2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızzz yat hadi uyu bir an önce sabah olsun da gençliğin talan olmasın 😂daha 9 ay sonra uykusuz kalırsın🙏🙏🙏

fnd_50 fnd_50 dualarım seninle hayırlı haberleri al gel 🤲🏻

Günaydın bugün güzel bir gün olsun müjdeli haberler gelsin inşallah 🤲🤲

Bu en buyuk belırtı bılıyomusun😁benım baska hıcbı belırtım yoktu hatta adet oldum sandım bekledım bekledım yok😁kasık ve bel agrısı en buyuk belırtı sımdı ıyıce umutlandım hadi kalkta git kanını ver hemen🥰🫠🫠🫠

Gece uyuyamadi simdide uyanamamistir 🤣🤣🤣

Ne yaptın canım 💁‍♀️🌸
Heyecanlanmayın daha kan vermeye gidemedim.😁 Size yemin ederim sıfır uyku gece 2 de zor uyudum 4 te kalktım daha sonra saat 6 buçuğa kadar uyumadım 6 buçuğa doğru tam uyudum 7 de alarm çaldı fitil attım yine uyuyamadım 9 a kadar 9dan sonra bir saat uyumuşum gözlerim berbat halde zaten günlerdir sağ gözüm kıpkırmızı onu da göstermek istiyorum benim arada yorulunca falan sağ göz iptal oluyor bu sefer çok daha fena halde

Heyecanlanmayın daha kan vermeye gidemedim.😁 Size yemin ederim sıfır uyku gece 2 de zor uyudum 4 te kalktım daha sonra saat 6 buçuğa kadar uyumadım 6 buçuğa doğru tam uyudum 7 de alarm çaldı fitil attım yine uyuyamadım 9 a kadar 9dan sonra bir saat uyumuşum gözlerim berbat halde zaten günlerdir sağ gözüm kıpkırmızı onu da göstermek istiyorum benim arada yorulunca falan sağ göz iptal oluyor bu sefer çok daha fena halde
Yaa bebısmm hadıı koooşşş 😁bosver uykuyu😁

Kız beta biraz daha yükselsin diye mi bekliyon, hadi 😁

Catlayacaz burda meraktan 🫣🫣🫣

kızlar yarın doktor kontrolüm var adetin 11. günü adetin 2. gününden beri estrofem içiyorum yarın rahim kalınlığına bakıcak sanırım benden tekrar kan ister mi acaba isterse de yarın resmi tatil onun yönlendirdiği lab. kapalı olur heralde bi korku başladı bende

Ne yaptın canım 💁‍♀️🌸

Yaa bebısmm hadıı koooşşş 😁bosver uykuyu😁

Kız beta biraz daha yükselsin diye mi bekliyon, hadi 😁

Catlayacaz burda meraktan 🫣🫣🫣

fnd_50 fnd_50 vallahi gözümü açar açmaz girip baktım kan testi yaptırdın mı sonuç ne oldu diye merakla bekliyoruuz 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Kızlaaaaar çıktım şimdi hiç riske atmadan yan ilçeye gidiyorum kan vermeye. Gidiyorum hadi dua edin verince yazarım

X