2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herkese merhaba Emin olmamakla beraber Şubat sonu transfer olacagim inşallah. Diyarbakırda tedavi görüyorum. Cyclo ilacı kullanıyorum bitmek üzere, 2 gün önce lucrin yaptım. Adet bekliyorum, olunca transfer hazırlığı başlanacak nasipse. Yaş 30 , 5.gun tek embriyo planliyoruz. İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız

Estrofemi nasil kullanacaksin..hemsire verdigi kagitta gunde 3 yaziyor.. eczaci ustune etiket yapistiriyor ya orada 1 yaziyor.bugun farkettim 2 gundur eksik iciyorum onun yuzunden
eczacılar rutinde kullanılanı yazıyor hemşiren ne diyorsa oyle kulllan. sıkıntı yapma bir şey olmaz inşallah.. benimki bu şekilde canım

Eklentiler

• IMG_7817.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 86
tedavimiz aynı. ben de aynı ilaçları kullandım adet oldum transfer hazırlıgındayım

Hayırla sonuçlansın inşallah. Gecikmez ise haftaya bende adet olacağım. Opu sonrası 2.adette başladı demi benim öyle oluyor
opu yu eylül de olmuştum ilk transferim kimyasal oldu. o yüzden 2 ay dinlendim. ocakta başladık tekrar transfer hazırlıgına bu ay olacak inşallah. bu arada normal adet tarihimden 3 gün erken oldum. cyclo dan kaynaklı sanırım ilaç bittikten sonraki hafta olunuyor

Ben de erken olurum inşallah pazartesi bitiyor ilacım. Lucrini adetin kaçıncı günü vurdun peki ben 18.gun yani 2 gün önce. Geciktiriyor yazmışlar hep ama umarım gecikmez

Ben de erken olurum inşallah pazartesi bitiyor ilacım. Lucrini adetin kaçıncı günü vurdun peki ben 18.gun yani 2 gün önce. Geciktiriyor yazmışlar hep ama umarım gecikmez
ben de korktum gecikir diye ama hemşirem de geciktirmez dedi erken bile oldu senin de gecikmez inşallah bir gün bir gündür bizim içinadetin 20. günü vurdum lucrini

ben de korktum gecikir diye ama hemşirem de geciktirmez dedi erken bile oldu senin de gecikmez inşallah bir gün bir gündür bizim içinadetin 20. günü vurdum lucrini
İnşallah bu sefer tutunur bebeğin sana ben de transfer sürecinden hem korkuyorum hem bir an önce gelsin istiyorum. Yaşadıklarımıza değsin sonucu

İnşallah bu sefer tutunur bebeğin sana ben de transfer sürecinden hem korkuyorum hem bir an önce gelsin istiyorum. Yaşadıklarımıza değsin sonucu
inşallah inşallahbence bu serüvenin en güzel parçası transfer bebegimizle birleştiğimiz an. inşallah kucagımıza aldıgımız da olursenin ilk transferin mi olacak

Ben daha çok ignelerden çekiniyorum evet. İlk deneme olacak inşallah 2.ye gerek kalmaz
inşallah son da olurevet iğne süreci biraz zor. ama benim agrı eşiğim cok yüksek ya da psikolojik olarak bilmiyorum hiç hissetmiyorum bile taş gibi olmuşum.dün kan verecektim 3 kez denendi olmadı 4. de oldu hiç bana mısın demedi. hayırlısıyla olsun da her şeye katlanırım modundayım

Aslında biraz da insanlar korkutuyor insanı yoksa ben kullanmadığım iğnenin acıtıp acıtmadığını nerden bilecem.Daha kullanmadan oksapar korkulu rüyam oldu. Ben de senin gibi düşünüyorum olsun da katlanırım valla

Hiç korkma canım insanlara da bakma neleri atlattık biz, kolay mı geldik bu süreçlere? Herşey bebeğimiz için böyle düşün ben günde 3 tane vuruluyorum ve 10 sn de tamım pıt pıt

yok yok hafif yakıyor sadece oyle dayanılmayacak gibi degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…