2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Oyy kuzum bende şuan mesajını okuyunca duygusallaştım gözlerim doldu Evet ilk senle konuşmaya başlamıştık şubat transferlerinde yerin ayrı inşallah hepimizin evlat isteği güzelliklerle sonuçlarınır. Allah mutluluğunu daim etsin kuzum

Aminnn hepimizin inşallah rabbim yüzünüzü güldürsün artık tek duam sizler olacaksınız rabbim sesimizi duysun inşallah

Yaaa bende 11. Gün bile silik çıkmıştı hee o iki aylık kısımı görmemişim ben tabi kız iyiki grubu kurmuşsun elin uğurlu geldi herkes gebeş oldu darısı bize
Benim 8.günde gitmişti orda bile pozitifi görememiştim
Ay evet ya maşallah topiğimiz herkese uğurlu gelir inşallah
Amin darısı bize

Kızlar pazartesi transfer olucam ama dünden beri hafif yanma kaşınma hissediyorum zaten doktorum antibiyotik yazmıştı üç gün kullandım bitti bugün sizce transferi etkiler mi bu durum
Canim inşallah etkilemez benimde pazartesi nasipse heyecanla bekliyorum

Yok değil dondurulmuş embriyo benim, 29 aralıkta ovitralle yaptım ama etkisi olabilirmi bu güne kadar acaba
Yok canim araliktan bu yana kalmaz... benimde transferin 5. Gunu ..ignem 30 ocak.. farkli testle yaptm cikti ( benimki igne olabilir.)

Eklentiler

• 1000051820.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 65
Yaaa bende 11. Gün bile silik çıkmıştı hee o iki aylık kısımı görmemişim ben tabi kız iyiki grubu kurmuşsun elin uğurlu geldi herkes gebeş oldu darısı bize

Yok canim araliktan bu yana kalmaz... benimde transferin 5. Gunu ..ignem 30 ocak.. farkli testle yaptm cikti ( benimki igne olabilir.)
Yaa ben tarihi yanlış yazmılımm aralık değill 29 ocakk,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…