2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar günaydınlar 🌸 benim bebiş 4 günlük . Bugün kontrolü vardı gittik elimden geldiği kadar da emziriyorum ama 5 gram vermiş. 2850 oldu . Moralim bozuldu açıkcası. 2 saatte bir emzir dedi doktor elimden geldiğnce yaptım ama memede uyuyor uyuyunca zor uyanıyor benimki. Uyandırana kadar aradan rahat 1 saat geçiyor. Ne yapsam sizce ?

Bebiş iyi çok şükür sünnet derisi de tamamen iyileşti yapışık yaşıyoruz 🥹
Sen nasılsın toparlanabildin mi bebişin nasıl ?
Gecmis olsun tatlim iyilesmis ya onemlisi o :) Cnm bebis daha iyi dilini cozdum şükür bir tik kolaylasti simdilik. Tabi dil degistirmezse :) p tesi kontrolumuz var kilo alımı oldu mu sariligi dustu mu bakicaz. Ama benim gordugum kadariyla kilo alımı var sarilikta azaldi :)
Canimcim iştahı, idrar,kaka,kilo alımı ile ilgili bir sorunu yok. 100cc bin ustunde her öğünde şuan, 2-3 saatte bir acıkmış oluyor. Kendi uyanıyor acıkınca ben uyandirmiyorum hatta gece de. Alarm gibi bebek. 🙂
Oyy masallah nazarlardan korusun.

Canimcim iştahı, idrar,kaka,kilo alımı ile ilgili bir sorunu yok. 100cc bin ustunde her öğünde şuan, 2-3 saatte bir acıkmış oluyor. Kendi uyanıyor acıkınca ben uyandirmiyorum hatta gece de. Alarm gibi bebek. 🙂
Bu iki gece bmimki de rutini oluşturdu artk uyandrmiyorum geçe üç saat te bir kalkyo bnde uykumu almış oluyorum cok mutluyum ama gündüz çok uyanık kslyo bu bni huzursuz ediyor artk onu uyutmaya cok zaman harcıyorm bu defa ev işi büyük derkn yemek yapmaya zor yetişiyom zatn çamaşır hic bitmiyor 🤦 hergun sil supur banyo tuvalet artk gece nasl olyo anlamıyorum

Ay öncelikle hayırlı olsun sağ Salim kucağınıza almışsınız ne yaşadınız bilemem tabi ama şanslı güzel bi doğum hikayesi olmuş gibi geldi bana kendim doğurmuş gibi gülümsedim sevındım valla darısı da bizlere inşallah 🙏🙏
Amiiin güzel bir hikayeydi evet, dilerim sizin doğumunuz da çok güzel geçer

Bu iki gece bmimki de rutini oluşturdu artk uyandrmiyorum geçe üç saat te bir kalkyo bnde uykumu almış oluyorum cok mutluyum ama gündüz çok uyanık kslyo bu bni huzursuz ediyor artk onu uyutmaya cok zaman harcıyorm bu defa ev işi büyük derkn yemek yapmaya zor yetişiyom zatn çamaşır hic bitmiyor 🤦 hergun sil supur banyo tuvalet artk gece nasl olyo anlamıyorum
Cnm rutine gecmenize cok sevindim. Kac günlük oldu bebisin simdi bizede safak olsun😅

Aman maşallah erim paşaya 🙏🧿kuzum 4. Günden beri sarılık benim oğlan kaç gün oldu. 13-16-14-17-14 böyle gibi sonuçları. En son kapsamli bakılması için bayağı kan verdik. Birkac sonuç geç çıkacak bakalım 😔
Oluyor kuzum işte yenidoğanlarda çok şükür kötü bir şey değil bi gece hastanede kalmaya bakıyor çok çok fototerapi alır sıkma canını 🌸

Gecmis olsun tatlim iyilesmis ya onemlisi o :) Cnm bebis daha iyi dilini cozdum şükür bir tik kolaylasti simdilik. Tabi dil degistirmezse :) p tesi kontrolumuz var kilo alımı oldu mu sariligi dustu mu bakicaz. Ama benim gordugum kadariyla kilo alımı var sarilikta azaldi :)

Oyy masallah nazarlardan korusun.
Anlıyo insan ya kilo aldığını uzadığını 🫠
Sarılığı da inşallah geçer gider zamanla daha iyi olacak her şey 🌸

Doktor artık uyandırma merak etme aç kalmaz yakana yapışır dedi. Bende uyandırmamaya başladım dünden itibaren max 2,5 saat uyuyor. Benimkide akşam üstünden geceye kadar ayakta dün 6 saat uyumadı nasıl dayandı bilmiyorum yemeği zor yaptım mememdeyken yedim falan 😂

Evet cnm emzirebildim. Ama tek meme emziriyorum ki diger meme iyilessin yara icinde cunku. Digeri iyilesince otekine gececegim.Emzirmedigimi de sagip veriyorum cnm. Emzirmedigim meme yerine 50 cc sut veriyorum. Emzirdigimden de tahmini 40 fln iciyor sanirim.
Şükür 🙏Kuzum benimki 25 günlük oldu bugün gittikçe artacak süt ihtiyacı. Benim ilk hafta çok fazla geldi sütüm şuan bebeğin ihtiyaci kadar geliyor. Memede yumuşama da oldu dokunulmayacak kadar sertti ilk iki hafta. Dün gece emzirmeyi yine denedim. Hatta direkt memenin üstüne koydum biraz emip hircinlasti. Keşke emse. Biberonla verdim öyle olunca. Zor valla.

Doktor artık uyandırma merak etme aç kalmaz yakana yapışır dedi. Bende uyandırmamaya başladım dünden itibaren max 2,5 saat uyuyor. Benimkide akşam üstünden geceye kadar ayakta dün 6 saat uyumadı nasıl dayandı bilmiyorum yemeği zor yaptım mememdeyken yedim falan 😂
Aaaa bk hepsi gündüz ayakta hahahs 🙈😂😂😂he ya meme çek cek gece biti kiziyordu 😂 şimdi bugün sagacam gece bni bitirdiğinde vercm şükür bnimki düzeni otrtu hep diyordum hamile iken ne olur oğluma benzesin şuan huy olarak ona doğru gidiyor 😍😍

Şükür 🙏Kuzum benimki 25 günlük oldu bugün gittikçe artacak süt ihtiyacı. Benim ilk hafta çok fazla geldi sütüm şuan bebeğin ihtiyaci kadar geliyor. Memede yumuşama da oldu dokunulmayacak kadar sertti ilk iki hafta. Dün gece emzirmeyi yine denedim. Hatta direkt memenin üstüne koydum biraz emip hircinlasti. Keşke emse. Biberonla verdim öyle olunca. Zor valla.
Nasıl gidiyor sacibelindam😍annelik

Nasıl gidiyor sacibelindam😍annelik
Güzel be kuzum. Uyurken özlüyorum valla. Bugün eşim evde sabah bebeği alıp çıkmis odadan ben biraz daha uyuyayim diye sağolsun. Ama gözümü açtım Uraz Uraz diye yine. 🙂 Annelik muhteşem bir şey. İsteyen herkese nasip olsun. Sürekli fotosunu videosunu çekiyorum coconat kafamın 😍 sabahtan akşama kadar onunla ilgileniyorum tüm isim o oldu. Bu arada dün dışarı çıkardım çıkmadan önce de şöyle kendimi çektim karnım falan eski haline döndü. Eski kotumun üstüne crop gidebildim 😅🤭Bebeğim beni hirpalamamis pek fiziken. Ona da ne kadar müteşekkir olduğumu soyleyip duruyorum.

Kuzum sal biraz evi hergun de yapma yani. Boşver. Ben çok takintiliydim temizlik konusunda. Evlenince biraz geçti. Doğum yapınca hepten bitti o takintililik. Bazen hiçbir şey yapmıyorum bile evde inan. Dün yemek yaptım mesela sadece onun dışında full bebeğimle ilgilendim. Bugün hava güzel serin biraz bebeği dışarı çıkaracağız. Dönünce babasına bırakıp temizliği yaparım ne yapayım 😅

Güzel be kuzum. Uyurken özlüyorum valla. Bugün eşim evde sabah bebeği alıp çıkmis odadan ben biraz daha uyuyayim diye sağolsun. Ama gözümü açtım Uraz Uraz diye yine. 🙂 Annelik muhteşem bir şey. İsteyen herkese nasip olsun. Sürekli fotosunu videosunu çekiyorum coconat kafamın 😍 sabahtan akşama kadar onunla ilgileniyorum tüm isim o oldu. Bu arada dün dışarı çıkardım çıkmadan önce de şöyle kendimi çektim karnım falan eski haline döndü. Eski kotumun üstüne crop gidebildim 😅🤭Bebeğim beni hirpalamamis pek fiziken. Ona da ne kadar müteşekkir olduğumu soyleyip duruyorum.
Oyuy maşallah maşallah canmm benim rabim sizi birbirinize bağışlasın inşallah 😍bnde bu sabah onu yaşadım eşim alip oğlumun yanına gitmiş bn direk beşiğin altına bakıp bağırdım bebek nerde eşim burda be dedi 😂

Oyuy maşallah maşallah canmm benim rabim sizi birbirinize bağışlasın inşallah 😍bnde bu sabah onu yaşadım eşim alip oğlumun yanına gitmiş bn direk beşiğin altına bakıp bağırdım bebek nerde eşim burda be dedi 😂
Sağol kuzum Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın. Zaman da çok hızlı geçiyor ben doğumdan sonra geçen zamani günleri hesaplayamiyorum. Güzel günler görelim inşallah yavrularımıza 😍🙏

X