2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

merhaba kizlar 8 subat 2 kez transfer oldum. Ilk denemem 3. Gun embriyosuydu ve negatif sonuclandı. 8 şubatta 6. Gün embyosu transfer oldum ve 3 günüm şuan ve sadece gaz problemim var sürekli gaz yapma isteği oluyor ve bu beni çok korkutuyor. Acaba embriyo tutulumumu engeller mi? Onun dışında hiç birşey hissetmiyorum?! Bel ağrım var onu da yatış pozisyonuma bağlıyorum bi sağ bi sol birde ilaçlardan bazen ateş yükseliyor camı acıp üstümü açıp yatıyorum ondan sanırım. Hiç bir hissiyatım yok ve bu beni çok endişelendiriyor 😞 korkuyorum ya bu seferde olmazsa 😞 benim gibi olan süreci nasıl geçmiş olanlar anlatırsa bir nebze rahatlayacam. Rabbim kucağımızı boş koymasın 💕

olmasa hemen cıkmazdı canım var bence. hayırlısı olsun pozitif cıkanları görünce umutlanıyoruz biz de🥰🥰🌸🌸🌸🌸
Yaaa ben bitiyorum ama böyle mesaj alinca daha çok heyecanlanıyorum çok teşekkür ederim olumlu yorumlariniz için yarın tekrar baktiricam farklı bir testle darısı sizlerin basina inşallah 🥰😍❤️🌺🌺🤲😇🙏

merhaba kizlar 8 subat 2 kez transfer oldum. Ilk denemem 3. Gun embriyosuydu ve negatif sonuclandı. 8 şubatta 6. Gün embyosu transfer oldum ve 3 günüm şuan ve sadece gaz problemim var sürekli gaz yapma isteği oluyor ve bu beni çok korkutuyor. Acaba embriyo tutulumumu engeller mi? Onun dışında hiç birşey hissetmiyorum?! Bel ağrım var onu da yatış pozisyonuma bağlıyorum bi sağ bi sol birde ilaçlardan bazen ateş yükseliyor camı acıp üstümü açıp yatıyorum ondan sanırım. Hiç bir hissiyatım yok ve bu beni çok endişelendiriyor 😞 korkuyorum ya bu seferde olmazsa 😞 benim gibi olan süreci nasıl geçmiş olanlar anlatırsa bir nebze rahatlayacam. Rabbim kucağımızı boş koymasın 💕
Öyle deme transferin ilk iki günü göğüs ağrım yoktu 3.4 gündür baya göğüs ağrım var bel agrimda çok ve sıcaklık basması aynı şekilde sabaha kadar açık yatıyorum inşallah hepsi tutunma belirtisidir güzel sonuçlar alırsın inşallah 😇🙏

Ben oturarak kılmaya devam ediyorum tamamen namazı terk etmektense böylesi daha iyi olur diye düşündüm fazla eğilmemeye çalışıyorum yinede
Valla kasıkta şişlik hissiyatı var ona rağmen devam ediyorum eğilip kalkıyorum da bir sorun olmaz bence 😊 rabbim belki ona dayanaraktan bile tutmasına yardımcı olur ☺️

gaz olayı bende de var ya 🤭

Günaydın kızlar. Biraz saçma olabilir ama transfer olduğum günden beri namazı bıraktım gibi bir şey oldu eğilip doğrulma durumu karnımı kasar diye. Yanlış yaptığımın farkındayım. Namaz kılan arkadaşlarım kılmaya devam ediyor mu herhangi bi sorun oldu mu
Bende kılmıyorum şu an korkuyorum gibi. Birde fitilin geri gelmesi rahatsızlık veriyor.
Bahane tabi ama ne bileyim 🤥

Hafif bir gölge görüyorum inşallah vardır canım🥰
İnslalah bu testim düne göre daha belirgin dünkü yok denecek kadar silikti kamerada gözükmüyordu bile hatta ikisini bir arada çekeyim hemen

Eklentiler

• IMG_20240211_101335.jpg
    IMG_20240211_101335.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 73
Öyle deme transferin ilk iki günü göğüs ağrım yoktu 3.4 gündür baya göğüs ağrım var bel agrimda çok ve sıcaklık basması aynı şekilde sabaha kadar açık yatıyorum inşallah hepsi tutunma belirtisidir güzel sonuçlar alırsın inşallah 😇🙏
Ay bende de var o sıcak basması ve ben bi
Yazı okudum sıcaklık düşük nedenidir diye ondan üstümü başımı açıp öyle yatıyorum. İnşallah bu sefer olur ve bende inşallah hissederim 🤲🤲

X