2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ben daha önce dört aylık bebeğimi suni sancıyla ölü doğurdum zordu ama bunun sonunda Allahın izniyle sağlıklı doğması kızımın sancıyı kafama taktırmıyor elbet bir şekilde gelicek sezeryan olmaktansa suniyi tercih ederim inşallah ona da gerek kalmaz doğal yoldan başlar sancım
Başın sağolsun canım suni bana da sezeryandan daha mantıklı geliyor, sancı çekerken de aynı şekilde düşünür müyüm bilmiyorum tabi

Doktor birşey dedi mi? Bende gösterdim çıkar dedi ama küçük parmakları düzelmiş baş parmakları düzelmedi hala uzadı hatta ama böyle kahve rengine döndü uzayan yeri geri kalan hala gömülü

Doktora sormadim aslinda uzadikca cikar gibi düşündüm. Su an da cok anormal gorunmuyor. Baktim olmadi 1.ay kontrolunde sorarim diye dusundum canim

Ben daha önce dört aylık bebeğimi suni sancıyla ölü doğurdum zordu ama bunun sonunda Allahın izniyle sağlıklı doğması kızımın sancıyı kafama taktırmıyor elbet bir şekilde gelicek sezeryan olmaktansa suniyi tercih ederim inşallah ona da gerek kalmaz doğal yoldan başlar sancım
Çok üzüldüm canım Allahım sağ Salim en doğalından kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Ah canım çok şükür sevindim aç kalmasın minnoş. Meme ile imtihanı iyi bilirim benimki de almiyor ac diye vicdan azabı sonra da. Silikon uçla devam et ama madem aldı bakalim direkt memeye geçer belki 🙏🙂
Cnm mastit oldum bu sabah tam anlamiyla. Bebekte emmedi sansima. Hemen lahana alip haslayip koydum. 20 dk kdr bekledim. Sonra ilik duş aldim. Arkasina emebildigi kdr emzirdim ki cok emmedi ve hemen sagdim. O kdr fayda etti ki sende muhakkak dene.

kızlar 22 günlük bebeğim kaka yapamıyor. Çok az yapabiliyor ve gazdan çok ağlıyor… çok etkili masajlar denedik ama çok az yapabiliyor gazı olduğu çk belli. etkili bir damla bilem var mı acaba… bir de normal doğum sonrası 10. Günde filan sanırım makatımda çarlak pluştu veya basır gibi vişi. Cam kesiği gibi ağrı oluyor. Benzer bir şey yaşayan var mı acaba:KK43: esas mesele doğum sonrasıymş. Mastit bitse hiperlaktasyon bitmez o biltse gaz :KK43:

kızlar 22 günlük bebeğim kaka yapamıyor. Çok az yapabiliyor ve gazdan çok ağlıyor… çok etkili masajlar denedik ama çok az yapabiliyor gazı olduğu çk belli. etkili bir damla bilem var mı acaba… bir de normal doğum sonrası 10. Günde filan sanırım makatımda çarlak pluştu veya basır gibi vişi. Cam kesiği gibi ağrı oluyor. Benzer bir şey yaşayan var mı acaba:KK43: esas mesele doğum sonrasıymş. Mastit bitse hiperlaktasyon bitmez o biltse gaz :KK43:
Çok geçmiş olsun cnm bnde ayni bnzer durumu yaşadım bna özelden msj atsrmsn haziran anneleri de bir damla görmüştüm herkes onu kulaniyordu neredeyse doktor gitimde oda bns onu yazmis çok iyi gldi damlayı atarm doktoruns sorarsin kullan derse dene blki iyi glir blki almışsın dirda

Bende normal doğum sonra basur olmuştu canım doktora kontrole gittiğimde ilaç verdi. Sen de bir görün istersen

Cnm mastit oldum bu sabah tam anlamiyla. Bebekte emmedi sansima. Hemen lahana alip haslayip koydum. 20 dk kdr bekledim. Sonra ilik duş aldim. Arkasina emebildigi kdr emzirdim ki cok emmedi ve hemen sagdim. O kdr fayda etti ki sende muhakkak dene.
Benim geçti kuzum sanırım meme üretimi beceremiyor ilk haftalarda sonra normale dönüyor çok şükür benim normale döndü

Tırnaklarını mı diyorsun ? Bütün tırnakları etin içinde daha çıkmamış gibi çizgi gibi duruyor doktor normal dedi
Evet canım oğlanda olmadı öyle birşey kızda olunca erken doğduğu için öyle oldu dedim ama değilmiş demekki bir kaçımızın bebeği de öyle şaşırdım bu kadar kişinin yaşamış olmasını beklemiyordum neden acaba öyle doğdular vardır bir sebebi

X