2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ay hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almışsınız hala beklemedeyiz belirsizlik çok zor açıkçası baya da korkuyorum normalden de sezeryandanda korkuyorum elimde değil inşallah güzel bi doğum geçiririm epidural falan aldınız mı nasıl karşıladınız o sancıları dayanamazsam naparım diye çok düşünüyorum

Teşekkür ederim canım
Bizim hiç sarılık tehlikemiz olmadı emmedede sütte de sıkıntı yok o yüzden 24. Gün yaptırdım 20 günden önce yaptırmak daha da kolay oluyormuş inşallah darısı diğer erkek analarının başına

Kızlar bebekleri ayakta salyormusunz bugün yaptim iki buçuk saat uyudu yapmyacm dedim şeyi yaptım
Ilk kizimi cok salladim canim. Cok da severim ayakta sallamayi. Daha uzun uyurlar. Elin bosa cikar. Kitap okursun telefona bakarsin ama ikinciyi sallamiyorum çünkü oyle bir lüksüm yok. Ablasi asla oturtturmuyor beni. Istekleri hic bitmiyor. Emzirip az da kucakta pış pışlıyorum simdilik oyle uyuyoruz

Biz ertesi gun hastaneden ciktik kuzum. Cikarken tartmadilar galiba. 3220 dogdu. 5.gun 3130 a düşmüştü. Sonra tekrar almaya basladi. Bir arkadas gogus acisinin gecmesi icin sık sik emzirdigini soylemisti. Üzerine gittim ben demisti. Ben de onun icin süt var yok demeden surekli emzirdim. Bebis de Allah icin iyi tuttu memeyi. 2.gunun aksami cok ağladığı icin mama verdim 4 saat uyumusuz birlikte. Hic de uyandirmadim. Ondan sonra süt akmaya basladi zaten mamayi kestik emzirmeyle devam ettik. Sutun olmadigi düşünsem mamayi da dayardim valla hic bakmadan. Cikarsa da ver bence. Emme ya da mama ac kalmasin bir sekilde geciyor ilk gunler

İşte bnde ilkini çok yaptım yanlzdik güzeldi şimdi onu uyutana kadar büyüğü bni mahfediyo asla salamam o uyusun bn de büyüğüne bakcm diyordum ama nerde

İşte bnde ilkini çok yaptım yanlzdik güzeldi şimdi onu uyutana kadar büyüğü bni mahfediyo asla salamam o uyusun bn de büyüğüne bakcm diyordum ama nerde
Tanriyi güldürmek istiyorsan ona planlarindan bahset hele ki cocuk söz konusuysa planladigimiz her sey bosa çıkabiliyor kuzum. Yapacak bisey yok. Günü bitirmek icin selametle, ne gerekiyorsa yapiyor insan

Tanriyi güldürmek istiyorsan ona planlarindan bahset hele ki cocuk söz konusuysa planladigimiz her sey bosa çıkabiliyor kuzum. Yapacak bisey yok. Günü bitirmek icin selametle, ne gerekiyorsa yapiyor insan
Vllha yapck bir şey yok canm bunu derken piş piş yapıyorum zeytin gözlüm bakip gülüyor gözüme

Benim oğlan da hep bas aşağı pozisyondaydi ama kanala girmedi canım. Çok sıkıntı da değil sezaryen olmak ne bileyim beni çok zorlayan bir işlem ya da süreç olmadı ki bebise ilk günden beri esimle bakıyoruz. Şimdi tek bakıyorum. Çok hareketli olduğum için sanırım doğumdan sonraki 7. Gün eski kiloma ve nerdeyse vücut formuma da kavuştum. Sezaryen göbeği bilmem ne vs de olmadı yani.

Hadi insallah darısı başımıza

İyi ol inşallah canm güzel günler Eylül de bnce
Oğlana bakınca unutuyorum bir de her şeyi. Uyanıkken uyutmaya çalışıyorum az biraz fazla uyuyunca özlüyorum ne değişik bir şeymiş ya temizliğe giriştim bir de şimdi çarşafı degistiriyorum iki dakika sonra çiş ve kusmuk oluyor. Eşimle gülmekten öldük halimize. Ne güzel hatiralar birikiyor. 4. Senemiz bitti evliligimizde 5. Ye giriyoruz hiç bu kadar mutlu olmamisim onu farkettim

Ayyy ne çok sevindim senin için daha güzel hatıraların olsun inşallah canm bizde baktıkça şükürler olsun diyoruz sen dur hele o ilk yürüdükleri anne diyisi insanın içi gidiyor rabim anneliği yapabilen istryen herkese nasıp etsin inşallah

Di mi o zamanları daha da heyecanlıdır. Şimdi aslında bakip gulumsemekten başka bişi yapamıyor ne kadar muhtaç dünyaya geliyoruz. O gülümseme bile beni eritmeye yetiyor. Babasına kitlenme durumu var bir de göz hizasına baba denk gelince hiç başka bir yere bakmiyor

Hadi insallah darısı başımıza
Çok güzel olacak her sey içini ferah tut kuzum. Hangi doğum yöntemi hayırlı ise öyle olsun bir de. Kendi doktoruma da öyle demiştim normal diye tutturmuyorum nasıl sağlıklı bir şekilde olacaksa öyle olsun demiştim. Normale de çok sartlamistim kendimi sezaryen olunca bir bilinmezlik oldu sadece. İlk dogum da olunca. Şimdi düşünüyorum iyi ki öyle olmuş. Bak bugün tüm evimi temizledim şükür bebiş uyurken. Sezaryeni hiç böyle hayal etmemiştim mesela ameliyat olacak neticede dikiş vs birilerinin bakımına muhtaç olma fikri beni üzmüştü ama hiç öyle olmadı. Hep ayaktaydim bebeğime de diyorum beni hiç hirpalamadin doğarken teşekkür ederim diye

Oy kuzum ya yerim onu Allah size bağışlasın inşallah hiç sizi birbirinizden ayırmasın inşallah

Kızlar biz de birazcık sarılık olmuşuz sütüm az geliyor hipp mama veriyorum arada süt için başka neler yapmam lazım acaba içeceklerin caylarin çoğunu denedim

Kızlar dünden beri idrar yaparken sanki idrarım sıcak geliyor enfeksiyon mu oldu acaba yarına hastanede terminim var ama doğum olursa kızıma bir zararı olur mu hemen ilaç başlamam gerek mi acaba

Canım 3340 ile doğduk bir hafta kontrolünde 3200 olmuşuz sorun olmazmış merak etme bebisin yine kilo alacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…