2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar kızım sabah 10dan beri 15 dk uyuyor uyanıyor napıcam ben ya şaşırdım kaldım bugün birde dışarı çıktık o zaman deliksiz 2 saat uyudu kaka yapıyor gaz çıkarıyor arada aşırı emdiği için kusuyor anlamadım neden uyumadı ya çok yoruldum

Cis de illaki vardir kakayla beraber. 8 10 defa yapiyorlar ilk zamanlar sonra bir arasi aciliyor o kakanin. 2. Aydaydi galiba. Gece yapmayi bir azaltiyorlar. Ilk kizim icin tuttugum gubluge bir bakayim en iyisi ne zaman ne olmus. Insan unutuyor
Günlük süper fikir ben de yapıcam ne güzel bi anı kalır

Uykuyu çok ihmal ettim kesinlikle uyumaya çalışıcam Doktor beslenmesini düzene sok dedi , bakalım sizde aldıgım tavsiyleri not alıyorum. 2 yıl mı o zaman düşünmemin bi anlamı yok saha çook var hele ki benim gibi hiç spor yapmamış biri için

Kızlar selam:) hiperlaktasyon sonrası süt sağmayı tamamen bırakmıştım. Hatta blok emzirme denedim epey. Dualar ettim şimdi de emzirme sonrası sağoyorum aşırı az geliyor 2’sinden zooorla 30 cc… ne yapabilirim

Bebiş içiyor olabilir mi canim? Benim de sutumde azalma oldu mastit sonrası bu arada. Tek memeden 150 cc gelirken şimdi iki memeden o kadar anca geliyor gibi

Kızlar arkadaşım bunu önerdi emzirme dönemi için çok memnun kalmış sizle de paylaşayım dedim

Eklentiler

• 28914f35-f39e-4a5c-9440-9ed6658a74e6.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 28
Evet öyle akıyor canım kirpikleri yapışıyor çok sık görülen bir durummuş 1 yaşına kadar geçmesi beklenirmiş

Ben arttiriyorum o zaman rezilligimi tam 5 gundur evde supurge bile calistiramadik ne esim ne ben vakit bulabildik. Yardimci bayanda ilk haftanin zorluğunu bilse gerek bu hafta gelemicem diyip beni satti robot supurge bile acamadim yani zaten acsam 3. Saniyede yerdeki esyaya takilir. Esyalar heryerde eve biri ziyarete gelecek diye ödüm kopuyor.

Yaa gerçekten mi? Benim de sütüm az gibi içsem mi acaba bundan
Bi arkadaşımız daha çok süt yapıyor yazmış vera gördün mü? Bunu okuduguma çok sevindim valla ya hemen alıcam, benim de az maalesef . Öneren arkadaşım da araştıran biri. İnşallah bşze de derman olur

Allah yardımcın olsun inşallah canm yok bn işte bebeğin uyycagi vakit örneğin bugün altıda daldi sabah 7 bucuga kadar bn o Arda tuvalet banyo mutfak hepsini yaptm 8 den beri onlaym uyusun mKina atacam yeri fln silcm o uyanir zatn o arada yaptm hic iyi değil sütüm azaliyo dinlemdim icin galibs

Aman sal iyi yapmissin. Bende aynı senin durumundayım. Geçen cumartesi günü yaptığım temizlikle duruyoruz. Hoş yatak odasi mutfak arası gidip geliyoruz diğer odalara girmiyoruz varsa bir toz vardır

Bak ben obsesif biriyim temizlige özellikle ileri boyuttaydi hatta bu bebek bananiyi geldi yapmayinca da gittigini farkettim islerin. Uyusana sende onlari yapacagina haftanin 1 gunune ayir isleri tuvalet banyoda esin destek olursa bitti gitti. Yuzey temizleme mendilleri alirsan isini cok kolaylastirir sutunden degerli degil hic biri sen iyi ol

Aman sal iyi yapmissin. Bende aynı senin durumundayım. Geçen cumartesi günü yaptığım temizlikle duruyoruz. Hoş yatak odasi mutfak arası gidip geliyoruz diğer odalara girmiyoruz varsa bir toz vardır
Benim buyuk kiz heryere giriyor elinde biskuvi yiyecek o yuzden ev temiz kalamiyor yarin temizlige bayan gelecek insallah ama bu daginiklikta nasil temizlicek bilmem oldugu kadar bosver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…