2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben dün transfer oldum sürekli yatmadim ama kalktığımda da sanki vicdan azabı duyuyor gibiyim. kısmet çünkü biz elimizdrn geleni yapalım modundayiz. Benim tek aklima.takilan pruluton depot vermedi . Önceki tedavimde kullanmıştım.hatta elimde de.vardi iki.kutu. sordum pruluton Depot vurulmayacak miyim diye kanser.hucresini tetiklediği belirtildi artık yazamiyoruz dedi. Benim de.kafam.karisti . Estrofem de yazmadi bu sefer .
Ecopirin, kan sulandırıcı.igne
Progestan fitil
Progestan iğne tamam hepsi bu kadar .
Estrofem bile kullandirtmadi. Vardır bir bildiği diyorum.ama o iğneler tutunmayı kolaylaştırıyor . Estrofem rahim duvarını hazırlıyor fln

Canım ben günde 2 tane prosgestan fitil ve folikasit sadece.
Sevindim canım valla estrofem ve pruluton Depot yazmadı diye baya tedirgin olmuştum. Şimdi rahatladım yalnız degilim. Ben de günde.3 tane fitil , 1 tane.igne ve folikasit . Hayırlı olsun transferin. İnşallah kucağımıza alacağız canımm bu uğurda emek veren herkese dua ediyorum.amin

Herkesin farklı oluyor ama doktorun daha iyi bilir, vücudunun neye ihtiyacı varsa onu veriyordur, kafana takma bence

Canım bişey dicem seni rahatlatmak için demiyorum. Dışarda yaşayan ayağında bu havada sadece terlik olanları düşün o soğukta doğru düzgün beslenme yok hamile kalıyorlar o embriyolar tutunuyor. Doktor zaten rahmini hazır görmese kalınlığı vs sana estrofem verirdi. Yani bende az önce burda şey okudum anksiyetem tuttu kahverengi lekelenme gelir gelmez doktoru ara diyenler varmış transfer hazırlığına başlamak için. Bende aktif kanama gelince aradım valla kimse bişey demediği için ve ilaçlara haliyle o zaman başladım. Sorun olur mu diye panikledim. Sonuçta eğer öyleyse transferi geç olmuş olacağım. Yani her doktor farklı bizde farklıyız gönlünü ferah tutmaya çalış bende öyle yapmaya çalışıyorum

Benim 2. transferim canım estrofem hiç kullanmadım demekki ihtiyaç yok, sende de öyledir rahim duvarı kalınlığın iyidir gerek yoktur. sağol canım senin de hayırlı olsun inşallah peşpeşe alırız pozitiflerimizi benim de dualarım herkesle

Çokça amin canım. Benim de 3. Denemem diğer ikinsinde de pruluton Depot estrofem kullandım . İlki pozitif kalp atışını duyamadan düşük oldu. İkinci tutmadı negatif . Doktor artık yazmiyorum edtrofemle pruluton Depot dedi. Vardır bı bildigi . İnşallah bu denemem de kucağıma alırım isteyen herkesle beraber amin

Benim de ilki pozitifti ama beta biraz düşük başladı sonra çok iyi yükselişe geçti, sonra tekrar yavaşladı, kese haftasına göre geriden geliyordu, gelişim yavaş diye ilaçları bıraktırdılar düşük oldu inşallah bu sefer yüzümüz gülsün

Sen de ferah tut kahve lekeyi çok anlamadım ama adetin 2. Ya da 3. Günü baslanmiyor mu ilaclara. Transfer geç olmamıştır merak etme sen de . Ben artık şuna inaniyirum biz nasıl pozitif istiyorsak doktorumuzda en az bizim kadar ister onların da başarısı olacak bu bı nevi çünkü . O yüzden geç görse senin transferjni de yapmazdi ertelerdi. İçini rahat tut sen de beni de rahatlattin teşekkür ederim

Beta kaçıncı günü kacla başladı canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…