2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kardeşlerim selamun aleyküm , 3. Gün taze embriyo transferi olmuştum. Bugün 8. Günüm kan verdim beta 1,46 çıktı. Yükselmez de mi bu saatten sonra . Ayın 15 i test tarihim
Yükselme ihtimali var moral bozmayın arkadaşım hamile olmasına rağmen 0 çıkmıştı betası endişe etmeyin

Hamile olduğu halde 0 çıkanı duymamistim cidden umut oldu teşekkürler . İnşallah yükselir. Buradaki tabloya göre en erken transferin 10. Günunde çıkar diye yazıyor . Kesin gebelik yoktur diyemiyorum elbette ama bı modum düşmedi desem yalan olur. Dua edin inşallah teşekkürler.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-12-00-14-58-78_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 69
Yükselme ihtimali var moral bozmayın arkadaşım hamile olmasına rağmen 0 çıkmıştı betası endişe etmeyin
İki gundur kahverengi ve şeffaf karışık akıntım oluyor diye kan verdim normalde erken vermezdim. Tutunma lekesi diye düşünüp umutlanmistim

İki gundur kahverengi ve şeffaf karışık akıntım oluyor diye kan verdim normalde erken vermezdim. Tutunma lekesi diye düşünüp umutlanmistim
Yani 3. Gün embriyosu geç çıkıyor diye biliyorum yine bakarsınız 15 şubatta 40-50 çıkar sonra ikiye katlar bozmayın moralinizi

Baktım ama göremedim senin de mi böyleydi şimdi hamile misin
İlk testim kamerada bile gözükmüyordu 5. Gün yapmıştım 6.gun çok belli belirsiz bir gölgelik vardı farklı marka testi yaptım ondada silik çıktı aynı gün akşam test yaptım yani bundan 5.6 saat önce kan testim 52. 65 çıktı

Ayy çok sevindim senin adına dört gün kaldı bana da inşallah senim ki gibi olur erken gebelikte fe net çıkar ne zaman kan versem ki

Testleri ne zaman yaptım canım 5.gün derken

Trasnferden sonra 5.6. gün yaptım testleri ama embriyonun kaçıncı gün olduğuna bağlı bazıları geç oluşuyor
Ben sadece çatlatma iğnesi vurdum 31 inde normal denedim yani adete dört güm kaldı bugün pembe akıntı geldi bi iki damla durdu bidaha hiç gelmedi normal beyaz akıntım var o testi de bugün geç saatlerde yaptım çıktı hemen erken gebelikte daha ney çıkar sanırım

Hemen çıktıysa vardır gün gün takip et istersen test tarihine kadar yada adet tarihinden bı gün sonra yap koyulaşma olursa iğnenin etkisi deildir bitmiş olması lazm iğne etkisi 10 gün oluyor normalde

N nuratly B bsraaabsra kızlar selam. Bende maalesef medical karadenizde bu sürece başladım. Hasan hoca için bu ortama dayanmaya çalışıyorum ama çok fazla açıklama yapmıyor kendisi.Biraz süreçten bahsedebilir misiniz? 7şubatta reglim 2. Günü gittiğimde N nuratly ile aynı ilaçları vermiş banada. Çarşamba günüde kontrolüm var. Donmuş embriyolarını çözüp gelişim varsa transfer deneyeceğiz dedi. Öncesinde rahim filmi istemedi. Hangi aşamada embriyolar çözülüyor ve kaç gün sonra transfer oluyor. Bu süreç orada nasıl ilerliyor? Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…