2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar merhaba bende geçen hafta cumartesi günü başka bir doktorla 3. Denememe başladım. Eskişehir acibadem nicel beyle. İlk denemem bursa bahceciydi olumlu oldu ama kalp atımı olmadı. İkincisi dondurulmuş orta kalite embriyoydu tutmadı bunda sıfırdan başlamak istedim. Bugün kontrolüm vardı en büyüğü 18 olan 10 kadar yumurtam var bı o kadar da sanırım 10 dan küçük var salı günü kontrolüm var sanırım perşembe filan opu olacak dualarınızı bekliyorum

Canim 2. Denemeden sonra embriyon kalmamismiydi ?

Ayyy benim de gerçekten hiç biri yok nerdeyse.
Öğretmen arkadaşlar diyor mesela çaysız öğretmen mi olur diyorum kahvaltıda bir bardak yeter aksam eşimle bir en fazla iki bardak çok bile ne bileyim çok müptelası olmadım. Ben daha çok su insanıyım kefir ve sade soda

Ben de hemşireyim bana da aynısını diyolar. Nöbetlerde nasıl duruyorsun diye napayım yahu içemiyorum. Hele yazın sıcak bir şey içmek işkence resmen

Heycanla bekliyorum güzel müjdeli haberi bugün bitsin yarın ins güzel haberlerini alalim

Canım ben hafta içi hiç çay demlemiyirum bile.
Eşime akşam bir kupa sallama yapiyorum.
Bende hafta sonları kahvaltıya demledigimde içiyorum 1-2 bardak.
İş yerinde de hiç içmiyorum çay zaten.
Ama günlük kahvem vardı

İşte aynen kimi çay insanı, kimi kahve insanı kimi ikisinin de müptelası. Aslında onu anlatmaya çalıştım yani hiçbirine çok müptelalalığım yok diye

Haber verirler kuşum sen onu sıkıntı etme. Dedin mi sordun mu bir daha arayacak mısınız diye hadi bakalım inşallah onlar senin evladın olacak inanıyorum
Çokkk teşekkür ederim ❤❤❤kızlar sizler bana moral oluyorsunuz sayenizde daha umutla bakıyorum bir ertesi güne kız kardeşlerim oldunuz hepiniz birer birer. Ben heyecandan bir şey sormadım ama dediğiniz gibi kesin haber verirler tatil olsa da merakla yarını bekliyorum

Rica ederim ne demek burda birbirimizin halimden ancak birbirimiz anlarız ben de çok seviyorum sizleri, burayı, buradaki destek oluşu iyi ki varsınız hepiniz. Bence de ararlar bir aksilik olsa bunu önceden söylerlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…