2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar aklıma bişey takıldı şimdi ilaçları iğneleri kişiye göre veriyo ya doktor bana transfer öncesi hazırlık aşamasında verdiği ilaçların yazılı olduğu kağıdı hemşire verirken , böyle aynı kağıttan bi sürü yazmış kenara koymuş öyle verdi . Yani her hastaya onu veriyolar bence . Sizde de öylemiydi

Bende bana yazdı direkt öyle hazır bişey vermedi canım, hangi hastane ?

Bence de her hastaya ayni kagit..anlatirken bazi yerleri cizdi sadece. Onemsiz

Anladım izmiri hiç bilmiyorum ne desem yalan olur ben istanbuldayım canım, ama yine kan ve tahlil sonuçlarına göre veriyordur bence
Kan vermedim sadece muayene etti off aklımıza bi sürü şey takılıyo Allah hepimizin yatdımcısı olsun

Kızlar kalçadan yapılan progestan iğne beni mahvediyor. Yapilan yerde aşırı ağrı yaşıyorum vurulduktan saatler sonra bile. Aynı durumu yaşayan ya da yaşamayan var mı?
Progestanin kalçadan yapılanı aynen çok ağrı yapiyor şişlik de oluyor hatta . Doktor kalçada şişlik yaptığı için artık göbekten yapılani veriyorum dedi. Bence sende göbekten yapılani işte daha rahat ve ağrı falan olmuyor . Tek fark kalçadan yapılanı devlet karşılıyor . Göbekten yapılani karşılamıyor .

Gerçekten işkence çekiyorum. Canım tatlı değildir ama acayip acıtıyor, kalıcı agri bırakıyor. Bu sekilde olduğunu bilmiyordum yoksa doktordan ona göre rica ederdim

Gerçekten işkence çekiyorum. Canım tatlı değildir ama acayip acıtıyor, kalıcı agri bırakıyor. Bu sekilde olduğunu bilmiyordum yoksa doktordan ona göre rica ederdim
Progesteron iğnesi kalçadan olan ve haftaya vurulacak olan ben offf neler çekiyoruz ya Rabbim hepimizi bebeğimizle kavuştursun inşallah

Kızlar benim transferimin 2. günü az önce uyudum uyandım 1 sa uyumuşum ama su içinde uyandım ilaçlardan mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…