2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
41 günlük olduk canm.bugun illski ara ara değişecek rahatsız fln olduğunda ama suanki rutini çok güzel maşallah inşallah sizede öle olur
40 günün bir hikmeti var yani demek cok sevindim canim insallah hep oyle gider. Bizim bugun yenidoganlik bitti. 29.gundeyiz. 11 gun kaldi. Su kaka dongusu ne zaman azaliyordu ya. Hatirlayan var ki ilkinden. Geceleri olsun biraz biraz azalir mi acaba 2. Ayda

Maşallah ne güzel kendi rutinini oluşturmuş bebişin benimki de geçen gün ben uyuyayım diye uyandırmamışlar ama bebek uyuyalı da 4 saat olmuştu ve uyanmadı kendi ben kalkınca çok sinirlendim naptınız diye . Zaten emzirmek için uğraşıyorum 4 saat ara çok geldi üzüldüm aç aç yatıyo diye . Benim troid sorunum olduğu için beslenmeme dikkat ettim gluten tetikliyordu şimdi diyorum keşke o kadar kasmasaydım, şimdi kiloyu takmayabilirdim Bne de sağıma başlıcam hiç yapmadım bakalım süt gidiyo ama kaç cc hiç haberim yok belki emzik gibi emiyo çocuk ilk gebeliğim ve hiç ayırt edemiyorum Allah razı olsun senden dediklerini dilkate alıcam benim balonumsu karnımın hala kalkarken zor vermesi dışında ve bu göbek gitmicel korkusu dışında pek ağrım sızım kalmadı şükür

Ay bu arada kaka sıklığı bizimkinde de var acaba bağırsakları normalden fazla mı çalışıyo diye düşündüm çiş pek göremiyorum hatta hiç farkmetmedim. Kaka olup çiş nasıl az oluyo hiç anlamadım

Uyku da onemli kuzum en cok süt yapan şey su ve uyku. O yuzden dinlenmeye bak. Bebis bir sekilde büyüyor ama emerek ama mamayla. Anne sutu alsin istiyorsan kendine de bakman lazim ki sut olsun. Etrafinda uyutan varsa seni ne guzel ilk gebelikte ben de pek ayirt edememistim ama memeyi iyice kavradigindan emin ol sadece. Ucunu geveleyip duruyorlar çünkü bazen. Gerci seninkinin kilosu 4. Gunde bana iyi geldi. Bence yeterli emiyor o bebis. Moralini yuksek tut. Gobegi de boşver gitsin. Tamamen toparlanma 2 yili buluyor. 6 haftada da rahim ancak kuculuyor. Daha cok yenisin

Cis de illaki vardir kakayla beraber. 8 10 defa yapiyorlar ilk zamanlar sonra bir arasi aciliyor o kakanin. 2. Aydaydi galiba. Gece yapmayi bir azaltiyorlar. Ilk kizim icin tuttugum gubluge bir bakayim en iyisi ne zaman ne olmus. Insan unutuyor

Ya bn şimdi gidip alcm mama ne alacağımı bilmiyorum hangisini kullanıyorsunuz

Çok teşekkür ederim

Ya bn şimdi gidip alcm mama ne alacağımı bilmiyorum hangisini kullanıyorsunuz
Kuzum ben Aptamil almıştım hastane çıkışı, hastane de Aptamil vermişti ama hipp alacağım evde durmasi için bunu bitirebilirsek. Hipp kullananlar gaz yapmiyor dedi birkaç arkadaşımız. Gaz da önemli sorun.

Bize de hastanede aptamil verdiler diye aptamil aldık eczaneden. Eczacı kadına sorduk önce hastanede aptamil verdiler nasıl devam edelim diye yine aptamilden devam edin bazı bebekler her mamayı yemiyor demişti.

Kizlar bugun bebisi emzirip babasina biraktim kendimde buyuk kizimi alip arkadaslarla bulusmaya gittim 2 saatligine sanki yeniden dogdum ya. Eve girmek istemedigimi farkettim Bebisi alip disari ciksam cok mu kucuk ya cesarette edemiyorum hic daha 7 gunluk

Benim kızda irin gibi geliyordu başta hatta rop muayenesinde doktor görmüş kendi ben demeden kullan dedi şimdi hala akıyor masaj yapıyorum ama bir sonuç vermedi düzenli siliyorum ıslak pamukla bakalım ne zaman açılır ama teşekkür ederim kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…