Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Çok mu dikişin vR cNım
Normalde olsa
Sezeryanda olsa
Analık zor zanaat
Kolay degil hic biri iste🤓
Normal dogum sonrasí kıyas edince yine de cok konforlu.
7-8 tane dikiş var ama acı esigin düşük olduğunu düşünmüyorum bu kadarı çok fazla bir sorun var dikişlerle sanırım biran önce sabah olsun kontrole gideyim istiyorum

Hayirla gelsin kizlar, sağlıkla kavuşun. Neden 37+da sezaryen tercih edildi bebekler mi büyük?
Beynimde ödem çıkmıştı biraz nöroloji takipli hastayım. Nöroloji sezeryan önermiş. Ikınmasın demiş. İki gün yatırdılar takip için. O sırada ciğer geliştirici vuruldum iki doz. Birazda şekerim var. 37 de alalım dedi doktor. Çok erken değil demi 😥

Beynimde ödem çıkmıştı biraz nöroloji takipli hastayım. Nöroloji sezeryan önermiş. Ikınmasın demiş. İki gün yatırdılar takip için. O sırada ciğer geliştirici vuruldum iki doz. Birazda şekerim var. 37 de alalım dedi doktor. Çok erken değil demi 😥
Canım bana da doktorum 37+1 de demişti ben 2 gün erteledim sınav için
Yoksa benim de cumartesi olacaktı

Özel durumların varmış erken değil canım. Gelişimini zaten tamamladı. Şuan doğsa erken doğum bile sayılmaz içini ferah tut. Genelde 38 de alırlar doktorlar ben ondan merak etttim

X