2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Benimki hamakta yatıyor simdilik. O da biraz egimli oluyor ama reflü yatagim da var besik icinde bazen de onda yatiyor.

Seninki daha küçük degil miydi. Ben mi yanlis hatirliyorum. 2. Ayda cekilecek de bizim kalca ultrasonu
1 ay doldu canım doktor öyle dedi bizde gittik . 4. ayda tekrar çekilecekmiş çok kısa sürdü bebiş ağlamadı bu sefer Allah tan 😄

Selam kızlar nbr nasılsıniz nasıl gidiyor bebekli hayatlar🥰 bizim süt az olduğu için mama veriyordum artık bırakmak istiyorum mamayi. O yuzden emzirme danışmanlığı alıyorum iki gündür. Sürekli sagmak zorluyor ama bakalım ne olacak inşaallah artış sağlanır
benim de geldi pompa ama yıkayıp da kullanmaya başlayamadım bile 😅

Bana karnı tok ve altı temiz olsun demişlerdi gittiğimde canım. Gerci bizden ayriyeten karin ultrasonu da istemişlerdi bazi sıkıntılar çıktı da o yüzden mi karnı tok istediler bilemiyorum. Ama onun dışında bisey yok sana da öyle derlerse sıra beklerken halledersin zaten. Benimki de ağlamıştı biraz ama çok uzun sürmüyor 🌸
teşekkür ederm canım 🌸🌸

Kızlar görümcem yatılı misafirlige geldi. Geldigi gibi ben ilgileneceğim bir kac gün bunla siz dinlenin dedi. Ben de icimden duyda inanma dedim. Ama daha ilk dakikadan da insan sinir edilir mi ya. Bebegim gece uykusuna gecerken derin uykuya gecmeden sallamayi birakirsan uyaniyor. Esime namaz kilacagim gel salla dedim. Bu ben sallarim dedi. İkisini odada bıraktım. Daha abdest aldim ciktim basindan ayrilmislar. Ben de esime kizdim. Bilmiyor musun cocuk uyaniyor neden birakiyorsun diye. Niye uyanmis mi ki diyor gorumcem. İnsanin duzenini bozmaya geliyorlar. Ne gerek varsa yeni bebegi olan birine yatılı gitmeye zaten hic anlamıyorum. Hayır madem yapmayacaksin ben yaparım da deme ya. Bakalim bu hafta beni neler bekliyor. Daha şimdiden doldum😃 Bi de hasta oldum bogaz ağrısı burun akintisi gozlerde yanma öksürük pertim🥴

Kızlar görümcem yatılı misafirlige geldi. Geldigi gibi ben ilgileneceğim bir kac gün bunla siz dinlenin dedi. Ben de icimden duyda inanma dedim. Ama daha ilk dakikadan da insan sinir edilir mi ya. Bebegim gece uykusuna gecerken derin uykuya gecmeden sallamayi birakirsan uyaniyor. Esime namaz kilacagim gel salla dedim. Bu ben sallarim dedi. İkisini odada bıraktım. Daha abdest aldim ciktim basindan ayrilmislar. Ben de esime kizdim. Bilmiyor musun cocuk uyaniyor neden birakiyorsun diye. Niye uyanmis mi ki diyor gorumcem. İnsanin duzenini bozmaya geliyorlar. Ne gerek varsa yeni bebegi olan birine yatılı gitmeye zaten hic anlamıyorum. Hayır madem yapmayacaksin ben yaparım da deme ya. Bakalim bu hafta beni neler bekliyor. Daha şimdiden doldum😃 Bi de hasta oldum bogaz ağrısı burun akintisi gozlerde yanma öksürük pertim🥴
Canimcim benim görümcem de geldi yatılı kalmadı ama. Şuan bulunduğum şehirde sevmeye geliyor sadece oğlumu. Ben bakımı için istese de kimseye vermiyorum bebeğimi kafam gözüm rahat oluyor

Kizlar bebegim kabiz degil ama kakasini yapmiyor. 1 haftaya kadar normal diyorlar ama bagirsakta biriken diski korkunc gaz yapiyor ya ne yapmak lazim

Benim kaynanam hastaneden çıktığım günün akşamı görümcemin hasta olan çocuğu ile ziyarete geldi, o akşam stresten ve sinirden öldüm ama birşey diyemedim, birde bizde kalmak istedi çocukla birlikte zorla evine bırakırdım eşime, ertesi gün görümcem çocuğu ile geldi, bizden çocuğu acile götürdüler yüksek ateşten. Bu olayı asla unutmayacağım... Ne görümcemi nede kayınvalidemi arayıp konuşmuyorum, evime davet etmiyorum. Yine bebeğim 2 haftalıktı benim 2 numaralı kızımın ateşi çıktı, görümcem aramıştı bizi, o ara kızımın ateşinin çıktığını söyleyince bize gelmedi çocuğuna geçer diye, kendi çocuğuna gelince böyle, daha çok şey var ama değmez.

Benim kaynanam hastaneden çıktığım günün akşamı görümcemin hasta olan çocuğu ile ziyarete geldi, o akşam stresten ve sinirden öldüm ama birşey diyemedim, birde bizde kalmak istedi çocukla birlikte zorla evine bırakırdım eşime, ertesi gün görümcem çocuğu ile geldi, bizden çocuğu acile götürdüler yüksek ateşten. Bu olayı asla unutmayacağım... Ne görümcemi nede kayınvalidemi arayıp konuşmuyorum, evime davet etmiyorum. Yine bebeğim 2 haftalıktı benim 2 numaralı kızımın ateşi çıktı, görümcem aramıştı bizi, o ara kızımın ateşinin çıktığını söyleyince bize gelmedi çocuğuna geçer diye, kendi çocuğuna gelince böyle, daha çok şey var ama değmez.
Yaa gerçekten cok anlayışsız insanlar. Daha doğrusu kendinden başkasını düşünmemek bu. Benim keyfim yerindeyse gerisinden banane modu. Cok sinir bozucu.

Sende haklısın. Sağolsun benim görümcem anlayışlı, opebilirsin dememe ragmen bacağıni öpüyor tek 🙏🏻 kendi anası babasini da uyarmış geldiğinden beri onlar da dikkatli 🙂
Canim bende 5 adet görümce mevcut😃 Hepsi farklı karakter. Hepsi benden uzakta Allah'tan. Böyle kalmaya geldiklerinde problem oluyor iste.

Canim bende 5 adet görümce mevcut😃 Hepsi farklı karakter. Hepsi benden uzakta Allah'tan. Böyle kalmaya geldiklerinde problem oluyor iste.
Ayyy geçmiş olsun kız ne diyeyim. Bende 1 tane var şükür o da gayet tatlı. Yaş olarak da benden 4 yaş falan küçük gayet iyiyiz 🙂 zaten farklı şehirlerde yaşıyoruz.

hepsiburada dan aldım , çocukistan diye satıcı ismi. hediye zıbın da yollamış😄 bu arada cidden iyi pompa tabii benden çok çıkmadı ama konforlu, çekişi kuvvetli
Valla mastit olmuştum ben canım sağ göğsümden. Sağ koltuk altımda aksesuar meme olmuştu gebelikte ona da süt dolmuştu sacma bir şekilde. Sağ göğsümden ondandır süt solun nerdeyse yarısi kadar geliyor hiç anlamadım çoğalmadi da. Normal pompa ile ne kadar çıkarsa bu makineden de o kadar çıkıyor. Size şöyle bir şey de söyleyeyim. Önce masaj modu çalışıyor 2. Dakika masajlı sağım moduna otomatik geçiyor. Ben 1 den baslatarak dakikada bir arttırıyorum meme ucu hassasiyeti oluşmuyor 25 er dakika sagiyorum mastit de olmuyor.

X