Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Çok şükür caniimm sen de kavuşmuşsun gözün aydın sağlıcakla büyüsün biz de geliyoruz arkanızdan inşallah 🥹❤️

Bana da 36+1 de 2700 küsür demişti. Bence gayet iyi canım Bana tabi biraz minyon olacak diye 2 ay öncesinden falan söylemişti doktorum ama bence yine de iyi çok takılmıyorum açıkçası
Acikcasi olcumlere de cok guvenmiyorum sonucta gorduk yanilanlari bu hafta nasil gaza geldiysem yememe icmeme dikkat ettim bir haftada 300 gr almis tebrik etti beni 😅

Merhaba çiçeği burnunda anneler☺️ Doğum yapanlara hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi. Yapacaklara da kolay doğumlar diliyorum.🙏Daha önce ben de bu gruptaydim sizlerle yol arkadaşı olmak nasip olmadı bebeğimin kalp atışı 8. haftalikken durdu. Çok üzüldüm psikolojik olarak baya yıpratıcı bir süreç geçirdikten sonra tekrardan hamile olduğumu öğrendim. Şu an 14 haftalık olduk çok şükür bu haftaları görebildim. Umarım bebeğimi kucağıma almak bana da nasip olur.🙏
Zor bi dönemden geçmişsin ama şükürler olsun Allahim tekrar nasip etmiş 🌸maşallah gönlünü ferah tut sen de sağlıcakla al kucağına inşallah 🤲❤️

Bende yaşadım hemde dibine kadar bir hafta ağladım agrıdan. Şimdi tekrar yaşarsam diye çok korkuyorum. Evet doktorlar genel önermiyor neden onu da anlamadım.
Ben ilkinde genel oldum cnm cok konforlu geçmişti ama simdiki doktorum da genel onermiyor sebebi dogum anini görmemi istiyor. Fakat ben reddettim. Zaten sezeryan haldeyim gerilmek istemedim. Ama genel olup cok agri ile uyanani da duydum spinal olup bel agrisi basagrisi cok ceken de vs gercekten biraz sans isi sanirim. Mesela ben genel oldum uyandim sanki uykudan kalktim sifir agri sifir aci ilk yürüyüşü bile hatirlamiyorum acisini cok hissetmedim. Aslinda genelde daha cok hissediliyormus diyorlar bende yeni ogrendim belki kendimizi sartlamamizla ilgilidir. Ben acil genele alinmistim sonraki surec hakkinda hic bilgim yoktu cok sukur sorun yasamadim. Yine genel isteyince doktorum sasirdi mesela

Gerçi evet ölçümlere ben de çok güvenmiyorum. Hahahaha çok iyi 😅 ben de cuma tekrar gidicem bakayım ne kadar olmuş cimcime
Beni haftada 2 cagirmaya basladi doktorum. Biraz fazla geldi bu hafta da ama gel diyince de gidiyorsun. Sende cimcimeni haftada 1 mi görüyorsun yoksa seninki de 2 ye cikardi mi

Kızlar bebeğim gazını çıkarıyor kaka yapıyor ama karnı hala şiş ne yapıcağım şaşırdım ya sizinde böyle mi ilk oğlumu unuttum mu yoksa onunda mı karını böyleydi hatırlamıyorum ondan hiç gaz problemi yaşamadım gaz ilacıda kullanıyorum ama boş birşey onu fark ettim bir işe yaradıkları yok

Kızlar bebek 2 güblükken emzik veren var mı… dayanamadım meme uxu ağrıma… bibs kauçuk verdim ama meme reddi olur mu diye korkıulrum.. meme ucu ağrısına da lansinoh vs iyi gelmedi… ne yapıcam bilmiyorum

Kizlar sabah hastaneye gidecegim. Oglen veya ogleden sonra sezeryan olacagim. Saati belli degil. Duygular şelaleydi bütün gün 🥲 Bütün kızkardeşlerimin sağlıkla yavrularına kavuşmasını diliyorum. Bende Hepinizden dua beklerim ☺️
Allah yardımcın olsun, sağlıkla huzurla kucağına al bebişini inşallah 🤲🩵

Kızlar bebek 2 güblükken emzik veren var mı… dayanamadım meme uxu ağrıma… bibs kauçuk verdim ama meme reddi olur mu diye korkıulrum.. meme ucu ağrısına da lansinoh vs iyi gelmedi… ne yapıcam bilmiyorum
Bsn verdim ama alışsın diye dışarda bazi acil durumlarda çok ihtiyaç oluyo oda mecburi kaldım anlarsa veririm

Bende yaşadım hemde dibine kadar bir hafta ağladım agrıdan. Şimdi tekrar yaşarsam diye çok korkuyorum. Evet doktorlar genel önermiyor neden onu da anlamadım.
Genel olunca anesteziden bebek de etkileniyormus spinalde bebege ulasmiyormus doktorum bana öyle soyledi. İlkinde ben de mecburiyetten genel olmustum. Simdi spinal olcam. Bi heyecan yok degil. O ana sahit olmak nasil birsey bilemiyorum. İnsan bi gerilmiyor değil ☺️

X