2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar doktordan çıktım şimdi. 39+4 olduk. Dün yavaş yavaş nişanım gelmeye başladı. Sancı falan yok nstde. Doktor yarın da gelebilir bir hafta sonra da dedi. Ortalama 3700 gr 54 cm olmuş. Hareket etmeye devam et strese girme o geleceği zamanı bilir dedi
Benimkide haftaya hemen hemen ayni kiloya gelebilir. Kiz 3700 3800 dogurabilir miyiz?😂😂

Selam kızlar. Ev temizlendi, lohusa yatağım hazırlandı, yarın doğuma gidiyorum kısmetse.Daha düne kadar olmayan heyecan bugün bastı resmen. Duygularım çok karmaşık şu an. Yarın bütün acılarım, sancılarım, reflülerim kucağımdaki sevgiye dönüşecek🥰
Sağlıklı şekilde kucağına al inşallah canım

Selam kızlar. Ev temizlendi, lohusa yatağım hazırlandı, yarın doğuma gidiyorum kısmetse.Daha düne kadar olmayan heyecan bugün bastı resmen. Duygularım çok karmaşık şu an. Yarın bütün acılarım, sancılarım, reflülerim kucağımdaki sevgiye dönüşecek🥰
Ay bir bir gidiyorsunuz 🥹🥹 sağlıcakla kavuşun canım kolaylıkla olsun her şey ❤️

Canım selamlar hayırlısıyla sağlıcakla kuzunuzla kavuşun inşallah haberlerini bekliyoruz 💐💖

Yaaa buluşmaya çok az kalmış, sağlıcakla gelsin 🙏🥰

X