2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kizlar size bisey sorcam simdi benim son kontrolum c.tesi yapildi. Normalde yarina yapilmasi daha iyi olur. Ama doktorum p.tesi is basi yapiyor. Cok mu gec olur 38 hafta icin kontrol suresi nerdeyse 10 gun oluyor. Yoksa yarin baska doktora gitsem mi

Kızlar sabahın 5 i uykum kaçtı çünkü hala doktora ve hastaneye karar veremedim :KK43: Gebzede ya da İstanbul Anadolu yakasında sizin tavsiye edeceğiniz yerler doktorlar var mı ? Acilen buna karar vermem gerekiyor

Çok yoğun duygusallık var ya lohusalık yaşıyorum sanırım ben icerde serum yerken eşim her şey yolunda deyip bebişin fotosunu attı ağlamaktan öldüm valla 😔
Oyyyy ya geçecek bu günlerde cann hayırlısıyla 40 gunun bitince inan otryo herşey yolunda bnde gece gece pat diye baygınlık geçirdim acilde gözümü açtım vücudum çok yorgun düşmüş 🤦 eve diye hemnn ısrar edip ciktm çünkü akilmiz hep çocuğumzda🥲

Kizlar size bisey sorcam simdi benim son kontrolum c.tesi yapildi. Normalde yarina yapilmasi daha iyi olur. Ama doktorum p.tesi is basi yapiyor. Cok mu gec olur 38 hafta icin kontrol suresi nerdeyse 10 gun oluyor. Yoksa yarin baska doktora gitsem mi
Benim 12-13 gün muayene olmadığım zaman oldu bayram tatilindem dolayı. Özel bir durumun yoksa bekleyebilirsin

Kızlar sabahın 5 i uykum kaçtı çünkü hala doktora ve hastaneye karar veremedim :KK43: Gebzede ya da İstanbul Anadolu yakasında sizin tavsiye edeceğiniz yerler doktorlar var mı ? Acilen buna karar vermem gerekiyor
Benim doktorum pendik medipolde aytakın hanım. Tavsiye ederim istersen bir görüş

Oyyyy ya geçecek bu günlerde cann hayırlısıyla 40 gunun bitince inan otryo herşey yolunda bnde gece gece pat diye baygınlık geçirdim acilde gözümü açtım vücudum çok yorgun düşmüş 🤦 eve diye hemnn ısrar edip ciktm çünkü akilmiz hep çocuğumzda🥲
Aa çok geçmiş olsun canım. Dinlenemiyorsundur sen iki çocukla.

Bende ağustos annelerinden geliyorum arada burayada yazıyorum ☺ bilenler bilir. Durumumu kısaca özetleyip yardım istiyorum sizlerin tecrübelerinizden.İlk doğumu olmayan arkadaslar icin konuşuyorum benim de değil fakat ilkim sezeryan ikinci doğumum normal oldu fakat doğumum su gelişi ile başlayıp suni sancı ile devam etti özel hastanede ancak o şekilde doğum yapabildim Acaba şuanki gebeliğimde de su gelişi olurmu? Ve devlet hastanesine baş vursam suyum gelirse hemen sezeryana almaya çalışırlarmı bilginiz var mı? Ben tekrardan gereksiz yere sezeryan olmak istemiyorum 🥺 devlette beni kabul edermi bilmiyorum eğer ederlerse umarım kendi sancımı birazını evde çekip gidebilecek durumda olurum devlette çok azarladıklarını duydum birazda korkuyorum açıkçası ebelerden. Devlette normal doğum tecrübesi olanlar varsa tecrübelerinize ihtiyacım var.

Verdi kuzum dün bebişin kanını vermeye gitmiştim hastaneye ne olur ne olmaz diye genel cerraha da görünmüştüm ama atesimi evde düşüremedik hastanede düştü serumlarla doktor yapılması gereken her şeyi yapmissin dedi biraz zaman dedi ilaçları kullan geçecek falan dedi.
40 derece ateş nasıl düşsün iyi ki gitmişsin canım ya çok geçmiş olsun çabucak toparlarsın inşallah 🥺🙏🏼

Bende ağustos annelerinden geliyorum arada burayada yazıyorum ☺ bilenler bilir. Durumumu kısaca özetleyip yardım istiyorum sizlerin tecrübelerinizden.İlk doğumu olmayan arkadaslar icin konuşuyorum benim de değil fakat ilkim sezeryan ikinci doğumum normal oldu fakat doğumum su gelişi ile başlayıp suni sancı ile devam etti özel hastanede ancak o şekilde doğum yapabildim Acaba şuanki gebeliğimde de su gelişi olurmu? Ve devlet hastanesine baş vursam suyum gelirse hemen sezeryana almaya çalışırlarmı bilginiz var mı? Ben tekrardan gereksiz yere sezeryan olmak istemiyorum 🥺 devlette beni kabul edermi bilmiyorum eğer ederlerse umarım kendi sancımı birazını evde çekip gidebilecek durumda olurum devlette çok azarladıklarını duydum birazda korkuyorum açıkçası ebelerden. Devlette normal doğum tecrübesi olanlar varsa tecrübelerinize ihtiyacım var.
Bu durum hastaneden hastaneye doktordan doktora değişir sitelerden doktor yorumlarına falan baksan aslında devlet hastanelerindede önerilen doktorlar oluyor. Belki son muayeneni falan denk getirirsen daha iyi olur. Doğum konusunda almak zorundalar biz sizi doğurtamayız diyemezler.

Ay kuzum sanada çok geçmiş olsun 🙏🏼 vitaminlere kan ilacına falan bi süre devam et istersen biraz toparlarsın 😢

Ay kuzum sanada çok geçmiş olsun 🙏🏼 vitaminlere kan ilacına falan bi süre devam et istersen biraz toparlarsın 😢
Cok teşekkür ederim cnm yok hiç bir şey içmiyorm doktora da hiç gitmedim bir kez sağlık ocağına gittim kan verdim odur ya geçen kulağımdan cok az kan gldi dünde bunu yaşayınca inşallah ayin 16 da dahiliye randevu buldum bir cekap yaptrcm 😂😂ya doğum yaptım dan beri toplasan deliksiz iki saat yatmadm uyu uyan , hep yorgun düştüm kulağımda enfeksiyon oldu kesin

Günaydın kızlar ya sancım felan yok bebek sanki halen yukarda yaptığım hareketler etki etmiyor mu acaba biliyom Herşey kendiliğinden kızımın isteğiyle olucak ama sanki gelmeyecekmiş gibi rahat hanım efendi içerde 😂39+1

X