2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Cokkk haklısın canm aslinda

Bir de o sacmalik var dimi ya. Ilk gunlerde ziyaret yasaklanmali ben de asiri rahatsiz oluyordum evin daginikligindan. Ah bir iyileşsem de su evi temizlesem diyordum. Bosver baskalarini canim. Bebisin tadini cikarmaya bak. Gerekirse pis görsün gelen de napalim. Erkenden cikip gelende bence kabahat. Ben 3.hafta dolunca bebisi de alip tatile gittim gelmek isteyenlerin hevesi kursaginda kaldi

Valla bende öyleydim hastalık boyutunda temizlik huyum vardı. Evlenmeden önce yalnız yaşadığım için yıllarca her şey kontrolümdeydi. Evlenince eşime sorumluluk vermem gerekti. Ne yapsa eline sağlık dedim sogumasin diye. Bebiş de olunca hepten ucu kaçtı.

Ya gel sarilalim. Ben hastalik duzeyinde takintiliydim temizlige. Su 8 gundur ilac tedavisi gibi oldu bebegin hayatima girmesi takinti fln kalmadi

Merhabalar arkadaşlar Ben ağustos annelerinden geliyorum Bebeğim 37 haftalik doğdu temmuz annesi oldum Şu anda 4 günlüğüz ve mastit oldum Evde sagiyorum emziyorum lahana yaprağı koyuyorum ama devam ediyor antibiyotiksiz geçmez mi başına gelen ve antibiyotik kullanan varsa ne kullandınız iyi geldi mi bana yazabilir misiniz

Merhaba kızlar. Bizde bugün 20 günlük olduk benim kız doğum kilosunun üstüne çıktı ama hala beklenilenin altında kilo alıyormuş biraz üzüldüm iki saatte bir emziriyorum kilo alsın diye. Kızlar size süt ile ilgili birşey danışmak istiyorum. Ben sağım yaptığımda 25 30 ml çıkıyor. Grubu okuduğumda bazılarının 100 ml sağdığını gördüm. Sütüm az mı demek oluyor yoksa normal mi?

Ya bnim 100 çıkıyordu şimdi 30 gliyo iki saattir de cidi ateşim cikti zatn sütm de bir anda kesildi

Cnm tek memeden mi 30 ml çıkıyor ikisinden mi? Soyleki birincisi bebek gibi hic bir cihaz cekemez muhtemelen sutun daha fazladir. Diger husus ise pompanij cekim gucu hangi marka kullaniyorsun. Mesela bende 2 tane var biri hep daha az sagiyor

Geçmiş olsun. Antibiyotige başlamayi doktor muayenesinden sonra öneririm ben. Bende mastit olmuştum antibiyotik kullandım ama yarıda bıraktım içim rahat etmedi. Doktor ilk göründüğümde antibiyotiğe gerek yok demişti ateşim 40 a çıkınca başladık.

Cnm tek memeden mi 30 ml çıkıyor ikisinden mi? Soyleki birincisi bebek gibi hic bir cihaz cekemez muhtemelen sutun daha fazladir. Diger husus ise pompanij cekim gucu hangi marka kullaniyorsun. Mesela bende 2 tane var biri hep daha az sagiyor
Kız ben kiwi aldım ucuzda bisiydi çok memnun kaldim hiç umudum yoktu. Yara vs de etmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…