2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa sorma canım kalçadan bende nefret ediyorum açıp öyle yatmak bile beni geriyor 😂😂😂 zaten Allahın izniyle pozitifi görürsem doktoruma dicem göbekten vurulandan alsam olur mu diye bu travmayı sürekli yaşayamam be 😅😅😅
Yerinde olmak istemezdim 🤣🤣 inşallah biter bu günlerde sağlıkla kavuşuruz miniklerimize 🙏😊🌺

bu beni o kadar yıpratıyor ki kilo takıntım vardı hiçbir zaman zayıf olamadım. şimdi zayıflıgu birak eskş halimle kalsam iyiydi. eşimin dedigi gibi dolma gibi oldum🫣🤣
+1 ekleyin beni işyerimi açtığımda 63 kiloydum 91 kilo oldum ya dana oldum dana kurbanlık diye kesecekler beni bayramda dana oldum sinir oluyorum kendime ağzım durmuyor😅😅

Benim aldığım testler prodoctor yanlış sonuç verebiliyormuş diye eşimi eczaneye gönderdim predictor alsın diye. 190 tl vermiş yuh dedim niye aldın bu kadar pahalı olduğunu bilseydim aldırmazdım. O altın test gibi bi şey oldu acaba onu hangi gün yapıyım kızlar? 9. gün zaten kendim kan vercem ondan önce bi gün predictoru yapcam ama hangi gün yapsam🤔🤔🤔
Predictor için eczane yine iyi fiyat vermiş burda 220₺ Den satıyorlar istanbulda bazı eczanelerde 270₺ den ben trendyoldan 120 küsürdü galiba aldım 2 tane 8-9 günde yapcam onları kıyamam öncesinde kullanmaya😂😂

MaşaAllah sonucun çok güzel artmış 7.gün değerde yüksek çıkmış, benim 3 şubat transferi bugün 7.gün kan verdim 44, baya araştırdım sanki değerim düşük gibi inşaAllah tutunur kimyasal olmaz diye dua ediyorum, sende endişelenme değerin çok güzel yerleşme kanamasıdır,
Bence ona takılmayın 12 günde bahçeçiden paylaşılan sonuçları görmüştüm videolarda 200 küsürlerden 100 lerden söyledikleri oluyordu önemli olan iyi artması iyi artmazsa sağlıksız gebelik oluyor

Bence ona takılmayın 12 günde bahçeçiden paylaşılan sonuçları görmüştüm videolarda 200 küsürlerden 100 lerden söyledikleri oluyordu önemli olan iyi artması iyi artmazsa sağlıksız gebelik oluyor
Sağ olun içim biraz rahatladı, inşaAllah pazartesi sabah gidecem tekrar kan vermeye dört gözle bekliyorum,

Hafif kasık batması ve bacakta ara ara ağrı vardı canım göğüs hassasiyeti hala yok 🙈
Benim de göğüs hassasiyetim günden güne azalıyor. Geçen deneme olumsuz olunca göğüs hassasiyetimin olmamasını işaret olarak algıladım. Demekki hassasiyet olmadan da olabiliyormuş. Sende benim içime su serptin kuzum

Sağ olun içim biraz rahatladı, inşaAllah pazartesi sabah gidecem tekrar kan vermeye dört gözle bekliyorum,
Gerçekten kişiden kişiye göre öyle değişiyor ki betanız 700 küsürdeyken mesela alltan bakılsa belki o da belki kese görünür ama normalde 1000 üzerinde gözükmüyor diye biliyorum ben doktor da ona göre çağırıyor hatta ama benim arkadaşımın değeri 700lerde iken kesesi gözüktü doktor bile gözükmez asla bu değerde dedi kız zorla baktırdı çok ısrar etti ve göründü kesesi yani bende dedim ki o kadar erken adet geçmesinden 3-4 gün sonra gözükmez dedim senin yanlışın var dedim kıza yok yanlış dedi ilk kan verdiğimde direkt ultrasonla da baktırdım dedi ultrason fotoğrafını gösterdi ben baya e Nabızdan filan geçmiş tahlillerine baktım 700 lerde idi ben bile şok oldum yani gerçekten kişiden kişiye göre değişiyor

Ve şöyle bişeye daha şahit oldum çok yakın arkadaşım evlendikten sonra doktora genel muayene için gitmişti doktor da rahimde damar yapışıklığı mı 3 tane damardan 2 tanesi yapışık mı bişeyler demiş işte bunun için de sanırsam ya tomografi idi ya da emardı o tarz bişeydi tam net hatırlamıyorum kızdan istedi kızın adet günü gelmişti ya da yakındı 1-2 vardı tam net hatırlamıyorum ne olur ne olmaz diye beta kanda bakıldı değeri 0 küsür çıktı kız girdi tomografiye işte neydiyse ve sonuçta bişey çıkmadı ama 1 hafta geçmeden kızın hamile olduğu ortaya çıktı kız hamile kalmış ama betada çıkmadı hiçbir şekilde ve 2 aylıkken kalp atışı durdu bebeğin ilk gittiği doktor devlet hastanesinde bir doktordu kalp atışını alamayınca özele gitti orda da dinlemek istedi orda da alamadı sebep sorulduğunda da kız o tomografiye girdiğini söyledi ve doktor da ona bağladı muhtemelen aşırı radyasyondan gebelik sağlıklı ilerlemedi dedi yani baya kötü oldu sonu hamileydi ama çıkmadı işte nasibi böyleydi sonra 2 ay geçmeden hamile kaldı doğumu da dikişsiz yaptı 😂😂 şimdi geceleri uyutmayan bebişi var

MaşaAllah sonucun çok güzel artmış 7.gün değerde yüksek çıkmış, benim 3 şubat transferi bugün 7.gün kan verdim 44, baya araştırdım sanki değerim düşük gibi inşaAllah tutunur kimyasal olmaz diye dua ediyorum, sende endişelenme değerin çok güzel yerleşme kanamasıdır,
Hayır canım seninkide güzel artmış hayırlı olsun 🥰 benimki erken tutunmuş vs olabilir

Benim de göğüs hassasiyetim günden güne azalıyor. Geçen deneme olumsuz olunca göğüs hassasiyetimin olmamasını işaret olarak algıladım. Demekki hassasiyet olmadan da olabiliyormuş. Sende benim içime su serptin kuzum
İyi çok şükür iyi geldiysem 🥰 benim leke yine gelmiş canım yaa

kızlar benim 1 Şubattı transfer bugün 9. gün. Doğal siklusta transfer oldum, günde sadece 1 kere progestan dex iğne oluyorum. Dün lekelenmelerim oldu, doktor normal olduğunu söyledi. Bugün yşne devam ediyor doktor sorun olmadığını yerleşme kanaması olabileceğini söyledi. Sabah erken gebelik testi yaptım bir şey çıkmadı. Bu akşam da bir kere koyu renkli geldi leke, kırmızımsıydı. Korktum yeniden yazdım ama cevap alamıyorum. Progestan yetersiz kalıyor olabilir mi acaba? Erken gebelik testinde çıkmamasının çok normal olduğunu söyledi doktor. Olsaydı çıkmaz mıydı? Kanama neden oluyor olabilir?

X