2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ah canimcim teşekkür ederim benim minnoşu çok istemiştim. Dün gece uyurken bile özledim valla sevdim ben bu annelik işini bir de. Gerçekten çok zor Allah hepimize kolaylık versin. Ben bir de yalnız büyütüyorum kendi annem yıllar önce vefat etti. Biraz buruktu hamileligim şimdi de öyle. Oğlumla ustesinden geliyoruz çok şükür doğum sonrası hemen ayaklanma sebebim de bu sanırım. Herkese yardımcı da olabiliyorsam ne mutlu bana. Hepimiz bir şeyler öğreniyoruz çok değerli

Misafirin için üzüldüm valla insan yalnız kalmak istiyor bu dönemde. Gerçekten sevdiğin kişiler belli ki. Sana yardımcı olurlar olmadı. Zaten hala lohusasin yemeğini falan yaparlar. Bakarsın dinlenmeye, uyumaya vaktin olur. Kalmaya geldiklerine göre yakınların, hiç çekinme de bence. Hepiniz için kolay gecsin bu 5 gün

Kızlar bn bugün hastane gitim gitmişkn üroloji den oğluma da sra almıştım sünnet icun biz bir yaş öncesi yapmıyoruz dedi devlete bu aylarda sünnet eden varmi çocuk cerrahisi yapmszmi
Cerrahi yapar bazı devlet hastaneleri yenidoğan yapıyor canım bildiğim kadarıyla. Ben özele gidiyorum o hastanede de ürolog büyük cocuklara yapıyordu sünnet bebeklerinkini çocuk cerrahi yapıyordu

Tikanirsa diye cok korkuyorum
Yok zaten bu haldeyken sağ canım. Birkaç gün sonra yumuşama olacak goguslerinde normale dönecekler. Ateşli mastit olmuş biri olarak söylüyorum. Benim belki 3 katına çıktı göğüslerim o dönem. Taş gibi dokunulmuyordu acıyordu. Sonra birden yumuşadı mastit geçince. Şimdi 4 saat sagmasam bişi olmuyor sadece şıp şıp akitiyorum hatta meme boş mu acaba diye düşünüyorum sagdikca süt geliyor yani

Suan bnmkilerde yumusadi ama 3 saat sonra boyle memenin dis tarafi yumru gibi oluyor o yumruyu hissedince acayip korkuyorum

Ay canım gelen iki tatlis yaşlı onlar kndine zor bakiyo hastane işleri icin gelmişler

Cnm benim memem çok acıyor bosaltmadigimda sen 6saate yakin bekliyorsun acimiyor mu canın
6 saat beklemiyorum canım 4 saat gibi bir uyku şeklim var. Gece yatmadan hem sağıp hemde emziriyorum 2-3 saat sonra acıkma durumuna göre eşim sagdigim sütü veriyor bende sonraki uyanmadan önce kalkıyorum. Ama tabi kimi geceler 5-6 saat sagmadigim oldu aşırı uykusuzluk yaşadığım bı anda gece mama ile baktı eşim sabah kalktığımda taş gibiydi önce emzirdim sonra sagdim tamamen öyle olunca sorun olmadı. Yinede onu her gün yapmaya cesaretim yok

Ya ben ilk kizi esime birakir bir beslenmede uyurdum. Bunda paranoyak oldum ya bakamazsa ya nefes almazsa ya kusarda boğazına kacarsa esik gormezse diye sizde olmuyor mu
Olmaz mı tabi oluyor. Herkese oluyordur bence. En çok kusma konusunda tedirgin oluyorum. Geçen eşim süt verirken bebiş öksürdü güya uyuyorum yani bir firlayisim var mutfağa geliyorsam bebis de benle geliyor. Hep yan yanayız valla

Ya ben ilk kizi esime birakir bir beslenmede uyurdum. Bunda paranoyak oldum ya bakamazsa ya nefes almazsa ya kusarda boğazına kacarsa esik gormezse diye sizde olmuyor mu
Sadece eşime güvenip bırakıp uyuyorum. Annelerimize bile güvenip bırakmıyorum. Sabah eşim geldi ona bıraktım uyudum bir saat o arada kayınvalidem bakmış uyanınca hemen koştum yanına ve uyumam artık dedim bizleri büyüten insanlara bile güvenmiyorum bende

Ben anneme daha guveniyorum eşim dalabiliyor sanki zatehn bugun ise başladı ancak haftasonu yapabilirim nobet isini :/

Bende cocuk nefes sesli alsa yan odadan esime geliyorum duydun dimi neden oyle diye rahatca uyuyamiyorum.

Bebis kac gunluk cnm senin suan .

Kızlar merhaba doğum yapalı 6 gün oldu Sezeryan doğum yaptım 2 gün sonra tamamen sütüm normal olarak geldi Bebek emerken yutkunduğunu duyuyorum elimle sıktığımda sütüm mü görüyorum sütümün yetip yetmediğini nasıl anlarım bazen emdikten sonra uyumuyor kucak temasını istiyor acaba Sizler nasıl ilerlediniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…