2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Of kıyamam çok zor hem bebek hem annenin rahatsız olması inşallah tez vakitte toparlarsin cnm ama aklında olsun birdaha olursan ( umarım olmazsın ) yuvarlak marulu veya lahana dene hemen
Şükür sadece mastit dedi komplikasyondan korktum canım ya doktor açmışsin düğümleri dedi ağlaya ağlaya açtım dün duşta sıcak su ile. Serum taktılar zayıf kalmışsin dedi doktor karnım dümdüz oldu hiç doğum yapmamış gibi görünüyorum doğum yaptım deyince doktor da şaşırdı dikisime falan baktı şükür iyileşmiş her şey yolunda 🙏 yine düğüm düğüm olursa dediklerini yaparım canım sağolasın 🙏

Kizlar şimdi aklıma takilan birşey var bileniniz varmı özelikle devlete gidenler doktor deeiki devletin karşılamadığı özel aşılar vuracakmisnz bn nedir dedim bişey dedi oğlum ağladı bağırdı bn direk hayr dedim sonra sormayı unuttum nedir diye
Ben tüm özel aşıları vurdurucam. Rota ve menenjit asilari. Pediatristimiz bir takvim veriyor. Ona gore eczaneden ücretle alip saglik ocaginda yaptiriyoruz. Sisteme işlenmesi için saglik ocaginda yaptirmamiz onemli. 2. Ay sonundan başlıyoruz.

Marulu denemedim canım suan acile geldim ateşim çok çok yüksek malesef evde tüm yöntemleri denedim mastitim de geçti o düğüm ama ateş geçmiyor sıtma gibi ateş titreme. Göğüslerim 40.6 falan ateşi başımın ateşi de öyle fena durumdayım bakalım ne olacak
Çok geçmiş olsun canım.İnşallah iyileşip geleceksin

Şükür sadece mastit dedi komplikasyondan korktum canım ya doktor açmışsin düğümleri dedi ağlaya ağlaya açtım dün duşta sıcak su ile. Serum taktılar zayıf kalmışsin dedi doktor karnım dümdüz oldu hiç doğum yapmamış gibi görünüyorum doğum yaptım deyince doktor da şaşırdı dikisime falan baktı şükür iyileşmiş her şey yolunda 🙏 yine düğüm düğüm olursa dediklerini yaparım canım sağolasın 🙏

Serum rahatlatır cnm çok geçmiş olsun 🙌🏻

Marulu denemedim canım suan acile geldim ateşim çok çok yüksek malesef evde tüm yöntemleri denedim mastitim de geçti o düğüm ama ateş geçmiyor sıtma gibi ateş titreme. Göğüslerim 40.6 falan ateşi başımın ateşi de öyle fena durumdayım bakalım ne olacak
Ay çok geçmiş olsun yaaa antibiyotik verdi mi kuzum 😢

Ay çok geçmiş olsun yaaa antibiyotik verdi mi kuzum 😢
Verdi kuzum dün bebişin kanını vermeye gitmiştim hastaneye ne olur ne olmaz diye genel cerraha da görünmüştüm ama atesimi evde düşüremedik hastanede düştü serumlarla doktor yapılması gereken her şeyi yapmissin dedi biraz zaman dedi ilaçları kullan geçecek falan dedi.

Verdi kuzum dün bebişin kanını vermeye gitmiştim hastaneye ne olur ne olmaz diye genel cerraha da görünmüştüm ama atesimi evde düşüremedik hastanede düştü serumlarla doktor yapılması gereken her şeyi yapmissin dedi biraz zaman dedi ilaçları kullan geçecek falan dedi.
Şimdi nasılsin cnm aklım sende kaldı

Ya kızlar +20 kilo almışım he bebisin hala gelesi yok pazartesi tekrar gidicem tam 9 ay dolacak bakalım ne çıkacak artık ben de kucaklasam şöyle kokusunu ceksem bebisin 🥰 doğumdan sonra kaç kilonuz gitti

Ya kızlar +20 kilo almışım he bebisin hala gelesi yok pazartesi tekrar gidicem tam 9 ay dolacak bakalım ne çıkacak artık ben de kucaklasam şöyle kokusunu ceksem bebisin 🥰 doğumdan sonra kaç kilonuz gitti
Benim aldığım 8.5 kilonun hepsi gitti sürekli bisiler yiyorum valla 😔 emzirirken vücut çok enerji kaybediyor süt üretimi için bence hiç takma canım kiloyu inan

X