2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Vllha cok tatlı csnm rabim herkese bu güzel duyguları yaşatsın inşallah 🤲🤲 tutturmuş parka götürüp kaydiralm izin vermedim için de kırılmış bana
Ya cok tatli. Bugun benimkide diyor ki kardesimle onu yıkarken kuvette bende girerim diyor. Onun bebeklik kuveti cunku. Yok oyle olmaz dedim ayri ayri yikanirsiniz dedim. Neden ki dedi🤭 şimdi desem o yenidogan hijyen olmaz şok geçirir. Dogsun da bakariz fln diyip geliştirdim😅

Hiç bilmiyorum valla aynı şey olabilir 🙂 açıklık var mı diye bakarken 2 parmak sokulup ölçü aliniyordur da çatı muayenesinde de yine aynı şeyi yapıyorlar ama çatının uygunlugu da bakılıyor. Sen kendini kasma rahat bırak bence daha kolay geçer. Ben kendimi kastım sanırım bir de daha farklı bekliyordum smear testi gibi ondan dolayı da öyle oldu. Geçen ay bir arkadaşım yaptırmış hissetmemis bile 🙂
Ben de kendimi kastigim için canım acıdı hatta baya seste çıkardım istemsizce😁 çünkü sadece parmaklarını açmadı içerde bildiğin oranın yapısına da baktı çünkü kafası çok aşağıda dedi

İnşaallah canım heyecanla bekliyorum 😍😍
Amin inşallah cnnm 🤲 🤲
Ya kıyamam ne güzel olsun kız , abilik yapıyor çok güzel masallah😊🧿🧿
Vllha yapyo cmmn🥰
Ya cok tatli. Bugun benimkide diyor ki kardesimle onu yıkarken kuvette bende girerim diyor. Onun bebeklik kuveti cunku. Yok oyle olmaz dedim ayri ayri yikanirsiniz dedim. Neden ki dedi🤭 şimdi desem o yenidogan hijyen olmaz şok geçirir. Dogsun da bakariz fln diyip geliştirdim😅
O şimdi bunu sorduysa yandın 😂😂😂

Ben de kendimi kastigim için canım acıdı hatta baya seste çıkardım istemsizce😁 çünkü sadece parmaklarını açmadı içerde bildiğin oranın yapısına da baktı çünkü kafası çok aşağıda dedi
Evet evet belki doğum sırasında yapılan işlem sadece açılma kontrolü olduğu için daha kısa ve konforludur bilmiyorum ama cati muayenesinde yapı kontrol edildiği için biraz daha uzun süren ve ağrılı oluyordur. Herkeste durum aynı değil tabi bende çok kastım sanırım kendimi. Kastikca acıdi acidikca kastım 😅😅 bende çok ses çıkardım ya eşim de duydu 🤦🏻‍♀️😅

Vllha cok tatlı csnm rabim herkese bu güzel duyguları yaşatsın inşallah 🤲🤲 tutturmuş parka götürüp kaydiralm izin vermedim için de kırılmış bana
Çocuklar çok komik oluyor aslında böyle 3-9 yaş arasi da inanılmaz bir hayal güçleri oluyor çok seviyorum o zamanlarını 😍parka da kendi için gitmek istedi kesin yavru ya 😅😅

Kızlar çok teşekkür ederim bn 12 de oturdum 3 kadar uğraştım 3 buçuk ta artk biraktm ağladım bu sıralarda hersyi yaptm herşeyi cani bile yandi🥲😔 en son pes etim artk uyukuluyup pat başım gidiyodu oldum yerde kafami koydum bir baktm ağladi sinra beşe kadar yatmadı emzirdim hep o birakti bn tutturdum sürekli sürekli birazda ağladi sinra beraber 5 buçuk gibi yatk 7 de kalktk o zaman da emzirdim 7 40 kadar biraktm biraz kndine etrafı izledi simdi yinr emzircm banyo yaptrcm bizim göbek bağı dun düştü şükür 🤲gun içinde de hep emzircem o yüzden tüm işleri biraktm odaya kitle cem sadce ona odaklncam bu iki gün inşallah pazar gitimde düşmüş olur teşekkür ederim desteğiniz icin 🤲
Maşallah kuzucum toplamış bile bak etrafı izliyor diyorsun korkma strese girme sarılık ta geçer emerde sen ilk önce sağlıklı ol kendini topla bebek zaten toparlanır stres yapma kendine korkma 🌸🌸

Yanıyorrrr yanıyoooor Allahım ülke sıcaklardan kırılıyorrrr bu nedir yahuu🫠🫠🫠
Klima aldık valla evde yer de yok takacak bir şekilde montajlayacaklar ama 1 temmuzda muhtelemen ben doğurmuş olurum o zamana. Doktor yürüyüş yap squat yap vs dedi ama valla değil bunları yapmak sıcaktan iki adım gidecek halim yok 😅

Maşallah kuzucum toplamış bile bak etrafı izliyor diyorsun korkma strese girme sarılık ta geçer emerde sen ilk önce sağlıklı ol kendini topla bebek zaten toparlanır stres yapma kendine korkma 🌸🌸
Evet evet cnm ara ara izliyor simdi losyonla bir guzel masaj yaptm o sırada hep etrafu izledi turna ya birde günde çıkartı bez önemli mi sarilikta

Klima aldık valla evde yer de yok takacak bir şekilde montajlayacaklar ama 1 temmuzda muhtelemen ben doğurmuş olurum o zamana. Doktor yürüyüş yap squat yap vs dedi ama valla değil bunları yapmak sıcaktan iki adım gidecek halim yok 😅
Bacım doktora merak etmeyin ben bu sıcakla dayanmaz fazla doğururum diyeydin yürüyüşe gerek yok diyeydin 😂😂

X