Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Benim 3. Gün, günde 1 taş çatlasın 2 saat uyuyorum. Bakalım nerde patlayacagim 😅
Kuzum dogurmadan onceki günler 3 4 saatlik uykuyla duruyordum. 2 gece once 2 saat uyudum. Dogumdan bir onceki gece kizim da heyecandan uyuyamadi.sadece 1 saatlik uykuyla doguma gittim. Dogurdugum gece 0 uyku diyebilirim. Ertesi gece esimle ablam bebegi aldi 1 saat yatirdilar beni. O 1 saatlik uykuyu asla unutamam sanirim, 4 5 günlük uyku ihtiyacimi karsilamis gibi dinamik uyandim. Cok degisik vucut ya. Dayanabildigi kadar götürüyor firsatini buldugunda bir kapatiyor kendini toparlayip devam ediyor. ☺️☺️

Günaydınnnn kislar geçen buraya bir kitap atılmıştı her ihtimale karşı sonuçta 9 sene olmuştu bebek bakmayali 😂kitabi aldm bugun içinde rastladım diyoki bir cay kaşığı su verilmeli sıcak çoksa hava ve agizinda pamukçuk olmasin diye siz veriyormusuz
Ben vermiyorum canim. Zaten minicik mide. Sutun yerine suyla doldurmak istemiyorum. Pamukcuk belki de hic olmayacak. Bir ihtimale karsi vermeye gerek yok benim fikrim

Kizlar ya acil çok iyi bir leke çıkarıcı önerinize ihtiyacım var miniğim reflü yatağı ve elbiseleri batı kaka yaoti 🙈gitmiyo leke

Kizlar ya acil çok iyi bir leke çıkarıcı önerinize ihtiyacım var miniğim reflü yatağı ve elbiseleri batı kaka yaoti 🙈gitmiyo leke
Cnm bebeklere uygun leke çıkarıcı mi soruyorsun normal mi? Normalse eger pink markayi oneririm. Eger dogal yolla çıkaracaksan karbonat uzerine beyaz sirke döküp beklet bayagi sonra beyaz sabunla hunharca citile :)

Cnm bebeklere uygun leke çıkarıcı mi soruyorsun normal mi? Normalse eger pink markayi oneririm. Eger dogal yolla çıkaracaksan karbonat uzerine beyaz sirke döküp beklet bayagi sonra beyaz sabunla hunharca citile :)
Bebek elbiseleri için istyorum cnm en güzel takımı zibini bir anda Batı üstüne bir de reflü yatagi 😂

Kuzum dogurmadan onceki günler 3 4 saatlik uykuyla duruyordum. 2 gece once 2 saat uyudum. Dogumdan bir onceki gece kizim da heyecandan uyuyamadi.sadece 1 saatlik uykuyla doguma gittim. Dogurdugum gece 0 uyku diyebilirim. Ertesi gece esimle ablam bebegi aldi 1 saat yatirdilar beni. O 1 saatlik uykuyu asla unutamam sanirim, 4 5 günlük uyku ihtiyacimi karsilamis gibi dinamik uyandim. Cok degisik vucut ya. Dayanabildigi kadar götürüyor firsatini buldugunda bir kapatiyor kendini toparlayip devam ediyor. ☺️☺️
Bence de hormonlardan mi nedense aynen dediğin gibi kuzum. Bir de insan sürekli bebeğe bakmak istiyor sanırım 😅😅 deli gibi eşim de bende uyumak istemiyoruzn

Cnm nasil geciyor bebisli hayat. Gece uyuyor mu napiyorsunuz anlat biraz onden hatirlat bize o zamanlari 🤭
Pek uyku yok valla ama derdi çok net bebişin 😅 acıktım ya da altima yaptım huzursuzluğu. Sütüm az geldi kızlar dün zorladım sağma makinesi ile. bugün daha iyi geldi şükür. Birazdan bebişle de deneyeceğim. En önemli iş kocalara düşüyor açıkçası.

Pek uyku yok valla ama derdi çok net bebişin 😅 acıktım ya da altima yaptım huzursuzluğu. Sütüm az geldi kızlar dün zorladım sağma makinesi ile. bugün daha iyi geldi şükür. Birazdan bebişle de deneyeceğim. En önemli iş kocalara düşüyor açıkçası.
Bencede ne kdr anneye alan tanirsa esler o kdr enerjik oluyoruz. Bence babalik izni 30 gun olmali

Su ilk gunler iyi kuzum. Tek sorun açlık.. agliyorsa ac ya da alti kirli dedign gibi ama 2 haftadan sonra derdi ne hic belli olmuyor🤣 su gaz sorunu baslamadan boyle olmasi cok avantajli ama ameliyat toparlanmasiyla bir de bebis zorlasa felaket olurdu

X