2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bana ilk 3 gün oturarak kıl demişti hemşire. Şimdi ayakta kılmaya başladım. Sen de hiç terk etme içine sinmiyorsa oturarak devam et sonuç çıkana kadar. Ama bırakma canım tam şu an Allaha ibadet etmemiz gereken zamanlardayız

Hayırlısı olsunnn , ben 5. Gün yaptım silikti bugun 6. Gün yaptım çizgi yok. Neyse canımı sıkmıyorum yinede belki kanda çıkar:)

Amin canım inşallah tut kendini yarına kadar
Tutamam ki bu akşam eşimle en yakın hastaneye gidip test yapicaz az önce yaptığım testide atayım ay çok heyecanlıyım ya arkadaşlar belki abartiyorum ama 8 senedir bu anı bekliyorum kusura bakmayın olurmu

Eklentiler

• IMG_20240211_114532.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 97
Tutamam ki bu akşam eşimle en yakın hastaneye gidip test yapicaz az önce yaptığım testide atayım ay çok heyecanlıyım ya arkadaşlar belki abartiyorum ama 8 senedir bu anı bekliyorum kusura bakmayın olurmu
Kıyamam heyecanını anlıyoruz tabiki kaçıncı günün bugün.
Aynen kan ver bakalım kaç çıkacak beta

Kıyamam heyecanını anlıyoruz tabiki kaçıncı günün bugün.
Aynen kan ver bakalım kaç çıkacak beta
Bugun 6. günüm 5. Gün embriyosu sormak isteyenlere daha tazeyken hemensöyleyeyim belirtim bel ağrım çok var iç bacak ve kalça ağrısı göğüste şişlik ve sancı ayy çok teşekkür ederim hepinize hakkınızı helal edin arkadaşlar

6. Günde hemen gözüktü kız maşallah
Sağlıkla artsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…