Tüp bebek tecrübemi anlatmak istiyorum merak edenlere faydalı olabileceğini düşündüm paylaşmak istedim

Lütfen üzülmeyin...Ben 1 aşılama ve 2 tüp bebek denemesinden olumsuz döndüm. Dediğiniz gibi yeri geldi çok büyük rakamlar ödedik. Son denememde 10 yumurta toplandı 7 embriyo oluştu ama gen taramasında transfere uygun değil dediler. Son bir kez daha deneyeyim diye düşünüp adetimi takip ederken hamile olduğumu öğrendim. Bana tüp bebek dışında çocuğunuz olmaz demişlerdi ama doğal yolla hamile kaldım. İlk öğrendiğimde şok oldum hatta adet düzensizliği için gittiğimde öğrendiğim için şokun ötesini yaşadım. Doktor bana '' Allah isterse ağustos ayında kar yağdırır'' dedi. Gerçekten de mucize oldu ve yaşım 42. Şu an 25 haftalık olmak üzereyiz. Kısmetse Ocak sonu Şubat başı doğacak inşallah.
Lütfen ümidinizi kaybetmeyin ve kendinizi üzmeyin. Sadece vaktini bekliyordur,emin olun. En kısa zamanda müjdeli haberi almanız dileğiyle...
Bebeğinizi saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş 🙏 belirti oldumu hiç

Bebeğinizi saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş 🙏 belirti oldumu hiç
Amin inşallah , çok teşekkür ederim.
Belirti olarak sevdiğim bişilerden tiksindim, koku hassasiyetim oldu ama ben hamile olduğumu hiç düşünmediğim için bunları dikkate almadım. Bir de 2 gün adet olup 1 hafta ila 10 gün ara olup yeniden adet oluyordum,bunlar da kahverengi lekelenmeler şeklinde idi ama ben bunu da sıcaklardan dolayı adet düzensizliğine bağladım.

X