2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar pazartesi transfer olucam ama dünden beri hafif yanma kaşınma hissediyorum zaten doktorum antibiyotik yazmıştı üç gün kullandım bitti bugün sizce transferi etkiler mi bu durum

Şimdi de acıdan seke seke yürüyorum evin içinde gerçekten çok emek veriyoruz ya Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
Aminnnnnn aminnnnnn ben kalçadan nefret ediyorum iğne korkum vardı göbekten hayatta yapmam yapamam dedim ama sinek ısırığı kadar acitmiyormus. Yinede kalçadan olsaydı eskisi gibi 3.4 kişinin beni tutması gerekecekti iyiki kalçadan deil

Ya evet bizde de aynı durum, bir ilgi bir ilgi
Diyorum normal zamanda da böyle olsan

Yaa sorma canım kalçadan bende nefret ediyorum açıp öyle yatmak bile beni geriyor zaten Allahın izniyle pozitifi görürsem doktoruma dicem göbekten vurulandan alsam olur mu diye bu travmayı sürekli yaşayamam be

Kızlar benim test pozitifti
5. gün dondurulmuş embriyo
Bhcg 5. gün 21
7. gün 95 çıktı
Bugün 8. gün hafif leke geldi
Yerleşme mi acaba yoksa hastaneye mi gitsem
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. İnşallah sağ Salim kucağına aldığın günleri de görürsün
Bende transfer olduğumda doktorum kahverengi kanamadan korkma kırmızı olursa hemen haber ver demişti. İnşallah sende de bir sorun olmadan süreci atlatırsın

Arkadaşım listede ne zaman durum güncellemesi olacak Lilakahve

namuzmr mi güncelledim canım şimdi

Son düzenleme:
Yaa sorma canım kalçadan bende nefret ediyorum açıp öyle yatmak bile beni geriyor zaten Allahın izniyle pozitifi görürsem doktoruma dicem göbekten vurulandan alsam olur mu diye bu travmayı sürekli yaşayamam be
Progestan iğne öyleymiş bir arkadaşta kullanıyordu. Oturamıyorum diyordu

Çok sağol canım içimi rahatlattın Allah razı olsun
Ben etiketlemiştim ama görmediler galiba tekrar ekliyim Lilakahve

Embriyo kalitesi yanında comp yazıyor 4.gün embriyosu 2 tane transfer edildi comp marula demek onu araştırdım ama iyi mi ne demek bilen varmı

Kızlar benim test pozitifti
5. gün dondurulmuş embriyo
Bhcg 5. gün 21
7. gün 95 çıktı
Bugün 8. gün hafif leke geldi
Yerleşme mi acaba yoksa hastaneye mi gitsem
MaşaAllah sonucun çok güzel artmış 7.gün değerde yüksek çıkmış, benim 3 şubat transferi bugün 7.gün kan verdim 44, baya araştırdım sanki değerim düşük gibi inşaAllah tutunur kimyasal olmaz diye dua ediyorum, sende endişelenme değerin çok güzel yerleşme kanamasıdır,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…