2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar ne sleepy ne de goon bebek bezinden memnun kalmadim. Goon bez olarak da guzel gorunuyordu halbuki. Azicik fazla cis yapınca ikisi de hemen sızdırdı. Primaya gecmeyi düşünüyorum ama o da pahali ve su an rahat gunde 10 bez değiştiriyoruz. Sürekli kaka yapiyor. Ne zaman gunde 2-3 kaka yapmaya basliyordu bunlar

Benim oğlan gündüzleri uyuyor geceleri ayakta. Mizirdaniyor sürekli. Gece çok zorladı bizi. Aç ise biberonu getirene kadar o kadar huysuz oluyor ki. Meme vermeye çalışıyorum hala. Memeye de sabrı gelmiyor.
Mahvoldum bu gece bende. Erim 27 günlük oldu ilk defa gece eşimi kaldırdım al 1 saat oyala gözümü kapatayım diye. Bütün gece ayaktaydık diyebilirim 10da uyandı 2ye kadar hiç uyumadı 2den 6ya kadar kuş uykusu uyu uyan.

Aynı kuzum Uraz da aynı 10 da uyandı 2 ye kadar mizirdandı. Kucağa da alışmış 2 de artık pili bitti olsa ki yatağına yatirabildim. 4 te yine ayaktaydı sonra da 6 da. En son eşimi gönderdik ise 7 buçukta.

Böyle böyle büyüyecekler maalesef uyku reddi oluyor ara ara. Sürekli memede kalmak istiyor takatim kalmadı da çaktırmıyorum. Senin evde başka çocuk yok gündüzleri boşver işi gücü o uyanıkken yapmaya çalış uyuduğunda sende uyu canım gündüz 2-3 saat kestirsen bile gece enerji olur sana

Öyle yapacagim da mizirdanmasi var bişi oldu diye tilki uykusuna döndü benimki de. Sürekli alarm halindeyim. Haftasonu eşim ilgilendi gözümü Uraz Uraz diye açtım durdum. İlk 3 ay cidden zormuş sonra aralıksız birkaç saat uyurlarsa rahat ederiz. Uraz da 20 günlük oldu bugün. Akşam dışarı çıkaracağız dünde çıkardık açık hava iyi geliyor sanki yavruma.

Canım gittin mi doktora naptın merak ettim her şey yolundadır inşallah

Benim oğlan gündüzleri uyuyor geceleri ayakta. Mizirdaniyor sürekli. Gece çok zorladı bizi. Aç ise biberonu getirene kadar o kadar huysuz oluyor ki. Meme vermeye çalışıyorum hala. Memeye de sabrı gelmiyor.
Dün gece ilk kez ayağıyla ağzıyla bni itiyordu ağlyordu bir türlü göğsümu tutmadi çok şaşırdım meme redi bumu diye düşündüm hic yaşamdm icin once agzina emzik koydum bir kac dakika sakinleşti sonra yavaşça cikartip göğsüme koydum emdi

Vllha bizimde 24 kadar güzeldi ama bu beşinci haftaya girdik hersy değişti erim de giriyo sanki uykusuz geceler baslyooo

Kuzum doktora sorduk emzik için bizde denedik emziği de almıyor ya istemedi. Gazı oldugunda daha huzursuz çıkarınca rahatlıyor. Aman çıkarsın da ben 5 dakikada bir bez değiştirmeye razıyım inan 7 bucuktan beri uyumadı şimdi göğsümde uyudu hatta. Temas istiyor uyurken

Çok şükür biz ilk gün de tututk sürekli değil ama çok sıkışnca veriyom ya

Çok şükür biz ilk gün de tututk sürekli değil ama çok sıkışnca veriyom ya
Çok uzun kalmadığı sürece verebilirsiniz dedi bizim çocuk doktoru uyuyunca çıkarın ağzından dedi de benim minnoş memeye verdiği tepkiyi veriyor emzige de. Dün gece silikon başlıkla zorladım beni parçalayacakti aç olunca gözü bişi görmüyor biberon verdim mecburen

Ama kızlar çok tatlılar demi ya içime sokasim var uyyyuncada bn gidip uzun uzun bakıyorum fazla uyusa uyansin diyom emzirim geçen gün uzun uyudu aldım kucağıma birazda burda yat dedim deli gibi

Oy kuzum aç ken uraz uraz degil desene minik paşa ya

Kızlar gittim haftaya pazartesiye kadar bekleyecekler gelmezse pazartesi suni alıcam
Nst Herşey normal idrar da aldılar bilmiyom nasıl olucak Allahım yüzüme baksın
Allah'ım yardımcın olsun inşallah canm içini ferah tut canm bebek iyi ya şükür az kaldı oda bugün yarın glir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…