2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım sende şişli memorialda tedavi oldun dimi? Kaçıncı gün embriyosu koydulae embriyonun skoru neydi doktorun kimdi? Bir dr senin transferin hangi gün oldu?
Evet şişli memorial, 4ab embriyo. 2 Şubat transferim canım doktorum aslında ipekti hep ama bu 2. transferde aysu hanıma gittim. Sende orda mısın?

Arkadaşım merhaba
Transfer oldun mu? Nasılsın?
Merhaba evet dün oldum
Ben iyiyim ama biraz can sıkıcı oldu olaylar
4 embriyom vardı 2si koyulup ikisi kalacaktı
Dün çözülme aşamasında biri iyi cıkmamıs , 2 tane koyulacagı icin digerleri de cözülmüs bakmak icin. Sukur cözülenlerden biri daha iyi cıktı transfer gerceklesti
Diger kalan tek embriyo 3. Gundu, bugun takip edip durumunu ileteceklerdi ama malesef gelisimini durdurmus
Bir anda 2 embriyom birden gitti

Evet şişli memorial, 4ab embriyo. 2 Şubat transferim canım doktorum aslında ipekti hep ama bu 2. transferde aysu hanıma gittim. Sende orda mısın?
Benim de gönül hocaydı tüm muayenelerim de ipek hoca bir kere muayene etti transferimi de gönül hoca yaptı .ikisi de çok iyi. 6 şubatta oldum transfer bende

Trendyol exsperss ile geliyor biraz önce baktım da teslimat tarihi kan vereceğim tarih gözüküyor oyyy birde 4 taneydi bu da bana denk gelirdi zaten
ayy ben almadım daha test eskiden kalma artı med in bi testi var elimde ne almak lazım erken gebelik testi mi sipariş ettiniz. Kan verme gününe kadar bekleyeveğim ama yine de evden çıkmadan bi yapar giderim herhalde

Seni gördükçe ben de heyecanlanıyorum bakalım nolacak benim de 5. Gün 3aa koydular 2 tane başka da kalmadı 5. Güne zaten elde avuçta ne varsa koydular bana
İnşallah olumlu sonuçlanır canım bende pazar kan vercem kan vermeden tam rahat değilim o kadar emek veriyoruz inşallah karşılığını alırız hepimiz

Benimde 4. Gün giraz gögüs ağrısı var
Sürecimiz aynı inşallah hep beraber pozitif sonuç alırız ya sen kaç senelik evlisin ve kaçınci denemen. Ben 9 senelik evliyim bir kendiliğinden oluşan kimyasal gebelik oldu sonra hiç olmadı bir catlatma bir asilama yaptım sonuç negatif ilk tüp bebek denemem ve polikistik over var bende 28 yaşındayım

ayy ben almadım daha test eskiden kalma artı med in bi testi var elimde ne almak lazım erken gebelik testi mi sipariş ettiniz. Kan verme gününe kadar bekleyeveğim ama yine de evden çıkmadan bi yapar giderim herhalde
Bende 3 tane aldım 6 ve 7 de yaptım 1 tane kaldı onu da yarın yapcam sonraki günde test günümerken gebelik canım

Trendyol exsperss ile geliyor biraz önce baktım da teslimat tarihi kan vereceğim tarih gözüküyor oyyy birde 4 taneydi bu da bana denk gelirdi zaten
benımkı teslimat subesıne kadar geldı.. bugun dagıtıma cıkar dıye beklıyordum. henuz hareket yok :) beklersın ya gozune bakarsın gelmez.
onemsız bısey olsa kosa kosa getırırler

Valla çok iyi maşallah benimde eşim gözümün içine baka baka sırf gıcıklık olsun bişeyleri dağıtır halıyı ayagiyla bozuyor ama yine düzelten kendisi oluyor

bugün bir belirtin var mı
Hic belirtim yok. Sifir sifir sifir ama ben 4 hamilelik yasadim (2 dusuk 1 kimyasal 1 kizim var) hic belirtim olmadi. Adet belirtimde olmaz.. sivilcem cikar bi.. goguslerimde dolgunluk var ama ilaclardan opudan beri var .
Sen nasilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…