2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ohhh vllha csnm en güzeli, biz ikindi hep
Aslinda daha rahat uyuyor disarida.. arabanin sallantisinda.. yani bebek ne kadar kucukse o kadar kolay geliyor bana cikmak. Ama insanlarin cok dikkatini cekiyor iste.. tatile gittik. Otelde sormayan kalmadi ne kadarlik diye insan kendini bi degisik hissediyor oyle olunca. Çıkarılmamasi gereken bebegi cikardim mi acaba oluyorum

Kaç haftalikti bebek canım senin. Biz dün yani 24. Günde çıkardık ilk kez site bahçesine yürüyüşe. Öncesinde cesaret edemedik sevmek isterler bebeği filan diye

Evet ya tatile degil ama gitim avm gitim park çarşı direk ayy küçük daha ya birde parktaki bna aciyarak yaaa dedi

Kaç haftalikti bebek canım senin. Biz dün yani 24. Günde çıkardık ilk kez site bahçesine yürüyüşe. Öncesinde cesaret edemedik sevmek isterler bebeği filan diye
Bn cikarkn evden biraz uzaklaştım çünkü etrafımdakilrr direk dibine gliyo ikinci cikartimda kadin bir anda kucağımda öptü ne dicegimi bilemdm

Gümüş kapak canim. BIrini sag birini emzir yaralar iyilessin
gümüş kapak bi parçam oldu resmen sürekli takıyorum ama iyileşme olmadı kuruluğunu aldı sadece . eczaneden sağma mak kiraladım bi süre sağ göğsü vermicem bebeğe çünkü resmen içim çekiliyor scıdan çok garipmiş ya

İyi yaptın kuzum bizde de bebek sürekli acıkıyor, acıkmasa bezi değişmesi gerekiyor valla dün çıktık bizde ama inan yoruldum geldim.

Ben ilk 10 günlükken çıkardım parka götürdük çok güzel uyudu. Şimdi 32 günlük oldu sanki zorlaştı çıkarmak

V vera_61 canım tavsiyen üzerine gittim medikallere eczaneye yönlendşrdi aldım sağolasın
kiraladığım sağma makinesine bakar mısınız ben ufak tefek mağazadakiler gibi bekliyodum devasa ağır bi şey . emzirme danışmanj ilk 3 ay bunun olması gerekiyor dedi, 3 saatte bir sağılacakmış ve biberon değil şırıng ya da kaşık biberon dedi . ben biberonla verdim zaten çok çıkmıyo süt. belki faydası olur paylaşayım dedim

Eklentiler

• IMG_8216.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 47
Bn cikarkn evden biraz uzaklaştım çünkü etrafımdakilrr direk dibine gliyo ikinci cikartimda kadin bir anda kucağımda öptü ne dicegimi bilemdm
Kız ne o öyle kizsaydin kadına. Kayinpederime 40 i çıkmadan opmeyin dedim geçen geldiğinde öptü bişi demedim diye suyunu çıkardı suratımı astim eşime dedim babanın bir baştan aşağı yalamadigi kaldı bebeği ne konuştuk biz diye. Aradı annesini söyledi çok opmeyin diye. Ben zaten kimse yaklaşsin istemiyorum bebeğime.
Dün sağlık ocağında aşısı yapildi mesela. 8-9 yaslarinda bir çocuk puseti gördü önce annesinden sonra benden izin istedi bebeğe bakmak için. Annesi bak ama uzaktan dedi. Küçücük çocuk kadar olamıyor bazı yetişkinler çok kızıyorum

Biz siringa ile çok uğraştık canım memeyi alsın diye olmadı malesef inşallah seninki tutar. İlk zamanlar 30cc anca içiyordu çünkü eşim bayağı iyi öğrenmişti şırınga işini o veriyordu sonra içtiği süt miktarı artınca mecburen biberon verdik bu sabah yine meme verdim çıldırdı benimki biraz emip başlıyor söylenmeye.

kızlar göğüs ucu ağrısı omzuma vuruyor acıdan bi anda ter basıyı beni ya , acı yanma da cabas emzirmezlen bile . lansinoh da bana fayda etmedi nasıl iyileştiririm bilmiyorum , tavsiyeniz var mı ?
Ben bunu kullanıyorum çok memnun kaldım 1 kere sürmeyle acıyı direk alıyor. Tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…