2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet artık laboratuvar teknolojisiyle bunlar mümkünmüş bazı embriyolar yavaş geliştiği için anca 6.gün blast olanlar oluyor benimki de onlardan. Kalitesi iyi ama insan yine de korkuyor umarım hepimiz için güzel gider 🥰💐
Benim cocuklar napiyor acaba :) bugun 3. Gun pazar aramicaz dediler.. yarinki haberi bekliyorum.

Benim cocuklar napiyor acaba :) bugun 3. Gun pazar aramicaz dediler.. yarinki haberi bekliyorum.
Ahh ahh ben de 3 gün önce öyle diyordum vay be 8 tane çocuk aslında da diyordum ama son güne 2 si kalabilmiş🫠🤣 çok merak ediyorum neden 4, 5 tanesi gelemez 5 inci güne yumurta mi kalitesiz ne problem anlamıyorum elbette nasip kismet ama insan bi sorguluyor

Ahh ahh ben de 3 gün önce öyle diyordum vay be 8 tane çocuk aslında da diyordum ama son güne 2 si kalabilmiş🫠🤣 çok merak ediyorum neden 4, 5 tanesi gelemez 5 inci güne yumurta mi kalitesiz ne problem anlamıyorum elbette nasip kismet ama insan bi sorguluyor
Ben ilk tup bebekte.. digerlerine ne yaptiniz demistim 😁 2 kalsa raziyim.. tabi keske dondurulsa yedek olsa ama..nasip.. taze transfer olacagim nasip olursa

Demiiii 😍 telefonu her açtığımda sesim titriyordu resmen. Tüp bebeğin her aşaması çok heyecanlı sanırım 😌
Evettttt bir de ben çok duygusalım ondan mıdır nedir gözlerim doluyordu hayatımda ilk defa embriyom var diye 😂 konudan o kadar uzağız ki embriyomuz bile oluşmamıştı hiç tüp bebeğe kadar 😄

Evettttt bir de ben çok duygusalım ondan mıdır nedir gözlerim doluyordu hayatımda ilk defa embriyom var diye 😂 konudan o kadar uzağız ki embriyomuz bile oluşmamıştı hiç tüp bebeğe kadar 😄
Evet evet varlığı bile güzel hissettiriyor. Bide bizim embriyolar bizden uzaktalar. İlk zamanlar tribe giriyordum bebeklerimi özledim diye 😂😂

Hahah 🤣aynen ben de öyle düşünüyorum, embriyonun E sini görmediğim için modum Hanım hanım bunlar benim yavrularım kıvamında🙈🤣🫠

Kızlar doktor bana hamur işi vs yeme dedi size de dedi mi böyle şeyler etkiliyor mu o kadar acaba biraz önce küçük boy pizza söyledim ama pişmanım

Bi yarın gidiyim bakıyım ne dicek. Baş ağrısından da ölüyorum ayrıca 😣 siz 4 5 gün sonra mı gittiniz yani sökülme süreci bu dimi
bende 4 .günde tam söküldü.. ve transfer sürecini öyle başlattık.. bilemıyorum doktorlar neye göre karar verıyor ..

X