HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Doktoruma yazdım görmedi anca yarına görür sanırım. %40 gibi bi artış bencede az
Canım üzmek istemem ama benzer durumu yaşadığım için tecrübemi paylaşmak isterim. Ben de Şubat ayında 255’le öğrenmiştim ilk gebeliğimi hemen doktoruma yazmıştım, 2 gün sonra baktır tekrar 510 üzeri olmasını bekleriz demişti. 2 gün sonra 420 gelmişti değerim, doktorum biraz düşük gelmiş, 4 gün sonra tekrarla bu sefer de 1600 üzeri olmasını bekleriz dedi. Ne yazık ki anca 781’e çıkabildi değerim. Artıyor ama yavaş arttığı için sağlıksız bir gebelik söz konusu gibi demişti doktorum hatta dış gebelik ihtimali de olabilir demişti. 2 gün sonra muayeneye gittim, vaginal ultrasonla uzun uzun baktı ama hiçbir şey görünmedi. Riske atmayalım ilaçla kanama başlatalım, kanamadan 2 gün sonra tekrar beta hcg baktır değer düşmüşse dış gebelik değildir kanamayla gitmiştir dedi. Gerçekten de kanamadan 2 gün sonra beta hcg değerim 200’lere düştü. Kürtaja gerek kalmadan kanama yoluyla temizlendi rahmim. Doktorum 1 adet dönemi geçirip sonra kaldığınız yerden korunmadan devam edin dedi.

Beklemediğim bir son oldu, çok üzüldüm ama sonrası için umudumu kaybetmedim, kendimi strese sokmadım ve 3 ay sonra, Mayıs ayında tekrar hamile kaldığımı öğrendim 🙏🏼

Önerim hızlıca doktorunla görüşüp bir an önce muayene olman, dış gebelik ihtimali olabileceği için hızlı davranmak gerekir diye düşünüyorum.

Doktoruma yazdım görmedi anca yarına görür sanırım. %40 gibi bi artış bencede az
Canım doktorun senı cagırıp bı ultrason nıye yapmıyor ben anlamadım?normalde beta takıbı yapılır okey ama sende farklı bır durum var sonucta.kafanı takma yarın ıyı bı ultrasonu olan ıyı bı doktora git,hem betana hem progestronuna bakar hemde ultrason yapar en azından boyle evde ezıyet cekmezsın ne ise öğrenirsin yoluna bakarsın.

Canım üzmek istemem ama benzer durumu yaşadığım için tecrübemi paylaşmak isterim. Ben de Şubat ayında 255’le öğrenmiştim ilk gebeliğimi hemen doktoruma yazmıştım, 2 gün sonra baktır tekrar 510 üzeri olmasını bekleriz demişti. 2 gün sonra 420 gelmişti değerim, doktorum biraz düşük gelmiş, 4 gün sonra tekrarla bu sefer de 1600 üzeri olmasını bekleriz dedi. Ne yazık ki anca 781’e çıkabildi değerim. Artıyor ama yavaş arttığı için sağlıksız bir gebelik söz konusu gibi demişti doktorum hatta dış gebelik ihtimali de olabilir demişti. 2 gün sonra muayeneye gittim, vaginal ultrasonla uzun uzun baktı ama hiçbir şey görünmedi. Riske atmayalım ilaçla kanama başlatalım, kanamadan 2 gün sonra tekrar beta hcg baktır değer düşmüşse dış gebelik değildir kanamayla gitmiştir dedi. Gerçekten de kanamadan 2 gün sonra beta hcg değerim 200’lere düştü. Kürtaja gerek kalmadan kanama yoluyla temizlendi rahmim. Doktorum 1 adet dönemi geçirip sonra kaldığınız yerden korunmadan devam edin dedi.

Beklemediğim bir son oldu, çok üzüldüm ama sonrası için umudumu kaybetmedim, kendimi strese sokmadım ve 3 ay sonra, Mayıs ayında tekrar hamile kaldığımı öğrendim 🙏🏼

Önerim hızlıca doktorunla görüşüp bir an önce muayene olman, dış gebelik ihtimali olabileceği için hızlı davranmak gerekir diye düşünüyorum.
kittenlyy kittenlyy yani bu dış gebelıgı soylemek ıstememıstım ama sız soylemıssınız madem bende soyleyeyım doktorlar bazen gercekten pessss dedırtıyor bana,kanaması olan hastam olsa benım bu sekılde ılk bakacagım dıs gebelık olurdu ama bısey demedım ben kötüyü cagırmamak ıcın.belki normal saglıklı gebelıktır kuzucum sen kötü düşünmeden sadece tedbırlı ol yarın kontrolunu yaptır❤️🌸ve sakın kafanı takıp kendını uzme oyle bıle cıksa bı ıgneyle halloluyor korkma sakın(basıma geldıgı ıcın bılıyorum)

Dış gebelikte napmak gerekiyor ilaçla düşmezmi nolcak
Canım doktorun senı cagırıp bı ultrason nıye yapmıyor ben anlamadım?normalde beta takıbı yapılır okey ama sende farklı bır durum var sonucta.kafanı takma yarın ıyı bı ultrasonu olan ıyı bı doktora git,hem betana hem progestronuna bakar hemde ultrason yapar en azından boyle evde ezıyet cekmezsın ne ise öğrenirsin yoluna bakarsın.
Canım doktor bu değerle kese görünmez diye çagırmamıştı ilkinde simdi napar bilemedim canım cok sıkıldı

Canım doktor bu değerle kese görünmez diye çagırmamıştı ilkinde simdi napar bilemedim canım cok sıkıldı
Benimki dış gebelik değildi, rahim içinde tutunmuş ama sağlıksız olduğu için iyi gelişememiş dedi doktor. O yüzden kanamayla gitti. Bana doktorum eğer dış gebelikse laparoskopik operasyonla alırız demişti.

İyi düşünelim iyi olsun demek isterdim ama ikinci beta hcg değerim çok yükselmeyip düşük çıkınca o kadar çok okudum ve araştırdım ki ne yazık ki sonu mutlu bitmiyor. Sağlıksız olduğu için gelişmiyor ve vücut atmak istiyor bir noktadan sonra. Canınızı sıkmayın, moralinizi bozmayın demek istemiyorum zor bir durum, çok haklısınız ama sağlıkla gelsinler dünyaya diye dua ediyoruz ya hep, sağlıksızsa daha baştan böyle olması en büyük teselli oluyor muhtemelen bilmeden bize 🙏🏼

Doktorunuz sizi en iyi şekilde yönlendirecektir, içinize sinmezse başka bir doktordan daha görüş alın derim.

Bısey olmaaaaaz.düşünme sen bunları bosver.dıs gebelıkse ıgne vuruyolar düşüyo,saglıksız gebelıkse kendı düşer zaten(kromozomu bozuksa düşsün zaten yıne olur Allahın ıznıyle)saglıklıysada devam eder zaten.düşünme yani akışına bırak sadece tedbırlı ol oda dıa gebelık acısından oyleyse ne kadar erken o kadar erken kurtulus.bısey arastırma sakin kal.

Aynen iki ay ilk denemede kullandım baktım yumurtlama oluyor yani pco falan yok bende neden olmuyor eşime diyordum sende bi sıkıntı var kesin takibi yapmadığım ay oldu sandalyeden düştüğüm ay dokuz saat temizlik yaptığım ay burda kilit kelime takılmadığımız ay bizi bulacak
Evet çok takmaktanda olmuyor ben üç aydır takıntı yaptım 😁 bu ay ovulasyon falan kullanmayıp adet bitimi gün aşırı deneyeceğim diğer adete kadar illaki tutar birinden birinde 😅 birde biz başka sehirdeyiz ailelerimizle bu ay bayram falan girdi ayrı kaldık eşimle 15-20 gün ondanda ümidim yok pek önceki aylarda öyle oldu 🤭 birde ben düşünmeden önce özel sağlık yaptırdım yani önümüzdeki ayda olmazsa boşuna onuda ödemiş olacağım doğum 1 poliçede olmamış olacak hayattaki şansım 😁

Evet çok takmaktanda olmuyor ben üç aydır takıntı yaptım 😁 bu ay ovulasyon falan kullanmayıp adet bitimi gün aşırı deneyeceğim diğer adete kadar illaki tutar birinden birinde 😅 birde biz başka sehirdeyiz ailelerimizle bu ay bayram falan girdi ayrı kaldık eşimle 15-20 gün ondanda ümidim yok pek önceki aylarda öyle oldu 🤭 birde ben düşünmeden önce özel sağlık yaptırdım yani önümüzdeki ayda olmazsa boşuna onuda ödemiş olacağım doğum 1 poliçede olmamış olacak hayattaki şansım 😁
Valla bu bebeğin burcunu ,cinsiyeti ,doğum poliçesini ayarlayabilenlere helal olsun diyorum yok yani ben yaşıyorum sadece Allah’ın planını 😂 gün aşırı ilişki bizim üstümüze düşen sadece bu onun dışında hiç belirti bile aramamalıyız ama nerdeeeeee

Sağlıkla kucağınıza alın rabbim bir daha yaşatmasın bizlere de dua edin

Sağlıkla kucağınıza alın rabbim bir daha yaşatmasın bizlere de dua edin
Amin 🙏🏼 çok teşekkür ederim. Sizlere de dua etmez olur muyum her gün girip bakıyorum mutlu haberlerinizi görmek için 💞 inşallah en kısa sürede hamilelik haberlerinizi alalım, sağlıkla ilerlesin sağlıkla kavuşalım bebeklerimize 🤍

Benimki dış gebelik değildi, rahim içinde tutunmuş ama sağlıksız olduğu için iyi gelişememiş dedi doktor. O yüzden kanamayla gitti. Bana doktorum eğer dış gebelikse laparoskopik operasyonla alırız demişti.

İyi düşünelim iyi olsun demek isterdim ama ikinci beta hcg değerim çok yükselmeyip düşük çıkınca o kadar çok okudum ve araştırdım ki ne yazık ki sonu mutlu bitmiyor. Sağlıksız olduğu için gelişmiyor ve vücut atmak istiyor bir noktadan sonra. Canınızı sıkmayın, moralinizi bozmayın demek istemiyorum zor bir durum, çok haklısınız ama sağlıkla gelsinler dünyaya diye dua ediyoruz ya hep, sağlıksızsa daha baştan böyle olması en büyük teselli oluyor muhtemelen bilmeden bize 🙏🏼

Doktorunuz sizi en iyi şekilde yönlendirecektir, içinize sinmezse başka bir doktordan daha görüş alın derim.
Allah hayırlısını versin gerçekten saglıksızsa erkenden bitmesi iyi olur kolayca.
Bısey olmaaaaaz.düşünme sen bunları bosver.dıs gebelıkse ıgne vuruyolar düşüyo,saglıksız gebelıkse kendı düşer zaten(kromozomu bozuksa düşsün zaten yıne olur Allahın ıznıyle)saglıklıysada devam eder zaten.düşünme yani akışına bırak sadece tedbırlı ol oda dıa gebelık acısından oyleyse ne kadar erken o kadar erken kurtulus.bısey arastırma sakin kal.
Cok tatlısın doğru ben doktorla görüşeyim bakalım ne dicek yarın giderim de kontrole. İster istemez moralim bozuldu ama hep içimde kötü bi his vardı zaten

Valla bu bebeğin burcunu ,cinsiyeti ,doğum poliçesini ayarlayabilenlere helal olsun diyorum yok yani ben yaşıyorum sadece Allah’ın planını 😂 gün aşırı ilişki bizim üstümüze düşen sadece bu onun dışında hiç belirti bile aramamalıyız ama nerdeeeeee
Hahaha dimi evdeki hesap çarşıya uymuyor bazen 😁 bende düşünmeden yapayım dedim baktım uygunduda yaptım önümüzdeki ayda kalamazsam hamile zaten muayeneleri kullanmak istiyorum cekapa girerim en kötü kız 😁

kittenlyy kittenlyy canım üzüldüm ya ama gerçekten sağlıksızsa bi an önce regl olup tekrardan hormonlarının düzene girmesi çok daha iyi olur. Doktorunla görüş mutlaka yakın bize de haber ver 🥰

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
@semocann🤰🏼🧿
ecutos ecutos 🤰🏼🧿
@mysterious7🤰🏼🧿
@Evelynn🤰🏼🧿
@happymelon🤰🏼🧿
@amyjegga🤰🏼🧿
@sosyaljan🤰🏼🧿
@Odinur🤰🏼🧿
@ltfye21🤰🏼🧿
sdaak sdaak 🤰🏼🧿
@aceleciaycicegi🤰🏼🧿
@dripbade🤰🏼🧿
kittenlyy kittenlyy 🤰🏼🧿
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@Alev_06581 Mayıs2 Haziran
@subile4 Mayıs2 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@princessbean29 Nisan8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@leylaartk14 Mayıs11 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@selvi _bdr18 Mayıs12 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@sakuracicegi18 Mayıs18 Haziran
@powerpuffgirlss16 Mayıs19 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@semsem212124 Mayıs20 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@cerenc123 Mayıs23 Haziran
@elektroforez27 Mayıs24 Haziran
@Djansu30 Mayıs24 Haziran
@haziran cicegim25 Mayıs24 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziranda
@ttet28 Mayıs25 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs25 Haziran
@Bernacannn30 Mayıs26 Haziran
@bademmgoz30 Mayıs27 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@kartanesi889228 Haziran
@gecemavisiiii31 Mayıs28 Haziran
@Melisa_0429 Mayıs29 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@Quinnn3 Haziran30 Haziran
@aysseell27 Mayıs30 Haziran
@aalesya1 Haziran30 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
@bluecam31 Mayıs30 Haziran
@Childdevelopment3 Haziran1 Temmuz
@Papatya321f1 Haziran1 Temmuz
@nisan976 Haziran2 Temmuz
@eliflevent2 Haziran2 Temmuz
@Sarisu7 Haziran3 Temmuz
@yagmurpapatya3 Haziran3 Temmuz
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
@brckm4 Haziran4 Temmuz
@Burcinouz8 Haziran5 Temmuz
halolita halolita 1 Haziran5 Temmuz
@eses2111 Haziran5 Temmuz
@babymam11 Haziran6 Temmuz
@muteber1310 Haziran6 Temmuz
@lemonade0611 Haziran8 Temmuz
@huzunlutarcinlikek8 Haziran8 Temmuz
@laylsari9 Haziran8 Temmuz
@kullanici21318 Haziran8 Temmuz
@simba354810 Haziran8 Temmuz
@beyons13 Haziran9 Temmuz
@vicky3413 Haziran9 Temmuz
@annelik yolunda8 Haziran10 Temmuz
@bodis8 Haziran10 Temmuz
@kanguruf14 Haziran11 Temmuz
@cookiep17 Haziran11 Temmuz
@Mervesare4114 Haziran11 Temmuz
@Lorelailai16 Haziran12 Temmuz
@ogretmenhnm15 Haziran13 Temmuz
@tugcee115 Haziran13 Temmuz
@sifa198615 Haziran13 Temmuz
@esmaaa1217 Haziran14 Temmuz
@1papatyaaa13 Haziran14 Temmuz
@CerkesMaria21 Haziran15 Temmuz
@ParlayanGece25 Haziran15 Temmuz
@Gfz899310 Haziran15 Temmuz
@vanilya8516 Haziran16 Temmuz
@sonsuzlugunyanks22 Haziran17 Temmuz
@Bahar esinti20 Haziran17 Temmuz
@mas0221 Haziran19 Temmuz
@Pamlok24 Haziran20 Temmuz
@kimyonkokusu23 Haziran21 Temmuz
@beray123 Haziran22 Temmuz
Candy7777 Candy7777 22 Haziran22 Temmuz
@duskapani27 Haziran23 Temmuz
@Turkan mammadova23 Haziran23 Temmuz
@eyore12326 Haziran23 Temmuz
@Sebo0327 Haziran25 Temmuz
@bzcxa26 Haziran26 Temmuz
@nyxnyx28 Haziran27 Temmuz
@Dileekkg26 Haziran27 Temmuz
A alyanil 3 Temmuz29 Temmuz
@ArasaNillGerek2 Temmuz29 Temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 Haziran1 Ağustos
@beezuus30 Haziran4 Ağustos
Sat 6 Haziran - bat 4 temmuz
İnşallah hepimiz hayırlı haberler alırız 🥹

Kızlar ben adet olmadım hala işin ilginç tarafı dün öğlen peçeteye azıcık pembe bi akıntı geldi,oldum regl tamam bu ayda olmadı dedım ve sımdı hıcbısey yok 🥹vucut bunuda fake yapıyosa pess dıyecegım gercekten ılk kez oldu boyle bısey,oglen test yapacagım bakalım heyecanlandım,Allahım ınsallah yerlesme pembelıgıdır o bebısm benımledır..

X