2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
ya resmen bizim halimizi anlatmışsın eve kamera koysan bu kadar olur bire bir aynı rutin var evde demek ki yapıyolar böyle şeyler ben bizimkine yanlış bi şey yapıyoruz diye düşünmeye başlamıştım artık

geçen annem de aynen böyle dedi, siz ne zaman ağlarsanız o zaman meme veriyodum uayndırdığımı hiç hatırlamam dedi. en küçük kardeşim kolikti hiç uyumadı gece 4 ay falan onun dışında uyandırma olayı yokmuş

Kızlar bi tavsiyede bulunmak istiyorum Trendyoldan Gegi Mothers tea diye çay aldım. İlk kullanımdan itibaren gerçekten sutumun arttığını fark ettim. Yorumlara bakinca bebislere gaz için de faydalı olduğunu söylüyorlar

Benim 34 günlük oldu bebeğim birkaç gündür bende uyandırmiyorum. 4-5 saat uyumasına izin veriyorum canım uyuyorsa

canım aklıma ne geldi sabah, dün sıcak suyum termosta hazır demiştin süt ısıtma konusunda. dışardayken bunu süte yapsak nasıl olur yani sütü çelik termosa koysak ısısını korumaz mı oda ısıısnda içirmiş oluruz dışarı çıktıgmzda

ben yazdım ama çıkmadı For mothers tea çıkıyor , Gegi mi markası acaba klavye hatası olabilir mi diye sormak istedim

Kendi uyandığında daha istahli emiyor birde cnm tabi doktorlar ne derse o ama uyandirma diyen doktorlarda var

Çabuk bozulur canım süt termosta ekşir hemen dikkat et

gece çok iyi olur bu düzen bakalım biz yapabilcek miyiz
Ben ısı koruyucu çanta aldım tek biberonluk olanlar da var instagramda ilkim büyükbostancı paylaşıyor arada. Ben dışarıda da sağım yaptım bebebaolardan almıştım çok kolay oldu max 60 falan içiyo tek seferde zaten

Hanımlar bu beybilerin gaz işini napıyosunuz? Benimki sürekli kıpkırmızı ayaklarını karnına çekiyor ağlamıyor ama acı çekiyor çocuğum bacak masajı falan yapıyorum ama kar etmiyor. Kakasını zor yapıyor. Kabız falan değil ama. Benim yediklerimden mi oluyo acaba?

benimki de öyle 3 gündür , kollar yukari bacaklar karna çekiliyor ve kıpkırmızı oluyor. o an pışpışlasam da gaz için omzuma da alsam kâr etmiyor. biraz okudum refleks de olabilirmiş bunlar gerinme . olması gerekliymiş hiç yapmazsa doktora mutlaka görünün diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…