaj göndermemek için yazmıyorum

Aaa nasıl da denk gelmiş ikisi de yengeç Benim ilki aslan, bu baklım ne olacak. Benim ablam astrolog, ben pek anlamıyorum burçlardan ama ilk doğumumda haritasına baktığı gibi oluyor her şey. O yüzden şimdi bunu da merak ediyorum, bakalım yengeç mi çıkacak, ikizler mi

Benim kızımda Sat’a göre 6 temmuzdu doğum 2 gün erken geldi 4 temmuz doğum oldu. Bundada Sata göre 2 Temmuz aynı tarihlerde üremeyi başarmışız
Ay ne güzel astrolog bir ablaya sahip olmakkkk

Benim kızımda Sat’a göre 6 temmuzdu doğum 2 gün erken geldi 4 temmuz doğum oldu. Bundada Sata göre 2 Temmuz aynı tarihlerde üremeyi başarmışız
Ay ne güzel astrolog bir ablaya sahip olmakkkk
Biraz daha gayret etsen, doğum günlerini aynı gün kutlayıp hayli masraftan kurtulacakmışsın Ya evet ailede astrolog olması gerçekten çok güzel. Her şeyi danışıyorum. Şunu hangi gün yapayım, bunu hangi gün yapayım. Ama kesinlikle her seyden ötesi pozitif düsünce ve kalpten hissederek titreşim yaymak. Tecrübelerime göre bu astrolojiden daha etkili oluyor.

Benim de üç dört gündür aynı adet sancısı gibi karnıma sanco girip geçiyor… gaz sancısı olanilir magnezyum ve kalsiyum alabilirsin canım ama doktoruna sormadan alma

Benim de üç dört gündür aynı adet sancısı gibi karnıma sanco girip geçiyor… gaz sancısı olanilir magnezyum ve kalsiyum alabilirsin canım ama doktoruna sormadan alma
Canım dün akıntı için gitmiştim idrar tahlili yaptı enfeksiyon da yok bebeğe de baktı her şey yolunda dedi şükür Doktor da msj attım gaz yada miyomlar diye cevap yazmış şimdi

kizlar selam aramizda benim gibi serklajli olanlar var mi suan 19 haftaligim gecen hafta serklaj oldum karnim ara ara cok sertlesiyo sonra iniyo gaz desem oda degil korkutuyo bu durum beni

13-9 yüksek olur senin gayet normal. Ama dikkat benim yüksek tansiyondan 33.haftada bebeği 1kg 180gr 43 cm ile almak zorunda kaldık. Bu gebelikte de risk var dikkat ediyorum ben

Selam gençler. Bugün zeynep kamile gittim muayene oldum. Perinatoloji için randevu açtı ama dolu görünüyor. Detaylıyı emseyde yaptırıcam sanırım

İyi akşamlar hanımlar bakıın bende de bu cicişler var. Kokoş bir minik gelecek dünyaya
Biberonu şoktan aldım dün gece fiyatı trendyola göre 200 düşüktü 101.5₺ ye aldım

Eklentiler

• 2F3AB51C-808D-4192-908F-075505482A59.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 64
  • FB1A2E7F-84B4-4F0C-9A64-69FC2064FCBD.jpeg
    98,1 KB · Görüntüleme: 65
  • 67F92959-8026-43E6-8B73-B6F06190367B.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 60
  • BC021075-E92E-4A4F-8D98-D16AC18703C4.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar şu park yataktan kullanan oldu mu? Tipi çok hoşuma gitti ama kullanışlı olur mu bilemedim. Kılıfı çıkarılıp yıkanıyormuş, bu özelliği hoşuma gitti. İlkinde Kanz marka kullanmıştım çok sağlam ve kullanışlı çıkmıştı, klasik park yatakla, bunun arasında kaldım

Eklentiler

• IMG_20240208_182354.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 65
İyi akşamlar hanımlar bakıın bende de bu cicişler var. Kokoş bir minik gelecek dünyaya
Biberonu şoktan aldım dün gece fiyatı trendyola göre 200 düşüktü 101.5₺ ye aldım
Güle güle kullansın minik prenses. Kırmızı patiklere bayıldım

Çok güzeller sağlıklı şekilde kullansın inşallah bende cinsiyeti bekliyom dört gözle öğrenince alışverişe başlıycam inşallah

Selam arkadaşlar ben de temmuz annesi olucam hayırlısıyla tahmini doğum 8 temmuz görünüyor buarada benide kaydedebilirsiniz forma 4. Gebeligim 2kız 1 oğlum var 2 kızımda normal dogum oldu son dogumum yani oglumda sezeryan oldum oglumun kilosu olduğu için tehlikeli dediler ondan sezeryana alindim büyük kızım 7yaşına girecek haziranda insallah ortanca kızım 5 olacak martta insallah en küçügum oglumda 1.bucuk yaşında 18+3oldum ama henüz hastaneye gidemediğim için cinsiyeti bilmiyorum bu hamileliğimde inanirmisiniz 1 defa sadece doktora gidebildim ne ilaç nede ikili tarama yaptiramadim insallah önümüzdeki hafta hastaneye gidip muane olucam cinsiyeti bildiririm herkese hayırlı kolay doğumlar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…