2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım Kromozom testlerinizi nerede yaptırdınız bende bir embriyom genetiğe gitti yaşım 40 olduğu için doktor istedi eğer öyle bir
Test varsa bende yaptırmak isterim
Canım araştırma yada üniversite hastanelerinin genetik bölümü de yapıyor ama biz hemen sonuç çıksın diye biyo-gen diye özel bi yerde yaptırdık

Canım pgt olunca döllenen tüm yumurtaları mi gonderiyor ?
Pgt olunca döllenen yani 5. güne ulaşan tüm embriyoları gönderiyorlar ama sana bağlı tabi istersen hepsini aynı anda göndermeyebilirsin maliyet açısından ağır gelirse. Benim 11 embriyom oluştu 5. güne, 5 tanesini bir gönderdik sonraki ayda kalan 6 yı gönderdik.zaten o süreçte dondurulmuş oldukları için sorun oluşmuyor. İstersen dondur kullanmayacağını 1 yıl sonra pgt ye gönder sıkıntı olmuyor.

Pgt olunca döllenen yani 5. güne ulaşan tüm embriyoları gönderiyorlar ama sana bağlı tabi istersen hepsini aynı anda göndermeyebilirsin maliyet açısından ağır gelirse. Benim 11 embriyom oluştu 5. güne, 5 tanesini bir gönderdik sonraki ayda kalan 6 yı gönderdik.zaten o süreçte dondurulmuş oldukları için sorun oluşmuyor. İstersen dondur kullanmayacağını 1 yıl sonra pgt ye gönder sıkıntı olmuyor.
Canim embriyo başı 500 dolardan 165 bin lira mi ödediniz yaklaşık ?

Kesin vardır orda ücreti tam hatırlamıyorum bin-bin beşyüz arasıydı zaten zam gelmiştir canım
Çok iyi genetiğe 12 bin verdik en aZından önceden yaptıran direk transfer isterim 3 yumurtam 5 güne gitti 6.günü beklediler bir tane kaldı 6 güne :KK43: onada biyopsi yaptılar donduruldu genetiğe gitti sonucu kalitesi 4ab çok stresli oluyor beklemek

X