2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

3 subat transfer olmuştum kan testi verdim negatif kızlar, ev de yaptığım idrar testlerin de de negatifti zaten yani testlerin doğruluğu var gerçekten güzel haber alanlara şimdiden sağlıkla kolaylıkla kucaklarina almalarını diliyorum , başka transferler de görüşmek üzere 🤣🤣🤦🏻‍♀️😬
Arkadaşım üzülme demeyeceğim çünkü hem maddi hem de manevi yıpranıyoruz. Ama buradaki çoğu kişi 2. 3. transferlerini denemiş kişiler. Bir umut sağlıklısını dilemekten başka bir çare gelmiyor elimizden. Kendine ve eşine bolca sarıl bu süreçte ve yeni tedavi için bol bol enerji depolamaya bak. Canımsın☺️ kal sağlıcakla😊😊

Bunu düşünmemiştim olabilir, ama ilaçları aynı devam ediyorum, dokturda aynı devam dedi, grnelde ne zamana kadar devam ediyoruz bilginiz var mı? Ben sabah akşam 2 şer estrofem günde bir progestan iğnesi ve 3 tane fitil kullanıyorum
Bana test gününe kadar devam dedi. Sana söylemedi mi ne kadar kullanacağını 🧐

3 subat transfer olmuştum kan testi verdim negatif kızlar, ev de yaptığım idrar testlerin de de negatifti zaten yani testlerin doğruluğu var gerçekten güzel haber alanlara şimdiden sağlıkla kolaylıkla kucaklarina almalarını diliyorum , başka transferler de görüşmek üzere 🤣🤣🤦🏻‍♀️😬
Hayırlısı olsun canım üzülme vakti saati gelince olacak inşallah 🤲🏽

Dondurulmuş transfer olan arkadaşlarım transfer günü doktorunuz embriyolarla ilgili bölünmeye gelişmeye devam etti çözüldükten sonra gibi bir bilgi verdi mi?

Bennde negatifim sanırsam yaa cem çelik in yumurta kalitesini artıran vitaminlerini kullanıp tekrar başlayacağım sanırım 😓😓 sil baştan hemde allah yardımcımız olsun 🥺

X