2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
merhaba ağustos annelerinden geliyorum belki temmuz sonu annesi olurum , bebeğine kavuşanları tebrik ediyorum darısı bizlere ☺️ ben de halıları yıkamaya verdim ve böyle çok daha rahat olduğunu farkettim. Ev yazın çok tozlanıyor camlar açık halıların içine işliyor her gün süpürmekten bıkmıştım. sabah akşam süpürsem de bir ton toz çıkıyordu makineden görüyordum, sanırım yıkamadan gelince de sermeyip kilim tarzı ince toz yapmayan halılardan alcam. bebekle evin tozuyla halısıyla uğraşamıcam artık. bir de misafir trafiği çok oluyor mu doğum yapmış anneler neler yaşıyorsunuz bu konuda acaba
Kesinlikle halisiz evin temizliği daha kolay bence. Yazlık şehirlerde yaşayanlar aliskindir ben Mersin'de büyüdüm Nisan mayıs gibi halılar kalkar Ekim Kasım gibi yıkanıp tekrar serilirdi 🙂 eşim hiç alışkın değildi yerde halı olmamasina şimdi ona da alistirdim 😅 bu grupta doğumlar yeni yeni basladi misafir konusu biraz da normal çevre ile alakalı. Ben kendi akrabalarım olan bir şehirde yaşamıyorum arkadaşlarıma su zaman gelin demek ise daha kolay ve daha anlayislilar. Arkadaş seçilebilen ama akraba seçilemeyen oldugu için akrabanin bebiş ziyareti olan kişiler daha iyi yanıt vereceklerdir.
Sağlıcakla gelsin tüm bebisler 🙏🙏

Amin inşallah 🙏.Biz de boyluyuz babası 190 ben 170 cm bizden de çıkmaz ama çıkacak.Bu arada bende çok dikkat ediyorumdum gerilik vardı daha da artmış
Canım doğum kilosu ile sonraki boy kilosunun alakasi yok inan birkac pediatri uzmanından da aynı şeyi duydum. Bebişin uzun boylu olacak muhtemelen.
Benim bebiş 25. Haftaya kadar hep gelişimi önde gidiyordu sonra haftasını yakaladi şimdi ise biraz geriligi mevcut ne ben ne de eşim minyonuz ama bebiş biraz minyon doğacak gibi.

Direkt yediğin yiyeceklerle alakalı olmuyor. Bazen ne yapsan olmuyor. 😊 Doğduğunda göreceğiz büyükler mi küçükler mi
İnşallah ikinizde sağlıkla kucağınza alacaksınız bn inanıyorum kızlar içinizi ferah tutun Vllha doktor bu değerlerle Bayram sonrası görmesin blki bebek çoktan etkilenmiştir üstünde birde şeker var iri bebek olck daha şimdiden 3950 dedi o kadar kötü oldum ki anlatamam 37+1 de doğum yaotm çok şükür bin şükür iyi durumu 3300 gldi 🤲

Canım doğum kilosu ile sonraki boy kilosunun alakasi yok inan birkac pediatri uzmanından da aynı şeyi duydum. Bebişin uzun boylu olacak muhtemelen.
Benim bebiş 25. Haftaya kadar hep gelişimi önde gidiyordu sonra haftasını yakaladi şimdi ise biraz geriligi mevcut ne ben ne de eşim minyonuz ama bebiş biraz minyon doğacak gibi.
Canım bizimki öndeydi sonra haftasını sonra geri çıktı sağlıklı olsun da önemli değil 🙏🤲

İnsanlarda Moral bozmak için işte 🤦

Ay bu konuda en şansliniz bnim 🧿🧿🧿🧿 oğlum bulaşık Makinesi bulaşıkları dizer makinada kalanları çıkarır çamaşır getirir bna evi toplamams yardim edrr dahs odasını dağıtıni bilmem elbise dolabi haric orası heo bir Savaş meydanı 😂😂😂😂

Oyyy maşallah maşallah saglkla büyütün inşallah aramiza hoşgeldin 🥰😍

İnan dun gece ağladım bebekle ilgilen vs dalmışım bir an oğlum nerde dedim odasibda uyumuş cok kötü oldum ya piskolojim bozuldu biz uyyrkn konuşur biseyler yapardk 🥲 umarım ikisine yetebilirm ben 😔

Hadi hayrlı haberler ver inşallah 🤲 🤲 🥰 🧿
Takma kuzum boşver işte ağzı olan konuşuyor

Kızlar doktordan çıktım şimdi. 39+4 olduk. Dün yavaş yavaş nişanım gelmeye başladı. Sancı falan yok nstde. Doktor yarın da gelebilir bir hafta sonra da dedi. Ortalama 3700 gr 54 cm olmuş. Hareket etmeye devam et strese girme o geleceği zamanı bilir dedi
Masallah vera 😍
Sanci cikmayabilir
Öglen gittiginde arkadas
O ooo sen haftaya anca dogurursun demislerdi
Gece dogurdu😀
Birden gelebilir😍

Muhtemelen bende o zamanlarda doğum yapacağım. 34+2 bugün ve tüm gece karın sertleşmesi yaşadım şimdide vajinada ağrı ve sızlama var bugün yarın gelecek belli ki 🤦🏼‍♀️
Sancilar agrilar sizilar
Heran doguracakmisim gibi bazen
30 dan beri boyle
37 oldum bak dogmadi
Dogmsinda zaten😀
Vakitlice gelsinler ins

Kızlar doktordan çıktım şimdi. 39+4 olduk. Dün yavaş yavaş nişanım gelmeye başladı. Sancı falan yok nstde. Doktor yarın da gelebilir bir hafta sonra da dedi. Ortalama 3700 gr 54 cm olmuş. Hareket etmeye devam et strese girme o geleceği zamanı bilir dedi
Sicaktan hareket edemiyoruz ki 😅 doğumu normal başlayan arkadaşlar yaptıkları özel bir şey varsa söyleseler keşke, bende artık doğurmak istiyorum valla

X