Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Merhaba. Ben iki gün önce doğum yaptım. Hem kanala yanlış açıyla girmiş kızım hem kordonu kısaymış hem de eli yüzünde geldi. Bütün olumsuzluklara rağmen normal doğdu hamd olsun. Bazı bebeklerin iki kere bile dolanmış oluyor ama yine de doğuma mani olmuyor. İnşaallah sizin de bir sorun olmadan kolayca sağlıkla doğar🌸
Benim de iki kere dolanmıs dedi ama sıkı değil sanırım kan akısı vs her seyi normal. Bakalım yarın günü doluyor insallah gelir. Bu ikinci normal dogumum olacak nasipse. Tesekkür ederim 🙏🏼

Arkadaşlar giremiyordum ne zamandır bebisler doğmaya başlamış masallah doğum yapanlara hayırlı olsun sağlıkla büyüsünler :) Doğumu yaklaşanlara kolaylıkla sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin Allahım 🙏🏻 valla ben de suan 36. Haftanın içindeyim normal yapmak istiyorum ama anneler sezeryan yapmamı istiyorlar ebeni hep korkuttular doktorum da 37. Haftada kontrol ederiz eğer uygunsan her şey yolunda gidiyorsa bekleriz dedi bakacak seni çok zorlamam baktım çok zor geçecek gibi sezeryan yaparız dedi bakalım artık. Valla hem çok istiyorum hem de çok korkuyorum normal doğumdan çok spor yapamadım ama çok kilo da almadım bebek için en sağlıklısı ve risksizi neyse o olsun istiyorum.

Hayırlı akşamlar kızlar ya dün baya iyiydi kızımın hareketleri bugün azaldı baya sebebi ne acaba birde bugün aşağı tarafta çok baskı hissettim ilk defa popom bile baya ağrıdı bu arada 37+2 yiz

Bende şaşırdım canım ya 3. Gün düştü kurudu bile dibi. Bebikto iyi merak ediyorum kilo alıyo mu diye yarın kontrol günü bende toparlanmaya çalışıyorum 🫠
Sen nasılsın canım?
Bizde iyiyiz yavrum çok şükür sadece dikislerim çok acıyor normal doğumu böyle hayal etmemiştim gerçekten oturamiyorum bir hafta oldu çok yorucu sürekli gerilip batıyor sızlıyor sabah kontrol var benimde bakalım kilolar ne durumda 🤗

Bizde iyiyiz yavrum çok şükür sadece dikislerim çok acıyor normal doğumu böyle hayal etmemiştim gerçekten oturamiyorum bir hafta oldu çok yorucu sürekli gerilip batıyor sızlıyor sabah kontrol var benimde bakalım kilolar ne durumda 🤗
Çok mu dikişin vR cNım
Normalde olsa
Sezeryanda olsa
Analık zor zanaat
Kolay degil hic biri iste🤓
Normal dogum sonrasí kıyas edince yine de cok konforlu.

Hayırlı akşamlar kızlar ya dün baya iyiydi kızımın hareketleri bugün azaldı baya sebebi ne acaba birde bugün aşağı tarafta çok baskı hissettim ilk defa popom bile baya ağrıdı bu arada 37+2 yiz
Bazen oluyor yerleri daraldı artık
Hareket ediyorsa arada sorun yoktur canım
Amaaan ben bi baslasam agrimadik yerim yok😒

X