2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ananas çok yedim faydası olmadı geri bıraktım ilişki karnıma birşey olucak korkusundan yapmıyorduk bir deneyeyim ya belki de tesadüf değildir sağol canım
Canım ben suan 39+2 deyim haftada 1 kontrolümüz oluyor. Bi kaç haftadır enfeksiyon değeri yüksek çıkıyor idrarda ama yanma bi şikayet yoktu doktor takip edelim demişti som gittiğimde baya yükselmiş ve benim yanma da olmuştu hemen antibiyotik ve fitil falan aldırdı doktorum doğuma kadar geçsin diye sana da idrar testi yapıyorlardır orda bisey çıkmıyorsa korkma ya da başka rahatsızlığın yoksa benim çok da akıntı vardı

Ne kadar sürecek canım bu kanama. Benim de ilk 7 gün çok yoğun geldi şuan az az geliyor doktorum normal dedi ama ben kanamanın ne kadar süreceğini sormayı unutmuşum
Kişiden kişiye değişiyor kızımda 52. Güne kadar sarı sarı koyu akıntı kıvamında gelmeye devam etti canım bunada normal demişlerdi 5-6 hafta rahat sürüyor valla ped takmaktan sıkıldım inşallah hemen regli olmam diye dua ediyorum. Emzirdiğim halde hemen regli olmuştum bide üstüne aynı periyodta

Canım yarına söylerim her gittiğimde yapıyorlar zaten test ama doğum da yakın ondan endişe ediyom Allahım kızım sağlıkla gelsin artık

Kızlar sezaryan sonrası kanamaniz ne kadar sürdü? Şuan 10. Gün ve son 3 gündür hiç kanama yok hatta akıntı bile yok şüpheye düştüm bu kadar hızlı biter mi lohusa kanaması diye
Benim 6. Günüm açık pembe bazen oluyor. Gün içinde su gibi. Bunun yanında sarı kıvamlı akıntım başladı dün sabah. Loşiymiş adı. Rahim dokusu dökülüyormuş.

Canım benim bebeğim de öyle bende takmıştım kafaya normalmiş bilgin olsun. Hatta o kadar taktım ki dakika tutup sayiyordum. Bebekler bizden daha hızlı nefes alıp veriyorlar.

Yenidoğanların karınları kurbağa karın olur nefes alış verişleri göğüs çökecek şekildedir çukur oluşuyor resmen normal yani. Yinede kontrolde sor istersen
Teşekkür ederim kızlar insan bu dönemde ne kadar söylenen şeyleri takmiyacam desede içine bir kurt düşüyor huzursuz olyo insan doktor kontrolünde sorarım üç aylık olunca gl demişti

Canım 3340 ile doğduk bir hafta kontrolünde 3200 olmuşuz sorun olmazmış merak etme bebisin yine kilo alacak
Cnm ayni dogmus bizimki de 3340 dogdu ama 2. Gun 3140 3. Gun 3040 a dustu. Doktor da eger 10 gun icinde yavas yavas dusseydi sorun yok ama 2. Gunden hizlica dusmesi problem dedi. Sonra da 2 kez turuncu isedi. Benimde sut birikti iyice mastit yolunda hizli adımlarla ilerliyorum

Bn oğlum da henen olmuştum bu sıcaklarda inşallah eylüle kadar olmam biktm ped lerden

Cnm bende hic meme diye diretmiyorum ikinci de hele. Ama sut var memeyi iyi cekemedi mastit oluyorum zaten eli kulaginda. Bugun emisi biraz daha duzeldi givi ilk defa sari isedi

Benim 6. Günüm açık pembe bazen oluyor. Gün içinde su gibi. Bunun yanında sarı kıvamlı akıntım başladı dün sabah. Loşiymiş adı. Rahim dokusu dökülüyormuş.
Benimde öyleydi canım hatta bı ara o kadar su gibiydi ki acaba sonda sonrası tuvaletimi mi kaçırıyorum demiştim şimdi de buraya yazdım tuvalete gittim geldim kırmızılar geri geldi kesinlikle regl gibi istikrarlı değilmiş lohusa kanaması

Masallah kuzuna canim benim. Sizinki yavas yavas kaybetmis bizimki tum hakkini ikinci gu kaybederek tuketti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…