💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Şu nasıl? Tanıyor musunuz bunu? Yenidoğan
dan itibaren kullanılır diyor yattığı için ama bilemedim. 7-8 kilo ağırlığında. cinnabon cinnabon 😅 tanımıyorsanız boşverin 😅 tanıyorsanız bi sorayım dedim
Kumaş kalitesi ve görüntüsü hoşuma gitmedi benim, görmüştüm bunu. En iyi en sağlam arabalar Inglesina, Cybex, Bugaboo. Stokke falan da aşırı iyi ama inanılmaz ağır. Yerlilerden Bagi ve Prego bakılabilir, onun dışında ben hiçbirini beğenmedim açıkçası.

Canım çok geçmiş olsun bebek iyiyse korkma. Bize ilişki 12. Haftaya kadar yasak demişlerdi sizde yasak yok mu
Hayır bize hicbirsey demedi yasak yada serbest diye bende araştırma yapmıştım düşük tehlikesi olmayınca sıkıntı olmuyor gibi ama yanılmışım doktorumu aradığımda direk ilişki oldu mu dedi ama sabah olmuştu gece 11 gibi leke geldi onunla alakalı olabilir mi ki

Canım çok geçmiş olsun bebek iyiyse korkma. Bize ilişki 12. Haftaya kadar yasak demişlerdi sizde yasak yok mu
Hayır bize hicbirsey demedi yasak yada serbest diye bende araştırma yapmıştım düşük tehlikesi olmayınca sıkıntı olmuyor gibi ama yanılmışım doktorumu aradığımda direk ilişki oldu mu dedi ama sabah olmuştu gece 11 gibi leke geldi onunla alakalı olabilir mi ki

Canım tam progestanların azaldığı güne denk gelmiş bence onunla alakalı olabilir. Ben alttan muayene olunca kanamam geliyor. İlişki de belki öyle etki yaratmıştır. Çok geçmiş olsun. Allahın izniyle birşey olmayacak kuzum. Bebişin seninle görmüşsünüz ❤🙏
İnşallah çok korktum Rabbım kimseye yaşatmasın 🤲

edahandro edahandro Canım nasılsın, mide bulantıların ne durumda? Ben pazartesi serumdan sonra birkaç gün daha bulantı yaşadım ama daha hafifti. 2-3 gündür çok iyiyim az yiyorum ama et, yumurta her şeyi yemeye başladım artık çok mutluyum. Hafif halsizlik ve göğüs hassasiyetim kaldı sadece. Umarım bir sıkıntı yoktur bebişin keyfi yerindedir.

edahandro edahandro Canım nasılsın, mide bulantıların ne durumda? Ben pazartesi serumdan sonra birkaç gün daha bulantı yaşadım ama daha hafifti. 2-3 gündür çok iyiyim az yiyorum ama et, yumurta her şeyi yemeye başladım artık çok mutluyum. Hafif halsizlik ve göğüs hassasiyetim kaldı sadece. Umarım bir sıkıntı yoktur bebişin keyfi yerindedir.
Dün baya kötüydüm kuzum da bugün şimdilik biraz daha iyi gibiyim. Benim bir iyi bir kötü devam ediyor canım. Senin iyi olmana çok sevindim darısı başıma diyeyim 🙏

Dün baya kötüydüm kuzum da bugün şimdilik biraz daha iyi gibiyim. Benim bir iyi bir kötü devam ediyor canım. Senin iyi olmana çok sevindim darısı başıma diyeyim 🙏
Eskiye göre daha iyisin ama 12.haftada falan geçer diye düşünüyorum, umarım öyle olur 🙏🏻 belirtiler azalınca fiziksel olarak rahatlıyorum ama evham yapıyorum ben de 🙄

Ay ben de internetten next magazasindan tulum getirtim ingiltereden burdaki sitelerde 3 lu tulumu 3000 iken ben 11 tanesini o kadara aldim desem🙈 hemde mukemmeller yumusacik aklinizda olsun. 150 euroya kadar alabiliyorsunuz. 800 tl de gumruk odedim ona ragmen asiri uyguna geldi ara ara oradan alirim 🤗 ornek olarak ekleyeyim .
Bugün nextin sitesinde dolandım 😍 çıldırdım ay çok güzeller ya. Cinsiyeti belli olsun ben de sipariş vereceğim. Tl fiyatını hesaplıyor dolar üstünden değil. Öderken mi dolar ödüyoruz acaba? Ben hiç alışveriş yapmadığımdan bilemedim. Ama fiyatları çok daha Uygun'a geliyor, arada tedarikçi olmayınca

Ay ben de internetten next magazasindan tulum getirtim ingiltereden burdaki sitelerde 3 lu tulumu 3000 iken ben 11 tanesini o kadara aldim desem🙈 hemde mukemmeller yumusacik aklinizda olsun. 150 euroya kadar alabiliyorsunuz. 800 tl de gumruk odedim ona ragmen asiri uyguna geldi ara ara oradan alirim 🤗 ornek olarak ekleyeyim .
Satın al Beyaz Gökkuşağı ve Fil - Bebek Pijamaları 4'lu Paket (0-2 yaş) Next Turkey sitesinden site bu değil mi? Doğru yere bakıyorum

Evet canim dogru , yok tl oduyosun ama soyle birsey var. Bazen gumruk icin mail gelmiyor onu odemek lazim bana gelmedi mesela ben ingilteredeki cagri merkeziyle gorustum beni turkye temsilcisinin arayacagini soylediler onlar aradi gumruk mailim gelmedi dedim. Sonra o geldi seni yonlendiriyo o mail kredi kartiyla da onu odeyebiliyorsun yine tl olarak 1 hafta 10 gun icinde geliyor bak sana trendyok fiyatlarini da yolliyim anlicaksin ne demek ostedigimi. Ben unisex aldim hep zaten consiyetci seyleri cok sevmiyorum . Kiz olursa hep pembe erkek olursa hep mavi falan.😄

Mesela bak bu 3 lu diyelim 2000 trendyolda ben 600 fln verdim . Yani gumrukle beraber 11 tulumu 3000 tlye aldim .extra eldivene de gerek yok kendinden eldivenli

Mesela bak bu 3 lu diyelim 2000 trendyolda ben 600 fln verdim . Yani gumrukle beraber 11 tulumu 3000 tlye aldim .extra eldivene de gerek yok kendinden eldivenli
Evet evet baktım ben de 😍 baya fark ediyor. Ben de unisex şeyleri seviyorum ama kız olursa cicili bicili şeyler de hoşuma gidiyor ya, kız olursa biraz çiçekli böcekli şeyler alırım sanırım, kız bebek ürünleri çok tatlı 😅

Evet evet baktım ben de 😍 baya fark ediyor. Ben de unisex şeyleri seviyorum ama kız olursa cicili bicili şeyler de hoşuma gidiyor ya, kız olursa biraz çiçekli böcekli şeyler alırım sanırım, kız bebek ürünleri çok tatlı 😅
Al kuzum al kimin zevki nasilsa oyle alsin zaten 🤗 ahh sagliklari iyi olsun aliriz her biseyleri❤️

Evet ürünleri güzel ve kaliteli. Bende almıştım daha önceki hamileliğimde. Tulum battaniye müslin falan almıştım ☺️ siteden satın aldıktan sonra gümrükten gelecek olan maili iyi takip etmeli gümrük parasını ödemeniz lazım. Eğer o maili kaçırırsanız ödemede gecikirseniz falan sipariş
Tesliminde sıkıntı çıkabiliyor. Bende resimdekileri almıştım ☺️

Eklentiler

• IMG_2100.jpeg
    IMG_2100.jpeg
    152,2 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_2101.jpeg
    IMG_2101.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2102.jpeg
    IMG_2102.jpeg
    242,5 KB · Görüntüleme: 34
Evet ürünleri güzel ve kaliteli. Bende almıştım daha önceki hamileliğimde. Tulum battaniye müslin falan almıştım ☺️ siteden satın aldıktan sonra gümrükten gelecek olan maili iyi takip etmeli gümrük parasını ödemeniz lazım. Eğer o maili kaçırırsanız ödemede gecikirseniz falan sipariş
Çok güzellermiş 😍 iyi dediniz o gümrük işini. Ben bilmezdim kalırdır walla ürünler.

Ayy muslinler asiri ciciymis ben de bakarim . Bu sefer kullanmak nasip olur insallah canim🙏🏻

Kızlar yarın doktora gıdıcem ense kalınlığına bakacak fetal dna için de kan vericem☺️ayy iki gündür akşamları acayıp şişkinlik oluyor arada belim agrıyor yarın doktora sorucam sanki dünyaları yemişim gibi 🥲

X