2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabalar, yaşım 33 bi aksilik çıkmazsa şubat ayı içinde 5. Gün dondurulmuş çift embriyo transferi olacağım

bişey sorucam kızlar. Benim dün 2. Adetim başladı ama şuanda hiçbirşey yok geceden bu yana. Yarında doktora gidicem ya hiçbişey gelmezse yani adet olmamışsam daha bu neydi

Beni de ekler misin canım 1 tane 5. Gün embriyosu. 2 Şubatta transfer yapildi

Kızlarım merhabalar insallah hepimiz olumlu sonuçlar alırıız, beni de eklerseniz sevirim yaş 29 3. Gün 1. Kalite embriyo transferi olacak şubatın son haftası nasipse. 13 yumurtam toplanmıştı ancak sadece 3. Tanesi 3. Günde 1. Kaliteden donduruldu, kalanlar maalesef 5. Güne gelemedi bu beni cok korkutuyor ama insallah bebeğim bana tutunur bende çikolata kisti vsr ancak amh 3.81 hormonlar rahim tüpler vs hersey normal tıkanıklık vs yok, eşimde de sorun yok. Sadece embriyomun 5. Güne gelememesi beni cok üzdü ve endişelendirdi

Benim embriyolar da 5.gün blast olamadı 6.gün anca oldular ben de buna üzülüyorum ama nasip olacağı varsa oluyor takmayın fazla ve onlara güvenin doktorunuz bu durumla ilgili bir yorum yaptı mı neden 5.güne gelemediler acaba

Beni de ekler misin canım 1 tane 5. Gün embriyosu. 2 Şubatta transfer yapildi
Ekledim kızlar

bişey sorucam kızlar. Benim dün 2. Adetim başladı ama şuanda hiçbirşey yok geceden bu yana. Yarında doktora gidicem ya hiçbişey gelmezse yani adet olmamışsam daha bu neydi
Ben ilk gün kahverengi akıntı gelince dr u aradım regl oldum diye. Sonra sadece kahverengi akıntı oldu ama hiç kanamaya dönmedi 2 gün sürdü ama günlük ped kadar dr u tekrar aradım biz bunu adet sayıyoruz dedi. Yani adet olmadım ama adetten saydı dr bakalım sana ne dicek

6. Gune bekliyorlar mi yaa..ben onu yeni ogreniyorum.. benim 2. Cocugum olacak olursa. 1. Denerken 3 tup bebek denemem olmustu..3. Ya da 5. Gun embriyo transferi oluyordu sanki 2018 yili :) degisti mi ben mi.bilmiyormusum...

Herseyin iyiymis masallah. Yasinda genc..tutar Allahin izniyle. Erkenden evham yapma...tabi dondurulmus olsa insan daha rahat oluyor psikolojik olarak..

Ay insallah sımsıkı tutunur bebişlerimizde bize Yok maalesef bir şey söylemediler anne yada baba kaynaklı da olabilir dediler ama tam nedenini bilemiyorlar

Herseyin iyiymis masallah. Yasinda genc..tutar Allahin izniyle. Erkenden evham yapma...tabi dondurulmus olsa insan daha rahat oluyor psikolojik olarak..
3. Günde dondurulup 5. Güne gelememesi çok üzdü canım ama insallah sımsıkı tutunur bilmiyorum korkuyorum elimde olmadan ama çok şükür ki transfer edilecek embriyolar olustu

6. Gune bekliyorlar mi yaa..ben onu yeni ogreniyorum.. benim 2. Cocugum olacak olursa. 1. Denerken 3 tup bebek denemem olmustu..3. Ya da 5. Gun embriyo transferi oluyordu sanki 2018 yili :) degisti mi ben mi.bilmiyormusum...
Evet artık laboratuvar teknolojisiyle bunlar mümkünmüş bazı embriyolar yavaş geliştiği için anca 6.gün blast olanlar oluyor benimki de onlardan. Kalitesi iyi ama insan yine de korkuyor umarım hepimiz için güzel gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…