2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım hayırlısı olsun, 2 gün sonra tekrar test ver demedimi doktor. Kesin mi sonucun

Merhaba , bugün benim 9.günüm tekrar kan verdim, 104 çıktı, 7.gün 44 ti, çift embriyo olmuştum sanırım tek gebelik olacak, bi de değerim sizce düşük mü?
Hayır tabiki düşük değil 9. Gün yani bugün normalde 12. 14. Gün kan isterler ve iki kat artmış ikiz olsa bile betada düşük olabilir denk gelmiştim çünkü düşük betada bile ikize

Hadi inşallah :) benm yok bu sabah yaptım test ama , 7. Gündü bugun çıkmaz artık
Kaset test mi yaptin..ben ikisi ile de denedim. Kaset test daha silik cikiyor... bide tutunmasina bagli. 1 3 arasi diyor mesela 5.gun embriyosu icin . erken cikanlar belki hemen tutunanlar..

Merhaba kızlar, ben 39 yaşımdayım 1 Şubatta 2 transferimi oldum 1 adet 3. Gün embriyosu.
Bugün kan verdim sonuç yarın çıkar dediler, evde sıradan bir test kiti vardı ikinci çizgi çok silik çıktı. Bunu yaşayan var mı aranızda? İdrarda geç çıkıyor diyorlar ama sevinmek için erken mi?

11 gün olmuş canım test doğrudur büyük ihtimalle
Hadi inşallah kan değerin pozitif çıkar. Güzel haberlerini bekliyoruz

3. Gün embriyosu oldugu için belki silik çıkmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…