2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet çok stresli beklemek ama embriyonuzun kalitesi iyi zaten bu işler belli olmuyor ki

Evet Ya benim annem kardeşimi 38 yaşında doğurdu eskiden genetik mi vardı zaten stresliyiz iyice bizi bunalıma sürüklüyorlar
Kesinlikle yemin ederim psikolojimi bozdular benim eşimde sperm problemi var hem diyorlar ki bir sperm bir yumurta yeter hemde yok genetik yok Pgt eee hani yeterdi

Kesinlikle yemin ederim psikolojimi bozdular benim eşimde sperm problemi var hem diyorlar ki bir sperm bir yumurta yeter hemde yok genetik yok Pgt eee hani yeterdi
Valla öyle tek yumurta dediler onunda yarısı aldılar genetiğe yolladılar yavrumun bir parçası gitti gezmeye iyi olursa gelecek koyacaklar içine :) ne gerek var hepsini koyun işte zaten bir tane sağlıklı olursa zaten tutunacak spermde öyle bir taneye bakıyor iyice kafayı yedirecekler bize :)

Aynen canım Allah bu yolda akıl sağlımızı korusun

Canım Kromozom testlerinizi nerede yaptırdınız bende bir embriyom genetiğe gitti yaşım 40 olduğu için doktor istedi eğer öyle bir
Test varsa bende yaptırmak isterim
Benim doktorum yaşım 40 olmasına rağmen 2. denemede olmazsa genetiğe göndeririz baştan masraf yapmana gerek yok dedi. Hepsinin düşüncesi farklı demek ki. Bende zaman zaman endişelenmiyor değilim ama doktorum olumsuz düşüncelerime izin vermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…