2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Benim o durum geçti canım şimdi normale döndü süt miktarim ama ben hep sagdim açıkcasi mastitten korktu gözüm 300 mller 160 Lara geldi

Bebeğim sabah 7:30 dan beri doğru düzgün uyumadı. Dün geceden 2 saatlik uyku üzerine duruyorum bende. 20 günlük oldu bugün ve ben bitik durumdayım. Niye böyle oldu ilk hafta ne güzel uyuyordu hiç anlamadım. Bari bu gece uyusa yavrum. Kendimi geçtim onun için endişeliyim

Hemde nasıl yengeç burcu beklerken aslana döneceğim aklıma gelmezdi
Benim de gelmezdi kesin yengeç olur sanardım. Kul plan yaparken kader gülermiş. Kontrolden geldim bebek hala kanala inmemiş, cuma artık doğum olsun dedi doktor. Moralim çok bozuk. Suniyle de inmeme ihtimalinde sezeryan olacak, madem sezeryan olacaksa niye bu kadar bekledim diyorum pof

Hiç aklımdan geçmezdi doğum zamanı gecikecek diye dikkat ederdim erken doğum olmasın diye fazla dikkat ettim galiba
Suni sancıya da razıyız artık sağlıkla gelsinler de bana da pazartesiye kadar bekleriz dedi sonra suni yaparız dediler

Canım benim bebeğimde emmiyor doğru düzgün sapınca sütte gelmiyor ya nerde hata yapıyorum kafayı yiyeceğim ya
Nasıl sagiyorsun? Arada en az 2-3 saat olsun canım bol su iç. Bir de sağım makinesini öyle dümdüz çalıştırma memeye derin doku masajı yapman lazım o şekilde çıkıyor süt. Dümdüz sağım yapma canım.

Canım derin doku masajı nasıl oluyor.Bende 3 saate bir 15 dk bir meme 15 dk diğer Meme yaptırıyorum

Canm birşey dicm sarilk artysa sürekli uyumasi gerekirdi birdd baktım bnimki dalmyo parktaym arabası ile gezdirdim uyudu ful uyandi sagdm sütü verdin birdahs uyudu acik hava cok iyi ciksr biraz istersen sanda iyi glir

Cnm silikon ucla denedim bugun ilk defa tek seferde emdi oyle mutlu oldum ki ah sanki bir yuk kalkti uzerimden. Kisir donguye girmistim çünkü sagayim mi emmeye zorlayim mi mama mi vereyim eee saginca veya mamayi biberonla da almadi kasiklada siringayla da gercekten pek fena haldeydim. Bugun dedigin biberonu da temin ettim aksam deneyecegim ins

Canm birşey dicm sarilk artysa sürekli uyumasi gerekirdi birdd baktım bnimki dalmyo parktaym arabası ile gezdirdim uyudu ful uyandi sagdm sütü verdin birdahs uyudu acik hava cok iyi ciksr biraz istersen sanda iyi glir
Kuzum açık havada da uyumadı bugün pusetinde uyurdu bir saat önce uyudu şimdi yatıyor bakalım ne zaman uyanacak

İnşallah silikon uçla da olsa alsa memeyi senin için de kolay olur valla. Süt sağım da zor hem beslemek hem sağım hem alt değiştirme için uyanık kalıyorum ben bittim bittim inan ki

Bu gidişle ağustos annesi olacağız ben de hep yengeç olacak diyordum şu an çok gülüyorum kendime. Sağlıkla hayırla gelsin bizimkiler de inşallah
Yarın tam 40 oluyorum ben de tık yok kasilmalarim var tam düzene girer gibi oluyor kesiliyor iki akşamdır özellikle çok kasiliyor ama regl ağrısı gibi bi ağrı yok kasılma gibi daha çok. Çarşamba günü kontrolüm bakalım nolacak hayırlısı

Ay dilini ısır Allahım lütfen hayırla sağlıkla gelsinler artık bende sancı da yok bilmiyom neden inatçı kızım baya belli oldu

Dolunay var kaç gündür bi de bu Temmuz ayına bi döngü oluyomuş falan bi şeyler diyolar astrologlar belki bunlar da etkiliyodur bebişleri

Ya benim de inmemişti en son kanala doktor demedi ama ben başkasından duymuştum kanala inmediyse direk sezeryan suni verilemez falan dediler doğru değil mi acaba denenir mi ki suni her türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…