2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hayırlısıyla kavusun. Cok rahat bir doğumun olsun inşallah 🤲
Teşekkür ederim canımm inşallah siz de sağlıcakla kavuşun 🤲🏻😍

Heyecanli olman cok normal kuzuna kavusma günün bugun saglikla buluşun koklasin 💞

İnşallah su gibi geçsin doğumun kızınıda sağ Salim kucağına al 🙏🤲
Amiin çok teşekkür ederim 🌸
Heyecanli olman cok normal kuzuna kavusma günün bugun saglikla buluşun koklasin 💞

İnşallah su gibi geçsin doğumun kızınıda sağ Salim kucağına al 🙏🤲

Kizlar bugün doğumum var çok stresli ve heyecanlıyım saat 3 ten beri uyuyamıyorum.Saat 3 te yatisim yapilacak dualarinizi bekliyorum hayırlısıyla saglikla kucağıma alayım inşallah kizimi
Sağlıcakla girip çıkarsın su gibi geçer inşallah 🙏🥰 dualarımız seninle kendine geldiğinde güzel haberlerini bekliyoruz 🙏

Kesinlikle oyle cnm bende kendimin bez degisimini esimle yaptim cevremdekiler annenle yap fln dediler dedim ne alaka yani iyi gunde kotu gunde. Hem kendileri sahit olunca daha icinde oluyorlar ve sorumluluk aliyorlar seni anliyorlar
Eşlerin şahit olması gerçekten çok iyi. Benim eşim doğuma girmem diyordu ben de ille de girsin diye tutturmadım. Odada doğum yaptım ben. O ağrılarla uğraşırken hep yanımdaydı sonra da zaten kendi gitmek istemedi son ana kadar yanımda kaldı. Bir elimde eşimin bir elimde ebemin eli vardı onlardan güç aldım. Kızımın kordonunu da babası kesti. Doğum sonrası ağrılarla baş etmeye çalışırken çok daha anlayışlıydı ne yaşadığımı gördüğü için. İyiki doğuma girmiş diyorum şimdi 😍

Merak etme canım benimde bayrama geldi aynı haftam. Ben yokken çok hareket etme dedi doktor hatta. Bayram geçti doktor geldi bizimki gelmedi bu defa da 😅😅
Yani birazda bozuldum acikcasi benim doktorun gebe cok hastasi yok ki cok gebe hastasi olan doktorlar bile gebelikte dogum riski en az olan haftaya izin ayarlarlar genelde. Ozele gitmemin aynı doktora takip olmamin sebebi de buydu. Hani 34 35 te ciksa amenna ama 37. Haftasi biten ve 19una en gec dogum planlanan geben varsa 15inde dönüş yapmasi beni cok huzursuz etti :/

Doğuma girecek tüm arkadaşlara su gubi doğum nasip etsin inşallah rabbim 🤲🤲🤲
Kızlar doğumdan bu yana ilk kez kan tahlili vermiştim bilindiği üzere değerler firlamisti alt ast onlar için erken doğum olmuştu doğum yapınca bile hastaneden birakmamislardi imza atip çıkmıştım bugün sonuclarimi gördüm o alt ast bitmiş gitimis o kadar düşmüş o kadar sevindim ki hem şükrettim erken doğuma alindm diye hmde düşmelerine gebelik koleztazi dikat edin lütfen sadece crp yüksek birde demir kansızlık çok vsr onlarda çok norml artk😂

Canımıniçi güzel arkadaşım gün senin günün sağlıkla doğsun sağlıkla kucağına al inşallah kızını aklım sende kendini toparlayınca buraya yazmayı unutma bir avazda kurtul inşallah 🌺 🌺 🌺 🌺 🌺 GizemmDY GizemmDY

Yani birazda bozuldum acikcasi benim doktorun gebe cok hastasi yok ki cok gebe hastasi olan doktorlar bile gebelikte dogum riski en az olan haftaya izin ayarlarlar genelde. Ozele gitmemin aynı doktora takip olmamin sebebi de buydu. Hani 34 35 te ciksa amenna ama 37. Haftasi biten ve 19una en gec dogum planlanan geben varsa 15inde dönüş yapmasi beni cok huzursuz etti :/
Valla haklısın insan bir doktora alışıyor ve süreci onunla bitirmek istiyor. Ameliyathanede doktorumu görünce inanılmaz rahatladım bende mesela.

Doğuma girecek tüm arkadaşlara su gubi doğum nasip etsin inşallah rabbim 🤲🤲🤲
Kızlar doğumdan bu yana ilk kez kan tahlili vermiştim bilindiği üzere değerler firlamisti alt ast onlar için erken doğum olmuştu doğum yapınca bile hastaneden birakmamislardi imza atip çıkmıştım bugün sonuclarimi gördüm o alt ast bitmiş gitimis o kadar düşmüş o kadar sevindim ki hem şükrettim erken doğuma alindm diye hmde düşmelerine gebelik koleztazi dikat edin lütfen sadece crp yüksek birde demir kansızlık çok vsr onlarda çok norml artk😂
Çok şükür çok sevindim canim 😍 şekerine bakıldı mi bakılıyor mu acaba ben çok merak ediyorum doğumdan sonra normale dönecek mi şeker mevzusu diye 😅 birkaç tane doğumdan sonra ölçmek için test çubuğu ayırdım hatta ama muhtemelen geçiyor diye biliyorum 🌸

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı bebiş 3000 gr civarı olmuş. Doktor hamur işi tatlı yemiyorsun dimi bu hafta hızlı kilo almış dedi hayır dedim dikkat ediyorum. Ki öyle cidden şekerden ötürü dikkat ediyorum. Nst güzel bisey çıkmadı. Çatı muayenesi oldum. Hiç doğuracak gibi de hissetmiyorum ben ya sancilarim var ama bazen günde birkaç kez bazen de 2 3 gün hiç sancim olmuyor. Bekliyoruz bakalim😅

Çok şükür çok sevindim canim 😍 şekerine bakıldı mi bakılıyor mu acaba ben çok merak ediyorum doğumdan sonra normale dönecek mi şeker mevzusu diye 😅 birkaç tane doğumdan sonra ölçmek için test çubuğu ayırdım hatta ama muhtemelen geçiyor diye biliyorum 🌸
Vllha aclik bakıldı canm düşük bile çıktı 😂 tokluk hiç bakmadım ama diğer değerler düzeldi ya inşallah geri kalan da düzelir doktorlar öle bir korkutmustu inan kendimi gidiyor sandm 😂😂😂

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı bebiş 3000 gr civarı olmuş. Doktor hamur işi tatlı yemiyorsun dimi bu hafta hızlı kilo almış dedi hayır dedim dikkat ediyorum. Ki öyle cidden şekerden ötürü dikkat ediyorum. Nst güzel bisey çıkmadı. Çatı muayenesi oldum. Hiç doğuracak gibi de hissetmiyorum ben ya sancilarim var ama bazen günde birkaç kez bazen de 2 3 gün hiç sancim olmuyor. Bekliyoruz bakalim😅
Ne kadarlik oldun cnmm

X