2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar adetime 2 gün var ve bugün adet olucakmışım gibi hafif hafif ağrım başladı karın ağrısı bilirsiniz (2 tane 3. Gün embriyo transferim var bugün 6. Günüm test tarihim de 16 Şubat) siz sormadan söyleyim dedim🤭

Kızlar adetime 2 gün var ve bugün adet olucakmışım gibi hafif hafif ağrım başladı karın ağrısı bilirsiniz (2 tane 3. Gün embriyo transferim var bugün 6. Günüm test tarihim de 16 Şubat) siz sormadan söyleyim dedim🤭
2 gün daha geçsin de test yaparsın belki. İnşallah regl ağrısı değildir canım☺️

Transferden 3 gün önce hangi günse o güne 14 gün ekle. Senin adet tarihin o olacak. Yani eski takvimi unut canım. Çünkü ilaçlardan dolayı takvim değişiyor.

Benimde 2. Gun aynı gun olmuşuz🌸
Bende de ara ara sızlama oluyor normal🙏🏼
Hayırlara çıksın inşallah canım🙏🙏
Belirti arayıp duruyorum işte. Çok bekleyip 40 yaşında olunca benim gibi oluyor demek ki🤣🤣
Hele bir de eşimi görseniz şu an evdeyim diye günde 10 kere aranıp nasılsın diye sorulur mu? Aşk tazeliyoruz sanırım seneler sonra 🤪🤪

Kızlar dötüm sonradan çok acıdı be 😂 iğne yapılırken hani hiç bişey yokmuş demiştim geri alıyorum 😅😅😅
Progestanın popişe vurulan formundan vermişler sana. Ama zor olur be kuzum yakında sağlıkçı tanıdığın yoksa hergün hastaneye mi gideceksin? Ben göbüşten vurulanı kullanıyorum. Progestan dex isminde

Progestanın popişe vurulan formundan vermişler sana. Ama zor olur be kuzum yakında sağlıkçı tanıdığın yoksa hergün hastaneye mi gideceksin? Ben göbüşten vurulanı kullanıyorum. Progestan dex isminde
Zormuş canım ya ben de bişey yokmuş diye seke seke eve gelmiştim 😂😂😂 bizim tüp bebek merkezinde ki hemşireler ücretsiz vuruyor Haftasonu bile o yönden şanslıyım göbüşten vermemiş bi de fitilim var sabah öğle akşam işte

Zormuş canım ya ben de bişey yokmuş diye seke seke eve gelmiştim 😂😂😂 bizim tüp bebek merkezinde ki hemşireler ücretsiz vuruyor Haftasonu bile o yönden şanslıyım göbüşten vermemiş bi de fitilim var sabah öğle akşam işte
Ben de Folik asit sabah 1
Progrstan dex öğle 1
Progestan fitil gece 1 kullanıyorum

Geçmiş olsun sana da canım benim iğne kabadan 😁3 güne 1 istersen buz falan koy iyi geliyor demişlerdi
Çok zor ya ben tüp bebeğe başladığım ilk günden tut şimdiye kadar herhalde bı buçuk ay oldu opu işlemine kadar günde iki iğne opu dan sonra ztn hemen regl oldum bitinceye kadar toplasan bı buçuk ayın içinde 10 gün çıkar diğer günler ful iğne günde iki hepside bitik durumdayım gına geldi valla ama inşallah sonu güzel olurda unuturuz ☺️😊

Çok zor ya ben tüp bebeğe başladığım ilk günden tut şimdiye kadar herhalde bı buçuk ay oldu opu işlemine kadar günde iki iğne opu dan sonra ztn hemen regl oldum bitinceye kadar toplasan bı buçuk ayın içinde 10 gün çıkar diğer günler ful iğne günde iki hepside bitik durumdayım gına geldi valla ama inşallah sonu güzel olurda unuturuz ☺️😊
Şimdi de acıdan seke seke yürüyorum evin içinde 😂😂 gerçekten çok emek veriyoruz ya Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ❤️🙏🏻

X