2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Rica ederim ne demek burda birbirimizin halimden ancak birbirimiz anlarız ben de çok seviyorum sizleri, burayı, buradaki destek oluşu iyi ki varsınız hepiniz. Bence de ararlar bir aksilik olsa bunu önceden söylerlerdi
Bu arada kuzum sen yarın test yapıcan demi? Son günün diye hatırlıyorum bende etiketle de güzel haberler almaya ihtiyacım var . Buralar şölen alanına dönsün müzik açıp göbek atalım

Bu arada kuzum sen yarın test yapıcan demi? Son günün diye hatırlıyorum bende etiketle de güzel haberler almaya ihtiyacım var . Buralar şölen alanına dönsün müzik açıp göbek atalım
Test yapmıcam kan vericem kuzum direkt ya inşallah ama adet sancılarıma benzer sancılarım başladı korkmaya başladım o yüzden inşallah Allahım korktuğuma uğratmaz

Test yapmıcam kan vericem kuzum direkt ya inşallah ama adet sancılarıma benzer sancılarım başladı korkmaya başladım o yüzden inşallah Allahım korktuğuma uğratmaz
Ay hadi valla heycan yaptım valla güzel haberler ile gel ben inanıyorum hatta inan içimden senin kesin pozitif diye düşünüyorum.❤❤ Adet sancısından korkma tutunduğu için oluyordur sancın..

Ay hadi valla heycan yaptım valla güzel haberler ile gel ben inanıyorum hatta inan içimden senin kesin pozitif diye düşünüyorum.❤❤ Adet sancısından korkma tutunduğu için oluyordur sancın..
İnşallah dediğin gibidir kuzum… inşallah hissettiklerin doğru çıkar amin bir uyusam sabah olacak ama uyuyamıyorum

Bu en buyuk belırtı bılıyomusunbenım baska hıcbı belırtım yoktu hatta adet oldum sandım bekledım bekledım yokkasık ve bel agrısı en buyuk belırtı sımdı ıyıce umutlandım hadi kalkta git kanını ver hemen

Bende öğretmenim benim de hiç çayla alakam yok fazla okulda bile 1 bardak anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…